خوابگاه دخترانه بهار

بشرا یعقوبیان 1397/02/29 تعداد بازدید:‌ 491 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه بهار

معرفی خوابگاه دخترانه بهار:

خوابگاه دخترانه بهار با کسب مجوز رسمی از صندوق رفاه دانشجویی (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) جهت فعالیت قانونی، یکی از خوابگاه های خودگردان دانشجویی دخترانه در شمال شهر تهران است. این خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 78 نفر پذیرای متقاضیان خوابگاه های دانشجویی دخترانه در شهر تهران است. خوابگاه بهار از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو (مترو قلهک) و BRT، در موقعیت بسیار عالی قرار گرفته است.

ظرفیت و هزینه اتاق ها:

خوابگاه خودگردان دخترانه بهار دارای اتاق های با ظرفیت های یک، دو، چهار، شش و هشت تخت می باشد که هزینه اجاره بها با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است. مبلغ ودیعه یا پول پیش برای همه اتاق ها یکسان می باشد. اجاره بهای ماهیانه برای اتاق های یک تخته در مقایسه با اتاق های هشت تخته بیشتر است. به این معنی که اجاره بهای ماهیانه برای سایر اتاق ها با ظرفیت های متفاوت، متغیر می باشد.

خوابگاه دخترانه بهار

امکانات اتاق ها و اتاق مطالعه:

خوابگاه دانشجویی بهار به عنوان یکی از بهترین خوابگاه های خودگردان دخترانه دارای اتاق های شیک و تمیزی است که با توجه به ظرفیت اتاق، تخت، خوشخواب و کمدهای شخصی در هر اتاق قرار داده شده است. به دلیل سکونت دانشجویان در این خوابگاه دخترانه، اتاق های مجزایی به عنوان اتاق مطالعه در اختیار ساکنین قرار داده شده است. این اتاق های ویژه برای مطالعه، علاوه بر اینکه بر تمرکز و بازده عالی از ساعات مطالعه دانشجویان تأثیر مثبت دارد، همچنین موجب حفظ آرامش اتاق ها و رفاه حال دیگر هم اتاقی ها می شود. تمام بخش های خوابگاه  دانشجویی دخترانه بهار مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی می باشد. اتاق ها دارای دریچه ها برای کولر آبی و همچنین شوفاژ هستند.

خوابگاه دانشجویی کارمندی

امنیت و فضای سبز خوابگاه:

از جمله عواملی که موجب حفظ امنیت در خوابگاه خودگردان دانشجویی بهار می شوند، موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب در بالای شهر، مدیریت مجرب و کاردان و همچنین نصب دوربین های مداربسته در بخش های ورودی خوابگاه است. خوابگاه دخترانه بهار فاقد گیت ورودی می باشد. با این حال عبور و مرور در طول شبانه روز کنترل شده انجام می شود و از ورود افراد غیر ساکن در خوابگاه جلوگیری می شود. از حیاط سرسبز و با صفای موجود در ورودی خوابگاه دخترانه بهار می توان به عنوان فضای سبز در اوقات بیکاری و همصحبتی با دوستان استفاده کرد.

خوابگاه پسرانه با فول امکانات

اینترنت پر سرعت، خشکشویی رایگان:

خوابگاه دخترانه بهار به عنوان یکی از لوکس ترین خوابگاه های خودگردان دانشجویی، مجهز به اینترنت پر سرعت و خشکشویی رایگان می باشد. تمامی امکانات رفاهی در این خوابگاه دخترانه بدون هیچ محدودیتی در دسترس ساکنین گرامی قرار داده می شود.

کد تخفیف:

سایت خواب اینجا به عنوان پلتفرم معرفی پانسیون و خوابگاه در کل کشور، برای خوابگاه ها و پانسیون های دانشجویی پسرانه و دخترانه با فول امکانات، کدی را به عنوان کد تخفیف در نظر گرفته است که متقاضیان گرامی با ارائه این کد به مسئولین خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی کارمندی، می توانند از تخفیفات مربوط به اجاره بها بهره مند شوند. کد تخفیف در نظر گرفته شده برای خوابگاه دانشجویی بهار را در صفحه معرفی این خوابگاه روی سایت خواب اینجا مشاهده کنید.

خوابگاه دخترانه در تهران

آدرس و شماره تماس خوابگاه دخترانه بهار:

جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر و همچنین شماره تماس این خوابگاه دانشجویی، روی لینک خوابگاه دخترانه بهار کلیک کنید.

دیدگاه‌ها