خوابگاه دخترانه شهرزاد

بشرا یعقوبیان 1397/04/02 تعداد بازدید:‌ 456 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه شهرزاد

معرفی خوابگاه دخترانه شهرزاد:

خوابگاه شهرزاد یکی از خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه در تهران است. این خوابگاه خودگردان، دارای مجوز رسمی برای فعالیت قانونی می باشد. ظرفیت محدود و وجود اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت از جمله عواملی است که موجب حفظ آرامش و رفاه ساکنین می شود. ظرفیت کلی خوابگاه 48 نفر است که با توجه به نیاز، متقاضیان در اتاق های دو، چهار، شش، هشت و ده نفره اسکان داده می شوند. هزینه اجاره بهای ماهیانه و ودیعه در خوابگاه دخترانه شهرزاد، با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است. به طوری که اجاره بهای ماهیانه برای اتاق های دو نفره مبلغی معادل 440 هزارتومان و برای اتاق های ده نفره معادل 300هزار تومان است. مبلغ پول پیش یا ودیعه نیز برای رزرو هر اتاق، برابر با اجاره بهای ماهیانه اتاق رزرو شده، می باشد.

خوابگاه دخترانه شهرزاد

موقعیت مکانی خوابگاه شهرزاد و نحوه پذیرش در آن:

خوابگاه دخترانه شهرزاد دارای دسترسی عالی به مترو و علاوه بر آن، نزدیکی به دیگر وسایل نقلیه عمومی از جمله BRT است. با توجه به اینکه خوابگاه شهرزاد یکی از خوابگاه های کارمندی دانشجویی در شهر تهران است، علاوه بر دانشجویان، به دیگر متقاضیان خوابگاه های خودگردان نیز خدمات ارائه می شود. البته این کار با حساسیت های لازم و درخواست مدارک معتبر از شرکت ها و مراکز علمی مربوطه انجام خواهد شد. به عبارت دیگر، پذیرش در خوابگاه شهرزاد به صورت گزینش شده انجام می شود.

امکانات موجود در اتاق ها :

خوابگاه خودگردان دخترانه شهرزاد، دارای اتاق های بزرگ با نور و روشنایی طبیعی مناسب است. هر اتاق با توجه به ظرفیت آن دارای تخت ها، خوشخواب های تمیز و کمدهای جادار شخصی است. به طوری که هر شخص دارای فایل شخصی می باشد. همچنین در تمام اتاق ها پرده های نو و یخچال های جادار قرار داده شده است. هر اتاق با موکت های نو فرش شده است و وسایل گرمایشی و سرمایشی مانند کولر و شوفاژ در اختیار ساکنین قرار داده شده است. خوابگاه شهرزاد یکی از اقامتگاه های آرام و امن دخترانه است که به دلیل جمعیت پایین و نظافت روزانه ی بخش های مختلف خوابگاه، اقامت در آن برای ساکنین لذت بخش خواهد بود.

خوابگاه کارمندی دانشجویی

فضای عمومی و امنیت:

خوابگاه دانشجویی کارمندی شهرزاد دارای حیاط بزرگ و دلباز است که به عنوان فضای سبز خوابگاه، محیط زیبا و آرامی را برای ساکنین فراهم کرده است. امنیت خوابگاه از طریق حضور شبانه روزی مسئولین و مدیرت مجرب و همچنین نصب دوربین های مدار بسته در بخش های مهم و عمومی خوابگاه، تضمین شده است. همچنین پذیرش متقاضیان به صورت گزینش شده نیز بر حفظ امنیت خوابگاه بی تأثیر نیست.

اینترنت پر سرعت و خشکشویی:

از دیگر مزیت های اقامت در خوابگاه خودگردان شهرزاد، بهره مند شدن ساکنین از اینترنت پرسرعت و خشکشویی رایگان است که هرکدام به نوبه خود می تواند یکی از دغدغه های ناخوشایند دانشجویان و کارمندان ساکن در خوابگاه های دانشجویی پسرانه و دخترانه باشد.

پانسیون دخترانه در تهران

اسکان مهمان و کد تخفیف:

علاوه بر پذیرش متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی دخترانه برای بلند مدت، خوابگاه شهرزاد میزبان متقاضیانی خواهد بود که تنها برای یک یا چند شب خواستار اقامت در این خوابگاه دخترانه هستند. مهمانانی که برای یک یا چند روز پذیرش می شوند نیز از کلیه امکانات خوابگاه بهره مند خواهند شد و شرایط پذیرش برای آنان نیز مانند دیگر ساکنین خواهد بود. از دیگر مزیت هایی که متقاضیان خوابگاه شهرزاد می توانند از آن بهره مند شود، کد تخفیف مربوط به سایت خواب اینجا می باشد. در صورتی که متقاضیان مایل به دریافت تخفیف در اجاره بها باشند، می توانند با ارائه کد به مسئولین،  تخفیفات شامل حال آن ها شود. جهت دریافت کد تخفیف و دیگر اطلاعات مربوط به تماس و آدرس، روی خوابگاه دخترانه شهرزاد کلیک کنید.

اقامتگاه دخترانه

پانسیون ها و اقامتگاه های بیشتر را در سایت خواب اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها