خوابگاه دخترانه ملینا

بشرا یعقوبیان 1397/04/16 تعداد بازدید:‌ 1932 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه ملینا

خوابگاه های لوکس دانشجویی کارمندی در تهران:

در شهرهای بزرگی مانند تهران که تنوع در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه ها بسیار زیاد است، هر یک از افراد متقاضی با توجه به سلیقه و توانایی مالی خود به دنبال یافتن مکان مناسب برای اقامت هستند. فعالیت خوابگاه های لوکس دانشجویی کارمندی نیز وابسته به وجود همین سلیقه های متفاوت است. خوابگاه های دانشجویی خودگردان در سطح شهر تهران با شرایط متفاوتی که برای ساکنین خود فراهم می کنند، نسبت به جذب مشتری اقدام می کنند. این شرایط ممکن است مربوط به امکانات رفاهی باشد که در اختیار ساکنین قرار داده می شود و یا مربوط به قوانینی باشد که برای ساکنین دست و پا گیر تلقی نشود. اکثر افرادی که به اجبار یا به اختیار در خوابگاه ها و پانسیون های لوکس خودگردان پسرانه و دخترانه اقامت دارند، هزینه های بیشتری را متحمل می شوند. به همین دلیل ساکنین اقامتگاه ها و خوابگاه های مدرن و لوکس در ازای پرداخت هزینه های بالای مربوط به اجاره بهای ماهیانه و یا ودیعه، باید امکانات رفاهی لوکس و تمیزی را از جانب محل اقامت خود دریافت کنند. در غیر این صورت هم برای ساکنین و هم برای سرپرست و مدیریت خوابگاه مشکلاتی پیش می آید که ممکن است به شکایت و دعوا منجر شود.

خوابگاه دانشجویی

معرفی خوابگاه دخترانه ملینا:

خوابگاه دخترانه ملینا در شمال شهر تهران واقع شده است. خوابگاه دخترانه ملینا علاوه بر اینکه یکی از خوابگاه های خوش مسیر دخترانه در شهر تهران است، از جمله خوابگاه خودگردان دخترانه با ظرفیت بسیار پایین و محدود 20 نفره است. موقعیت مکانی بسیار عالی و ظرفیت محدود خوابگاه، از مزیت های قابل توجه خوابگاه دخترانه ملینا است. از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی نیز خوابگاه در موقعیت مناسبی قرار دارد. به طوری که دسترسی به مترو برای ساکنین خوابگاه ملینا بسیار آسان است. علاوه بر این، موقعیت مکانی خوابگاه موجب دسترسی آسان ساکنین به مراکز مهم دولتی و تجاری شده است. خوابگاه دخترانه ملینا دارای اتاق های چهار و شش نفره است. متقاضیان گرامی جهت اطلاع از مبلغ اجاره بها و ودیعه می توانند با مدیریت خوابگاه تماس بگیرند. اطلاعات مربوط به تماس در سایت خواب اینجا قابل دسترسی است.

خوابگاه دخترانه ملینا

فضای اتاق ها و امکانات موجود در آن:

خوابگاه خودگردان ملینا دارای اتاق های نورگیر و زیبا است. هریک از اتاق ها متناسب با ظرفیت اتاق دارای تخت ها و خوشخواب های لوکس و نو می باشد. فضای داخلی اتاق ها دارای قالیچه های نو و تمیز است. خوابگاه دخترانه ملینا یکی از خوابگاه های دخترانه با فول امکانات در سطح شهر تهران است که با تمام امکانات، آماده پذیرایی از کارمندان و دانشجویان عزیز متقاضی خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های لوکس دانشجویی کارمندی می باشد. اتاق های خوابگاه دخترانه ملینا مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون نقص هستند. دیگر امکانات موجود در هر اتاق نیز متناسب با ظرفیت اتاق در اختیار ساکنین گرامی قرار داده می شود.

اسکان مهمان:

خوابگاه دخترانه ملینا علاوه بر پذیرش دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه های لوکس دخترانه، به ارائه خدمات و پذیرش مهمانان و متقاضیان خوابگاه های دخترانه برای مدت یک یا چند شب نیز اقدام کرده است. در این صورت هزینه ها شبانه محاسبه می شود.

خوابگاه خودگردان دانشجویی

امنیت خوابگاه:

خوابگاه دخترانه ملینا با توجه به موقعیت عالی و ظرفیت محدود، از جمله خوابگاه های امن در شهر تهران است. با این وجود جهت گزینش ساکنین، خوابگاه مجهز به گیت ورودی است تا از این طریق ورود و خروج قابل کنترل باشد. البته از مزیت های اقامت در خوابگاه خودگردان دخترانه ملینا، وجود آزادی عمل در زمان ورود و خروج به خوابگاه است. این در حالی است که اکثر خوابگاه ها، زمان مشخصی برای ورود و خروج به خوابگاه را برای ساکنین تعیین می کنند.

جهت دسترسی به اطلاعات دقیق، آدرس و شماره های تماس، روی خوابگاه دخترانه ملینا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها