خوابگاه دخترانه خاطره

بشرا یعقوبیان 1396/11/28 تعداد بازدید:‌ 354 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه خاطره

معرفی خوابگاه:

خوابگاه دخترانه خاطره با دارا بودن سابقه چندین سال فعالیت در امور خوابگاهداری و همچنین مدیریت مجرب و کارآمد، از جمله خوابگاه های مدرن و با کیفیت است که برای اقامت دانشجویان دختر در شهر تهران، آماده ارائه خدمات می باشد. خوابگاه دخترانه خاطره، یک خوابگاه دانشجویی می باشد، به این معنا که در این خوابگاه، تنها به خانم های دانشجو با ارائه مدارک معتبر اجازه اقامت داده می شود. همین امر سبب برقراری بیشتر نظم و آرامش بر خوابگاه شده است. از جنبه دیگر، چون ظرفیت خوابگاه دخترانه خاطره محدود و برابر 85 نفر می باشد، این خوابگاه مکانی ایده آل برای اقامت کوتاه یا بلند مدت دانشجویان متقاضی خوابگاه باشد. متقاضیان گرامی جهت اقامت در خوابگاه خاطره، وجهی به عنوان ودیعه پرداخت نخواهند کرد. اجاره بهای ماهیانه نیز در صورت مراجعه یا تماس تلفنی با مسئولین خوابگاه، به متقاضیان گرامی ابلاغ خواهد شد.

خوابگاه دخترانه خاطره

موقعیت مکانی:

خوابگاه دخترانه خاطره، با دارا بودن مجوز رسمی برای فعالیت، داشتن موقعیت مکانی امن و آرام و همچنین ساختمان نوساز و شیک، محیط مناسبی را برای اقامت دانشجویان گرامی فراهم کرده است. همان طور که اشاره شد، از مهمترین مزیت های خوابگاه دخترانه خاطره، موقعیت مکانی آن است. این خوابگاه با قرار داشتن در مرکز شهر و دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه مترو جهاد و BRT، رفت و آمد را برای دانشجویان ساکن در خوابگاه آسان کرده است.

اتاق و اتاق مطالعه:

اتاق ها، دارای فضای مناسب و روشنایی کافی می باشند. در هر اتاق بسته به ظرفیت آن، تخت های نو و شیک قرار داده شده است. هر اتاق جهت رفاه حال دانشجویان گرامی دارای کمدهای جادار و وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب می باشد. همچنین فضای خالی کف اتاق ها، با قالیچه های زیبا و شیک فرش شده است. به دلیل نوساز بودن ساختمان خوابگاه، تمامی دیوارهای داخلی نیز دارای رنگ تازه و ظاهر لوکس و تمیز می باشد. خوابگاه دخترانه خاطره به دلیل اقامت دادن به دانشجویان، اتاق مجزایی را به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته است که ظرفیت مناسب خوابگاه موجب کاهش تردد و سروصداهای اضافی در اتاق مطالعه شده است و از این نظر، ساکنین گرامی دارای محیط مناسبی برای مطالعه می باشند.

خوابگاه خودگردان دانشجویی

نظافت عمومی:

نظافت تمام قسمت های خوابگاه خودگردان خاطره از جمله آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، اتاق مطالعه و... به طور روزانه انجام خواهد شد.

آشپزخانه و خشکشویی:

خوابگاه دانشجویی خاطره دارای آشپزخانه های مجهز و شیک و همچنین متناسب با جمعیت خوابگاه می باشد. آشپزخانه ها دارای کابینت های تازه ساخت و جادار، سینک ظرفشویی تمیز و یخچال می باشند. همچنین خوابگاه دخترانه خاطره با مجهز بودن به خشکشویی رایگان در داخل ساختمان خوابگاه، موجب افزایش رفاه حال دانشجویان گرامی ساکن در خوابگاه شده است.

خوابگاه خودگردان کارمندی

دوربین مدار بسته و آسانسور:

کنترل مداوم و نظارت کامل بر خوابگاه خاطره از طریق دوربین های مدار بسته که در بخش های ضروری و عمومی خوابگاه نصب شده است، امنیت خوابگاه را از همه نظر افزایش می دهد. همچنین رفت و آمدها در خوابگاه کاملأ کنترل شده می باشد. دسترسی ساکنین طبقات بالا به آسانسور سبب افزایش رفاه حال دانشجویان ساکن در این خوابگاه شده است.

اینترنت پر سرعت:

دسترسی به اینترنت پر سرعت و رایگان، از دیگر مزیت های اقامت در خوابگاه دخترانه خاطره می باشد و دانشجویان ساکن در خوابگاه از نظر دسترسی به اینترنت مشکلی نخواهند داشت. از دیگر امکانات رفاهی، می توان به داشتن پارکینگ اشاره کرد که خوابگاه دخترانه خاطره این مشکل را نیز برای ساکنین خود حل کرده است.

خوابگاه دخترانه در تهران

پذیرش مهمان:

خوابگاه دخترانه خاطره، بصورت شبانه و در ایام عید نیز پذیرای دانشجویان گرامی متقاضی خوابگاه می باشد.

آدرس و شماره تماس با خوابگاه دخترانه خاطره:

جهت دسترسی به اطلاعات دقیق روی لینک خوابگاه دخترانه خاطره کلیک کنید.

دیدگاه‌ها