خوابگاه دخترانه سیلوانا

بشرا یعقوبیان 1397/04/09 تعداد بازدید:‌ 1074 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه سیلوانا

خوابگاه های خودگردان در تهران:

جمعیت بالا و روزافزون دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی دانشجویی پسرانه و دخترانه در کلان شهرهایی مانند تهران، موجب شده است کمتر خوابگاهی یافت شود که به طور اختصاصی دانشجویان را پذیرش کند. زیرا متقاضیان غیر دانشجو نیز از استفاده کننده های ثابت اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان محسوب می شوند. البته در مورد دانشگاه های روزانه باید اشاره کرد که این دانشگاه ها به اکثر دانشجویان خود، خوابگاه های دولتی یا خودگردان که با دانشگاه قرارداد دارند و استیجاره ای هستند، ارائه می دهند. اما دانشجویان سایر دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی غیر دولتی یا آزاد، مجبور به استفاده از خوابگاه های خودگردان پسرانه و دخترانه هستند. خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی با فول امکانات، توانسته اند در زمینه خوابگاهداری در سطح بالا و موفق ظاهر شوند. به طوری که بعضی از آن ها از نظر ارائه خدمات رفاهی، بهتر از خوابگاه های روزانه عمل می کنند.

خوابگاه لوکس دانشجویی

معرفی خوابگاه دخترانه سیلوانا:

خوابگاه خودگردان سیلوانا، یکی از خوابگاه های لوکس دانشجویی کارمندی دخترانه در مرکز شهر تهران است. این خوابگاه خودگردان دخترانه با ظرفیت 90 نفر و دارا بودن مجوز رسمی برای فعالیت قانونی، تازه تأسیس و بسیار تمیز می باشد. همچنین خوابگاه سیلوانا از موقعیت مکانی بسیار خوبی برخوردار است. دسترسی عالی و آسان به متروی هفت تیر و نزدیکی به خطوط BRT و ایستگاه های تاکسی، از مزیت های اقامت در خوابگاه دخترانه سیلوانا است. ظرفیت 90 نفری خوابگاه سیلوانا با استفاده از اتاق های جهار، شش، هشت و ده نفره تکمیل می شود. هزینه اقامت ماهیانه در این خوابگاه مجهز، متناسب با ظرفیت هر اتاق، متفاوت است. به طوری که اتاق های چهار نفره شامل اجاره بهای بیشتری نسبت به سایر اتاق ها هستند. میزان هزینه ماهیانه به ازای هر تخت در اتاق های چهارنفره، مبلغی معادل 420 هزارتومان و برای اتاق های ده نفره معادل 310 هزار تومان است. اجاره بهای مربوط به اتاق های شش و هشت نفره نیز مابین این مبالغ است. یکی از مشکلاتی که بیشتر متقاضیان خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های پسرانه و دخترانه با آن روبه رو می شوند، مسأله مربوط به ودیعه یا پول پیش است که گاهی ساکنین خوابگاه های خودگردان برای بازپس گرفتن آن از صاحب خوابگاه یا پانسیون دچار مشکل می شوند. خوابگاه دانشجویی کارمندی سیلوانا از جمله اقامتگاه های خودگردان دخترانه در شهر تهران است که مبلغی را به عنوان ودیعه در نظر نگرفته است.

خوابگاه دخترانه سیلوانا

اتاق ها، سالن مطالعه و امکانات موجود در آن:

خوابگاه دانشجویی کارمندی سیلوانا دارای اتاق های نورگیر و تراس دار است. به دلیل تازه تأسیس بودن، این خوابگاه خودگردان دخترانه دارای در و دیوارهای نو و تمیز است. کف اتاق ها دارای موکت های سالم و نظافت شده می باشد. در هر اتاق متناسب با ظرفیت آن، تخت و خوشخواب های نو قرار داده شده است. اتاق ها بزرگ و جادار هستند و از نظر وسایل گرمایشی و سرمایشی مجهز به کولر و شوفاژ هستند. خوابگاه دانشجویی سیلوانا به دلیل پذیرش دانشجویان و با هدف افزایش رفاه حال دیگر ساکنین، دارای اتاق ویژه برای ساعات مطالعه است.

اینترنت پر سرعت، خشکشویی و پارکینگ:

خوابگاه دخترانه سیلوانا مجهز به اینترنت پرسرعت وخشکشویی است. علاوه بر کلیه امکانات رفاهی، خوابگاه دخترانه سیلوانا دارای پارکینگ اختصاصی برای افزایش رفاه حال ساکنین می باشد.

خوابگاه خودگردان دخترانه

امنیت خوابگاه، گیت ورودی و دوربین مداربسته:

خوابگاه دانشجویی کارمندی سیلوانا یکی از خوابگاه های مطمئن و آرام دخترانه در شهر تهران است. این خوابگاه مجهز به گیت ورودی جهت گزینش ساکنین می باشد. همچنین دوربین های مدار بسته در بخش های ورودی خوابگاه به منظور افزایش سطح امنیت خوابگاه نصب شده است.

جهت دسترسی به آدرس و شماره تماس دقیق، روی خوابگاه دخترانه سیلوانا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها