خوابگاه دخترانه بهاران

بشرا یعقوبیان 1396/10/25 تعداد بازدید:‌ 392 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه بهاران

خوابگاه های خودگردان دخترانه:

وجود تعداد زیادی خوابگاه خودگردان دخترانه در سطح شهر تهران، باعث ایجاد تنوع و سخت شدن در انتخاب خوابگاه مناسب شده است. متقاضیان خوابگاه جهت راحتی کار، باید ابتدا ملاک های خود برای انتخاب یک خوابگاه مناسب را بشناسند. این امر به ویژه برای دختران دانشجو از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب یک خوابگاه دانشجویی دخترانه در مسیر مناسب با امکانات رفاهی و بهداشتی قابل قبول، کار سختی نیست، اما نیازمند توجه و دقت در انتخاب است. خوابگاه ارزان دخترانه در شهر تهران فراوان است، اما گاهی موقعیت مکانی نا مناسب خوابگاه، امکانات محدود و قدیمی بودن ساختمان، دلیل این ارزانی است. در این گونه شرایط، پرداخت مبلغ بالاتر در ازای اقامت در یک خوابگاه بهتر، مقرون به صرفه و عاقلانه، به نظر می رسد.

خوابگاه دخترانه بهاران

معرفی خوابگاه دخترانه بهاران:

بازدیدکنندگان و متقاضیان گرامی سایت خواب اینجا، همانطور که مستحضر هستید، سامانه خواب اینجا هر هفته بر پایه چند ملاک اساسی، یک خوابگاه را به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب می کند که به نوبه خود نشان دهنده کیفیت و سطح بالای خوابگاه می باشد. خوابگاه دخترانه بهاران با داشتن مجوز رسمی و چندین سال سابقه کار در زمینه خوابگاهداری و ارائه خدمات به دانشجویان، در سامانه خواب اینجا، به عنوان خوابگاه برتر این هفته انتخاب شده است. خوابگاه دخترانه بهاران در مرکز شهر قرار گرفته و از نظر دسترسی به مترو، ایستگاه های تاکسی، BRT، مراکز خرید و... در موقعیت عالی قرار دارد. این خوابگاه دخترانه به دلیل ظرفیت نسبتأ محدود و ساختمانی نوساز و مدرن، محیط امن و آرامی برای ساکنین ایجاد کرده است. خوابگاه دخترانه بهاران با ظرفیت 100 نفر، اتاق های با ظرفیت دو تخت در اختیار متقاضیان قرار می دهد که هزینه اقامت در این اتاق ها به طور ماهیانه پرداخت می شود. خوابگاه دخترانه بهاران، با داشتن حیاط باصفا، محیط آرامی را برای ساکنین به وجود آورده است.

خوابگاه بانوان در تهران

با توجه به حضور مدیر و پرسنل مجرب در خوابگاه دخترانه بهاران و همچنین مجهز بودن خوابگاه به دوربین های مدار بسته، خوابگاه دارای امنیت کامل می باشد. خوابگاه بهاران دانشجویی است. به عبارت دیگر فقط دانشجویان با ارائه مدارک معتبر که مبنی بر دانشجو بودن این عزیزان است، در خوابگاه پذیرش می شوند. همین امر سبب حفظ یکپارچگی خوابگاه و ایجاد محیطی آرام برای زندگی دانشجویان شده است. اختصاص دادن اتاق هایی به عنوان اتاق مطالعه نیز از دیگر مزیت های خوابگاه دخترانه بهاران می باشد. هرکدام از اتاق ها با ظرفیت دو نفر، دارای تخت های نو و کمدهای شخصی جادار و مناسب می باشد. سرویس های بهداشتی و حمام برای هرکدام از واحدها به صورت مجزا ساخته شده است. آشپزخانه خوابگاه بهاران نیز برای هر واحد، مجهز به کابینت های MDF، گاز، یخچال و فریزر است. خوابگاه دارای وسایل گرمایشی مناسب است. از نظر بهداشت نیز خوابگاه در سطح بالایی قرار دارد. به طوری که نظافت عمومی تمام بخش های خوابگاه، از جمله آشپزخانه، حیاط، راهروها، سرویس بهداشتی و حمام، طی روزهای هفته به طور کامل انجام خواهد شد.خوابگاه آقایان در تهران

با وجود تمام توصیفات، به متقاضیان گرامی پیشنهاد می شود قبل از انتخاب نهایی خوابگاه، به صورت حضوری از خوابگاه بازدید کنند و با مسئول خوابگاه صحبت کرده تا در مورد دیگر امکانات خوابگاه و قوانین وضع شده در آن، اطلاعات کافی دریافت کنند.

کد تخفیف و تماس با خوابگاه بهاران:

متقاضیان گرامی می توانند از طریق کلیک روی لینک خوابگاه دخترانه بهاران با مسئولین خوابگاه ارتباط برقرار کنند. همچنین برای دریافت کد تخفیف، به صفحه خوابگاه دخترانه بهاران در وبسایت خواب اینجا سر بزنید تا با ارائه آن به مسئولین خوابگاه، تخفیفات مربوط به اجاره بها، شامل حال شما گردد.

دیدگاه‌ها