خوابگاه دخترانه نصر

بشرا یعقوبیان 1396/12/26 تعداد بازدید:‌ 585 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه نصر

خوابگاه های دانشجویی کارمندی  در تبریز:

وجود خوابگاه ها و موقعیت های شغلی بهتر و بیشتر، سبب جذب دانشجویان و کارمندان دختر به دیگر شهرهای ایران از جمله شهر صنعتی و زیبای تبریز شده است. خوابگاه های پسرانه و دخترانه در شهر تبریز، سالیانه پذیرای صدها تن از متقاضیان خوابگاه های دانشجویی- کارمندی هستند.

معرفی خوابگاه دخترانه نصر:

خوابگاه دانشجویی کارمندی نصر از جمله خوابگاه های شیک و لوکس در شهر تبریز می باشد که با پذیرش 140 نفر دانشجو و کارمند دختر، هر ترم میزبان افراد زیادی از قشر تحصیلکرده جامعه از سراسر کشور می باشد. این خوابگاه دخترانه در موقعیت عالی قرار داشته و دسترسی به کلیه وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT، آسان می باشد. علاوه بر این، خوابگاه نصر از نظر نزدیکی به دانشگاه سراسری تبریز در فاصله نزدیکی از دانشگاه واقع شده است.

خوابگاه دخترانه نصر

اجاره بهای اتاق ها:

خوابگاه دخترانه نصر دارای اتاق هایی با ظرفیت های مختلف شامل، یک ، دو، سه، چهار، شش و هشت نفر می باشد. مبلغ ودیعه برای تمامی اتاق ها یکسان است. اما اجاره ترمی اتاق ها با توجه به ظرفیت اتاق متفاوت می باشد. به طوری که اتاق های یک نفره گران تر از سایر اتاق ها  است. ساکنین با ارائه چک معتبر می توانند مبلغ ترمی را به صورت ماهیانه نیز پرداخت کنند.

اتاق ها و اتاق مطالعه:

خوابگاه دخترانه نصر از جمله خوبگاه های مدرن و بسیار شیک دانشجویی- کارمندی است که اتاق های تمیز با امکانات خوب را در اختیار ساکنین قرار داده است. اتاق ها در این خوابگاه دخترانه نورگیر و دلباز، دارای تخت ها و خوشخواب های نو، فرش های تمیز، کمدهای شخصی قابل قفل شدن متناسب با ظرفیت اتاق و وسایل گرمایشی بدون نقص است. جهت رفاه حال ساکنین گرامی، سالن اختصاصی برای ساعات مطالعه فراهم شده است.

خوابگاه دخترانه در تبریز

آسانسور، خشکشویی و نظافت:

از دیگر امکانات رفاهی، مجهز بودن خوابگاه به آسانسور می باشد. این امر علاوه بر اینکه برای طبقات بالا بسیار حائز اهمیت است، در حفظ آرامش راهروها و خوابگاه، تاثیر زیادی دارد. وجود خشکشویی نیز از جمله مزیت های خوابگاه دخترانه نصر می باشد که ساکنین بدون محدودیت، قادر به استفاده از آن هستند. نظافت تمام بخش های خوابگاه، به طور مرتب و هر روز انجام می شود.

امنیت خوابگاه:

خوابگاه دانشجویی  کارمندی نصر جهت حفظ شأن و منزلت ساکنین، امنیت کامل را در خوابگاه فراهم کرده است. اقداماتی از جمله نصب دوربین های مدار بسته، مجهز بودن خوابگاه به گیت ورودی و حضور حراست به صورت شبانه روز در خوابگاه، موجب افزایش حس امنیت شده است. همچنین حضور مدیریت مجرب و مسئولین دلسوز نیز امنیت را افزایش داده است.

خوابگاه ارزان دانشجویی

اسکان مهمان و پارکینگ:

خوابگاه دانشجویی کارمندی دخترانه نصر پذیرای متقاضیان گرامی است که به مدت یک یا چند روز نیازمند خوابگاه در شهر تبریز می باشند. همچنین مجهز بودن خوابگاه نصر به پارکینگ از دیگر مزیت های این خوابگاه خودگردان دخترانه می باشد.

اینترنت پرسرعت، اینترنت و صبحانه رایگان:

علاوه بر مجهز بودن خوابگاه دخترانه نصر به اینترنت پرسرعت، مسئولین خوابگاه هر ماه، سه گیگ اینترنت رایگان در اختیار ساکنین گرامی قرار می دهند. صبحانه نیز در این خوابگاه لوکس دانشجویی کارمندی رایگان می باشد.

کد تخفیف:

خوابگاه دخترانه نصر از جمله خوابگاه هایی است که شامل کد تخفیف سایت خواب اینجا می باشد. در صورت تمایل برای تخفیف در اجاره بهای خوابگاه، با ارائه کد از طرف خوابگاه نصر، همکاری های بیشتری با شما صورت می گیرد. متقاضیان گرامی می توانند برای دریافت کد به صفحه خوابگاه دخترانه نصر در سایت خواب اینجا مراجعه کنند.

خوابگاه خودگردان

آدرس و شماره تماس:

جهت کسب اطلاعات دقیق روی لینک خوابگاه دخترانه نصر کلیک کنید.

 

دیدگاه‌ها