خوابگاه دخترانه نسیم

بشرا یعقوبیان 1397/06/31 تعداد بازدید:‌ 250 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه نسیم

خوابگاه دخترانه لوکس در تهران:

خوابگاه های دانشجویی کارمندی دخترانه در تهران، با امکانات متنوع و قیمت های مختلف مشغول فعالیت هستند. این خوابگاه ها با توجه به سطح امکانات رفاهی که به ساکنین ارائه می دهند، هزینه اجاره بها و ودیعه را مشخص می کنند. البته موقعیت قرار گیری خوابگاه در میزان هزینه ها مؤثر است. به طوری که خوابگاه های واقع شده در مرکز و قسمت های تمیز و لوکس شهر، هزینه های بالاتری را برای ساکنین و متقاضیان به عنوان اجاره بهای ماهیانه و ودیعه تعریف می کنند. البته دانشجویان و دیگر متقاضیان خوابگاه های خودگردان با اقامت در این دسته از خوابگاه ها به دلیل دسترسی آسان به قسمت های مختلف شهر و همچنین وسایل نقلیه عمومی، تا حد زیادی در صرف زمان و هزینه های اضافی صرفه جویی می کنند. هر هفته سامانه خواب اینجا به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تعداد تماس، خوابگاه برتر را به متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان دانشجویی کارمندی معرفی می کند. در این مطلب خوابگاه دخترانه نسیم به عنوان خوابگاه برتر هفته معرفی خواهد شد.

معرفی خوابگاه دخترانه نسیم:

خوابگاه خودگردان دخترانه نسیم از جمله خوابگاه های لوکس و کم جمعیت در شهر تهران است. این خوابگاه دخترانه با ظرفیت 30 نفر در یکی از بهترین موقعیت ها قرار گرفته است. دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و ایستگاه اتوبوس های BRT برای ساکنین بسیار آسان می باشد. خوابگاه دخترانه نسیم دارای اتاق های با ظرفیت های متفاوت یک، دو، شش، هشت و ده تخته است که قیمت ها با توجه به ظرفیت اتاق متفاوت است. در حال حاضر خوابگاه دخترانه نسیم مبلغی را به عنوان ودیعه برای متقاضیان در نظر نگرفته است. جهت اطلاع از هزینه اقامت در خوابگاه دخترانه نسیم، آدرس و شماره تماس خوابگاه در سامانه خواب اینجا قرار داده شده است.

خوابگاه دخترانه

امکانات اتاق ها:

خوابگاه کارمندی دانشجویی نسیم از جمله خوابگاه های خودگردان و شیک در شهر تهران است. اتاق های خوابگاه نسیم از نور و روشنایی کافی برخوردار هستند و هر اتاق دارای پنجره های بزرگ و نورگیر با پرده های تمیز و نو است. اتاق ها با توجه ظرفیت آن دارای تخت و خوشخواب های نو، کمدهای شخصی و یخچال های جادار است. در روز اول اقامت به هریک از ساکنین اتاق ها کلید مستقل ارائه می شود. هر کدام از اتاق ها دارای فایل، سبد، گیره و جا کفشی است. فضای خالی بین تخت ها در تمام اتاق ها فرش شده است. هر اتاق دارای رگال لباس جهت افزایش فضای اتاق ها برای ساکنین است. اتاق ها از نظر وسایل گرمایشی و سرمایشی نیز مجهز می باشند.

اینترنت پر سرعت، امکانات رفاهی و کد تخفیف:

خوابگاه خودگردان نسیم مجهز به اینترنت پرسرعت است. این خوابگاه با ارائه اینترنت اکانتینگ پرسرعت، نیاز ساکنین به اینترنت مناسب را رفع کرده است. یکی دیگر از امکانات رفاهی در خوابگاه دخترانه نسیم، اتو هوشمند و خشکشویی است. خوابگاه دخترانه نسیم دارای اتاق مهمان جهت اقامت متقاضیان خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان دخترانه در شهر تهران است. میزان هزینه اقامت برای مهمانان به ازای هر شب حساب می شود. خوابگاه دانشجویی کارمندی نسیم همچنین دارای پارکینگ جهت افزایش رفاه حال ساکنین است.

خوابگاه خودگردان

امنیت خوابگاه و کد تخفیف:

میزان صمیمت و فضای زیبای خوابگاه دخترانه نسیم تداعی کننده خانه برای ساکنین است. خوابگاه نسیم دارای حیاط زیبا و دلباز همراه با محیطی گرم و دوستانه است. حضور مدیرانی مجرب و کاردان موجب افزایش نظم و آرامش در خوابگاه دخترانه نسیم شده است. همچنین جهت افزایش سطح امنیت و داشتن خوابگاهی امن، خوابگاه خودگردان نسیم مجهز به دوربین مداربسته می باشد.  متقاضیان گرامی جهت دسترسی به آدرس، اطلاعات تماس  و در صورتی که مایل به دریافت کد تخفیف جهت گرفتن تخفیف در اجاره بها هستند، روی لینک خوابگاه دخترانه نسیم کلیک کنند.

خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه های خودگردان را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها