خوابگاه دخترانه مژده

بشرا یعقوبیان 1397/02/15 تعداد بازدید:‌ 3216 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه مژده

معرفی خوابگاه دخترانه مژده:

خوابگاه دخترانه مژده از جمله خوابگاه های بسیار شیک و لوکس دخترانه است. این خوابگاه دانشجویی کاملأ مدرن بوده و از نظر امکانات در سطح بسیار عالی قرار دارد. خوابگاه دخترانه مژده در شمال تهران بزرگ واقع شده است و از نظر دسترسی به مترو، BRT و دیگر وسایل نقلیه عمومی، به ایستگاه های متعددی نزدیک می باشد. خوابگاه مژده با ظرفیت محدود 45 نفر و تازه تأسیس است که دارای 3 واحد کاملأ مجهز و شیک می باشد. این خوابگاه خودگردان دخترانه که با تمام استانداردهای لازم خوابگاهی احداث شده است، از جمله پانسیون های لوکس دخترانه در تهران به شمار می رود. مبلغ ودیعه برای اقامت بلند مدت در خوابگاه دخترانه مژده برای متقاضیان تعریف شده است. اتاق ها با ظرفیت های متفاوت یک، دو، چهار، شش و هشت نفر هستند که هزینه اقامت ماهیانه در هرکدام از اتاق ها متغیر است.

خوابگاه دخترانه مژدهامکانات اتاق ها:

خوابگاه دانشجویی مژده با اتاق های تمیز و لوکس دارای امکانات کافی و مناسب است. اتاق ها متناسب با ظرفیت، مجهز به تخت های شیک چوبی و خوشخواب های نو و تمیز می باشد. فضای بین تخت ها نیز با قالیچه های بسیار شیک فرش شده است. کمد های دیواری متناسب با ظرفیت هر اتاق، بسیار جادار و متناسب با ظرفیت هر اتاق، در اختیار ساکنین قرار داده شده است. تمام اتاق ها دارای پنجره های بزرگ هستند که برای هرکدام پرده های نو و تمیز نصب شده است. به طور کلی دکوراسیون داخلی اتاق ها بسیار شیک چیده شده است و از تمام جهات موجب جلب رضایت ساکنین گرامی شده است. این خوابگاه دانشجویی دخترانه با کادر مجرب خود، پذیرای اقامت بانوان کارمند و خانم های دانشجوی مقیم در منطقه تجریش در شمال تهران می باشد.

اتاق مطالعه:

با توجه به پذیرش دانشجویان، خوابگاه خودگردان مژده فضای ساکت و آرامی را جهت مطالعه در نظر گرفته است. دانشجویان ساکن در این خوابگاه می توانند در ساعات مطالعه از اتاق های مطالعه بهره بگیرند.

خوابگاه دخترانه در تهرانآشپزخانه و اتاق مهمان:

خوابگاه دخترانه مژده به عنوان یکی از لوکس ترین پانسیون های دانشجویی در شهر تهران، مجهز به آشپزخانه های مدرن و اتاق ویژه مهمان می باشد. مهمانان گرامی به صورت شبانه پذیرش می شوند و هزینه یک شب اقامت در خوابگاه دخترانه مژده 50 هزار تومان است.

امکانات رفاهی و اتاق تلویزیون:

خوابگاه دانشجویی مژده با امکانات گرمایشی و سرمایشی مناسب هر فصل و همچنین خشکشویی در تمام ساعات، موجب افزایش رفاه حال ساکنین گرامی شده است. وجود اتاق تلویزیون اختصاصی نیز یکی دیگر از امکانات رفاهی قابل توجه در خوابگاه مژده است که توجه بسیاری از متقاضیان خوابگاه های لوکس دانشجویی را به خود جلب کرده است.

خوابگاه ارزان قیمتامنیت خوابگاه و اینترنت پر سرعت:

جهت ایجاد مکانی مطمئن و آرام برای ساکنین گرامی، خوابگاه مجهز به دوربین مدار بسته می باشد. همچنین خوابگاه دخترانه مژده برای افزایش رفاه حال ساکنین گرامی، مجهز به اینترنت پرسرعت است.

کد تخفیف:

سایت خواب اینجا به عنوان پلتفرم معرفی پانسیون و خوابگاه در سطح شهر تهران، برای خوابگاه ها و پانسیون های شیک و فول امکانات، کدی را به عنوان کد تخفیف در نظر گرفته است که متقاضیان گرامی با ارائه این کد به مسئولین خوابگاه، پانسیون و اقامتگاه های دانشجویی، می توانند از تخفیفات مربوط به اجاره بها بهره مند شوند. کد تخفیف برای خوابگاه دخترانه مژده را روی سایت خواب اینجا مشاهده کنید.

خوابگاه پسرانه

آدرس و شماره تماس خوابگاه دخترانه مژده:

خوابگاه دانشجویی مژده واقع در تهران- خیابان تجریش- چهار راه مژده- خیابان قریب- کوچه هرمز- پلاک 8 می باشد. جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر و شماره تماس این خوابگاه، روی لینک خوابگاه دخترانه مژده کلیک کنید.

دیدگاه‌ها