خوابگاه دخترانه عترت

بشرا یعقوبیان 1396/10/30 تعداد بازدید:‌ 980 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه عترت

معرفی خوابگاه دخترانه عترت:

خوابگاه دخترانه عترت با ظرفیت 100 نفر، خوابگاه دانشجویی- کارمندی می باشد که با مدیریت مجرب و متعهد، محیط آرام و امنی را برای ساکنین فراهم کرده است. خوابگاه دخترانه عترت، از جمله خوابگاه های مدرن و با کیفیت است که برای اقامت دانشجویان و کارمندان دختر در شهر تهران، آماده ارائه خدمات می باشد. خوابگاه دخترانه عترت با داشتن مجوز رسمی برای فعالیت قانونی و دادن اهمیت ویژه به برقراری نظم و امنیت، سبب به وجود آمدن محیطی مناسب برای اقامت خانم های متقاضی خوابگاه شده است.

خوابگاه دخترانه عترت

موقعیت مکانی:

خوابگاه دخترانه عترت برای تردد ساکنین گرامی، با توجه به نزدیک بودن به ایستگاه BRT مشکلی از نظر رفت و آمد ایجاد نمی کند. گرچه توصیه می شود به دلیل وجود مشکلات خاص رفت و آمد در تهران، خوابگاه مورد نظر خود را با توجه به نزدیک بودن به محل کار یا تحصیل خود انتخاب کنید. با این حال نمی توان به راحتی از انتخاب یک خوابگاه با سطح امکانات رفاهی و تجهیزات قابل قبول صرفأ به دلیل مسافت نه چندان دور، به آسانی چشم پوشی کرد. آدرس این خوابگاه که به عنوان خوابگاه برتر این هفته در سامانه خواب اینجا، به متقاضیان گرامی معرفی خواهد شد، به نشانی: تهران- بزرگراه اشرفی اصفهانی- بالاتر از پل همت- نبش جنوبی خیابان حیدری مقدم- پلاک 2 می باشد.

خوابگاه خودگردان دخترانه

اتاق و اتاق مطالعه:

اتاق ها، با توجه به ظرفیت آن ها، دارای اجاره بهای ماهیانه متفاوتی هستند. هزینه ها نیز متناسب با تعداد تخت های موجود در هر اتاق تعیین شده است. هزینه اقامت ماهیانه در اتاق های چهارنفره به مراتب بیشتر از سایر اتاق ها یا ظرفیت های بالاتر است. اتاق های خوابگاه دخترانه عترت دارای تخت های نو و تمیز و همچنین فضایی نورگیر و روشن می باشد. مبلغی به عنوان ودیعه جهت اقامت در خوابگاه عترت برای ساکنین تعریف شده است. خوابگاه دخترانه عترت با اینکه خانم های دانشجو و کارمند را پذیرش می کند، اما با این حال در این خوابگاه، اتاق مجزایی به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است تا محیط آرامی را برای ساعات مطالعه ساکنین گرامی فراهم کند.

خوابگاه ارزان قیمت در تهران

نظافت عمومی:

خوابگاه عترت از نظر بهداشت و نظافت در سطح بالایی قرار دارد و نظافت بخش های مختلف ساختمان خوابگاه از جمله آشپزخانه، اتاق مطالعه، سرویس های بهداشتی، راهروها و... به صورت روزانه انجام خواهد شد و سبب جلب رضایت ساکنین شده است.

آشپزخانه، سرویس های بهداشتی و خشکشویی:

داشتن آشپزخانه های مناسب و تمیز و همچنین مجهز بودن خوابگاه به خشکشویی رایگان و متناسب با جمعیت ساکنین خوابگاه، از دیگر مزیت های خوابگاه عترت می باشد. سرویس های بهداشتی و حمام کاملا نو و تمیز می باشد و همان طور که گفته شد، به همراه دیگر بخش های خوابگاه، به طور روزانه نظافت می شوند.

دوربین مدار بسته، گیت ورودی و پارکینگ:

وجود دوربین های مدار بسته در قسمت های ضروری خوابگاه دخترانه عترت و همچنین داشتن گیت ورودی، امنیت این خوابگاه دخترانه را افزایش داده است. مجهز بودن خوابگاه دخترانه عترت به پارکینگ، برای افزایش رفاه حال ساکنین از جمله مزیت های اقامت در این خوابگاه دخترانه دانشجویی- کارمندی است.

خوابگاه خودگردان

اینترنت پر سرعت:

خوابگاه مدرن دخترانه عترت با در اختیار قرار دادن اینترنت پر سرعت و رایگان در دسترس ساکنین، نیاز به اینترنت را فراهم کرده است. برای دریافت کد تخفیف، به صفحه خوابگاه دخترانه عترت در وبسایت خواب اینجا سر بزنید تا با ارائه این کد به مسئولین خوابگاه، تخفیفات مربوط به اجاره بها، شامل حال شما گردد.

تماس با خوابگاه عترت:

جهت دسترسی به اطالاعات کامل در مورد اجاره بها، آدرس، شماره تماس و... روی لینک خوابگاه دخترانه عترت کلیک کنید.

 

دیدگاه‌ها