خوابگاه دخترانه آوین

بشرا یعقوبیان 1397/03/27 تعداد بازدید:‌ 263 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

خوابگاه دخترانه آوین

معرفی خوابگاه دخترانه آوین:

از جمله اقامتگاه های بسیار شیک و مدرن دخترانه در تهران، می توان به خوابگاه دخترانه آوین اشاره کرد. خوابگاه خودگردان آوین با دارا بودن مجوز رسمي از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، یکی از خوابگاه های استاندارد با فعالیت قانونی در سطح شهر تهران است. این خوابگاه کارمندی دانشجویی، دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت و از یک تا هشت نفره می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب، دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT، برای ساکنین خوابگاه بسیار آسان است. اقامت در خوابگاه خودگردان دانشجویی کارمندی آوین مشابه به اقامت در خانه های امن، راحت و زیبا است که فول امکانات و دارای تجهيزات کاملا نو می باشد.

خوابگاه دخترانه آوین

اتاق ها و اجاره ماهیانه:

خوابگاه دخترانه آوین با ظرفیت 90 نفر، دارای اتاق هاي بزرگ، جادار و نورگير است. وجود امکانات تمیز و نو در اتاق ها و سایر بخش های آن، زندگی بدون دردسری را برای ساکنین این خوابگاه فراهم کرده است. وجود تخت ها و خوشخواب های نو، فضای اضافی کافی فرش شده با قالیچه های تمیز، جاکفشي مخصوص، دراور هاي قفل دار و کمد ديواري هاي بزرگ، شيک و متناسب با ظرفیت اتاق ها و همچنین وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون نقص، شرایط مناسب برای اقامت در این خوابگاه دانشجویی کارمندی دخترانه را فراهم کرده است. قیمت اتاق ها با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است. متقاضیان گرامی می توانند برای اطلاع از قیمت اتاق ها با مدیریت خوابگاه دانشجویی کارمندی دخترانه آوین تماس بگیرند.

 

سالن مطالعه، اتاق مهمان و سالن تلويزيون:

خوابگاه دانشجویی دخترانه آوین دارای سالن مطالعه مجهز و بزرگ است که به دلیل پذیرش دانشجویان در این خوابگاه، وجود سالن مطالعه بسیار ضروری است. همچنین اتاق های ویژه ای نیز به عنوان اتاق مخصوص مهمان به منظور پذیرش متقاضیان برای اقامت موقت یک یا چند شب نیز در این خوابگاه دخترانه در نظر گرفته شده است که مهمانان از تمامی امکانات موجود در خوابگاه برخوردار می شوند. خوابگاه دخترانه آوین برای افزایش رفاه حال ساکنین دارای سالن تلويزيون مجزا است.

خوابگاه خودگردان در تهران

آشپزخانه، خشکشویی و فضای سبز:

خوابگاه دخترانه آوین مجهز به آشپزخانه های بزرگ به همراه کابينت هاي جادار، گاز و ماکروفر براي هر واحد مجزا است. ويوی زیبا و مناسب خوابگاه نیز یکی دیگر از جذابیت های اقامت در خوابگاه دانشجویی کارمندی آوین می باشد. به دلیل نظافت مرتب که به صورت روزانه انجام می شود، تمام بخش های عمومی از جمله آشپزخانه، فضای سبز، سرویس های بهداشتی، حمام ها و راه پله های کل واحدهای مجزا، همواره تمیز و پاکیزه است. اقامتگاه دخترانه آوین دارای سرويس حمام و دستشويي ايراني و فرنگي براي هر واحد می باشد. شارژ لوازم بهداشتي از جمله ريکا، دستمال کاغذي، دلسي و مواد شوينده نیز هر روز انجام می شود. همچنین خوابگاه خودگردان دخترانه آوین جهت افزایش رضایت ساکنین مجهز به خشکشویی می باشد.

اینترنت پر سرعت و امنیت:

نظارت دائم و مستمر24 ساعته با حضور سرپرست و مديريت مجرب، دوربين هاي مداربسته در داخل و بيرون ساختمان جهت امنيت بيشتر، پيجر، امنيت کامل پذيرش متقاضیان خوابگاه کارمندي و دانشجويي، موجب برقراری امنیت کامل در اقامتگاه دخترانه آوين شده است. خوابگاه دخترانه آوین علاوه بر تمامی امکانات لوکس و مدرن، مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد.

خوابگاه پسرانه

آدرس و شماره تماس خوابگاه دخترانه آوین:

متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از آدرس دقیق، شماره تماس و دیگر اطلاعات مورد نیاز، روی لینک اقامتگاه دخترانه آوین کلیک فرمایند.

دیدگاه‌ها