حد و مرز صمیمیت در خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1399/04/07 تعداد بازدید:‌ 216 دسته‌بندی: زندگی در خوابگاه

حد و مرز صمیمیت در خوابگاه پسرانه

انسان ها موجوداتی اجتماعی هستند. اجتماعی بودن انسان ها سبب می گردد که برای رفع بسیاری از نیازهای خود نیازمند برقراری ارتباط با سایر افراد دیگر باشند. این برقراری ارتباط گاهی بسیار سطحی بوده و در حد رفع نیازهای روزمره نظیر خرید از فروشگاه و یا ارتباط با راننده اتوبوس است. اما گاهی افراد نیازهای عمیق تری دارند که برای رفع آنها نیازمند ارتباطات قوی تری هستند. گاهی ما انسان ها برای رفع نیازی نظیر رفع دلتنگی با دوست خود ارتباط قوی برقرار می کنیم. این ارتباطات قوی موجب ایجاد صمیمیت های عمیق می شود. افراد ساکن در خوابگاه از خانواده خود دور هستند و برای رفع بسیاری از نیازهایشان به دوستان خود وابسته هستند.

خوابگاه پسرانه در تهران
برای ایجاد صمیمیت در خوابگاه صبر کنید!

افرادی که وارد خوابگاه پسرانه در تهران می شوند در کمترین حالت خود 18 سال سن دارند. آنها تا پیش از این دوستان زیادی داشته اند که ممکن است با آنها از دوران کودکی دوست بوده باشند. این گذر زمان سبب می شود که شناخت کافی از دوستان خود پیدا کنند و بسته به شخصیت آنها نتیجه بگیرند تا چه حد با آنها صمیمی شده و اعتماد کنند. اما زمانی که وارد پانسیون دخترانه تهران می شوند قضیه مقداری متفاوت است. در اینجا افراد به تازگی با یکدیگر آشنا شده اند و ممکن است شناخت آنچنانی از یکدیگر نداشته باشند. از طرف دیگر دوری از خانواده و دوستان قدیمی و دلتنگی برای آنها سبب می شود که سریعا با افراد دیگر در خوابگاه دخترانه احساس صمیمیت کنند. اما بهتر آن است که برای صمیمیت در چنین شرایطی صبر کرده و عجله نداشته باشند.

پانسیون دخرتنه تهران

بدون شک زمانی که فردی با دیگری در اقامتگاه پسرانه تهران آشنا می شود هنوز شناخت بسیار کمی نسبت به شخصیت او دارد. برخی از افراد ساکن در خوابگاه دخترانه در تهران ممکن از از صمیمی شدن زودهنگاه هراس داشته باشند. گاهی افراد وقتی می بینند کسی با آنها سریعا صمیمی می شود احساس خطر کرده و از طرف مقابل فاصله می گیرند. چنین موضوعی در پانسیون پسرانه تهران بسیار محتمل است. زیرا افراد در این فضا به یکدیگر بسیار نزدیک هستند و معمولا حفظ حریم شخصی در خوابگاه کار نسبتا مشکلی است.

صمیمیت زود هنگام در پانسیون و نقض حریم شخصی افراد

کل انسان ها و بطبع افراد ساکن خوابگاه پسرانه نسبت به حریم خصوصی خود حساس هستند. برخی از افراد برون گرا هستند و سریعا با دیگران صمیمی می شوند و معمولا حساسیت بالایی نسبت به اطلاعات حریم خصوصی خود ندارند. اما در برخی موارد افراد درون گرا بسیار نسبت به حریم شخصی خود حساس هستند و هرگونه صمیمیت زودهنگام را تجاوزی نسبت به حریم خصوصی خود می بینند. از این جهت است که توصیه می شود در پانسیون پسرانه در تهران قبل از ایجاد شناخت کافی از سایرین نباید با آنها زیاد صمیمی شد.

اقامتگاه پسرانه
صمیمیت خوشایند و ناخوشایند

هیچ کس از برقراری ارتباط با دیگران متنفر نیست. بدون شک درونگراترین افراد نیز گاهی تمایل به ارتباط با سایرین دارند. اما برقراری ارتباط در اقامتگاه دخترانه و پسرانه مستلزم داشتن مهارت ارتباطی مناسب است. گاهی برخی از افراد ساکن در خوابگاه با کمترین آشنایی به طرف مقابل چسبیده و سعی در ایجاد صمیمیتی کاذب دارند. چنین افرادی معمولا دارای نیروی دافعه بوده و دیگران از ایجاد ارتباط با آنها دوری می کنند. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که در خوابگاه پسرانه در تهران افراد ابتدا یک شناخت کافی از هم اتاقی های خود پیدا کنند و سپس تصمیم بگیرند که آیا می خواهند با آنها صمیمی شوند یا نه. به این طریق با ابجاد یک صمیمیت خوشایند به مرزهای حریم خصوصی دیگران نیز در خوابگاه احترام گذاشته اند.

خواب اینجا  دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها