خوابگاه دخترانه سکنا

بشرا یعقوبیان 1397/05/13 تعداد بازدید:‌ 346 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه سکنا

معرفی خوابگاه دخترانه سکنا:

خوابگاه خودگردان دخترانه سکنا بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس به عنوان خوابگاه برتر هفته در سامانه خواب اینجا، معرفی شده است. خوابگاه سکنا از جمله خوابگاه های خودگردان دخترانه با فول امکانات در شهر تهران است. این خوابگاه دخترانه با کسب مجوز قانونی از ارگان های دولتی مربوطه و به صورت قانونی مشغول فعالیت می باشد. سطح امکانات رفاهی در خوابگاه کارمندی دانشجویی سکنا در مقایسه با بسیاری از خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان دخترانه، بسیار مناسب است.

خوابگاه دخترانه در تهران

خوابگاه دخترانه سکنا از نظر محل قرارگیری، دارای موقعیت بسیار عالی است. این خوابگاه خودگردان دانشجویی کارمندی که در مرکز شهر واقع شده است، دارای دسترسی آسان به مترو میدان ولیعصر و اتوبوس های BRT می باشد. خوابگا سکنا دارای ظرفیت محدود 40 نفر است. با این حال اتاق هایی با ظرفیت دو، چهار، شش و هشت نفره در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. هزینه اجاره بهای ماهیانه برای هر اتاق بستگی به ظرفیت آن دارد. به طوری که رزرو اتاق های دو نفره بیشترین هزینه را دربر خواهد گرفت. هزینه این اتاق ها 550 هزار تومان در ماه و کمترین هزینه مربوط به اتاق های هشت نفره و معادل 340 هزار تومان در ماه است. اجاره بهای اتاق های چهار و شش نفره نیز مابین این مبالغ تعین شده است.

خوابگاه دانشجویی دخترانه

خوابگاه دخترانه سکنا مبلغی را به عنوان ودیعه برای متقاضیان و ساکنین گرامی در نظر نگرفته است.

اتاق ها و امکانات موجود در آن:

خوابگاه دخترانه کارمندی دانشجویی سکنا دارای اتاق های بزرگ، تمیز و مجهز با میزان مناسب نور و روشنایی طبیعی می باشد. هرکدام از اتاق ها با توجه به ظرفیت آن دارای تخت ها و خوشخواب های نو، کمد های شخصی جادار و شیک، یخچال و قالیچه های تمیز است. تمام اتاق ها از نظر امکانات گرمایشی و سرمایشی کاملأ مجهز و بدون مشکل هستند. یخچال های قرار داده شده در اتاق ها کاملأ نو و به منظور افزایش رفاه حال ساکنین، دارای بخش فریزر نیز می باشند. کمدها در هر اتاق از جنس ام دی اف و متناسب با ظرفیت اتاق تعبیه شده اند.

خوابگاه دخترانه سکنا

امکانات آشپزخانه و فضای سبز:

خوابگاه خودگردان سکنا دارای آشپزخانه کاملأ مجهز و بزرگی است. امکانات آشپزخانه عبارت هستند از: کابینت های ام دی اف جادار و تمیز، گاز فر، گاز عادی، لباسشویی، هود و میز نهارخوری. علاوه بر این، خوابگاه دخترانه سکنا دارای حیاط زیبا و فضای سبز است که همراه با آشپزخانه و دیگر بخش های عمومی خوابگاه به صورت مرتب و روزانه نظافت خواهد شد.

امنیت خوابگاه و مدیریت مجرب:

یکی از مهمترین موارد در حفظ امنیت خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی دانشجویی حضور کادر مدیریت مجرب است. خوابگاه دخترانه سکنا با دارا بودن مدیریت تحصیلکرده و منظم، محیط امن و آرامی را برای ساکنین فراهم کرده است. همچنین جهت افزایش سطح امنیت و آرامش، پذیرش ساکنین در خوابگاه خودگردان سکنا، به صورت گزینش شده انجام می شود. به منظور کنترل بهتر و افزایش سطح امنیت خوابگاه، دوربین های مدار بسته در بخش های ورودی نصب شده است.

خوابگاه دانشجویی کارمندی

آدرس، شماره تماس و کد تخفیف:

سامانه خواب اینجا به منظور همکاری بیشتر با متقاضیان خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان دانشجویی کارمندی، کد تخفیف را برای برخی از خوابگاه ها در نظر گرفته است. خوابگاه دخترانه سکنا نیز شامل این کد تخفیف می شود. متقاضیان گرامی در صورتی که مایل هستند تخفیف اجاره بهای خوابگاه سکنا شامل آنان شود، می توانند با ارائه این کد به مسئولین خوابگاه از تخفیفات تعیین شده بهره ببرند. جهت دسترسی به آدرس، شماره تماس و کد تخفیف روی خوابگاه دخترانه سکنا کلیک کنید.

خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان بیشتر را در خواب اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها