حاشیه های دوست داشتنی خوابگاه

بشرا یعقوبیان 1398/09/17 تعداد بازدید:‌ 321 دسته‌بندی: پانسیون کارمندی

حاشیه های دوست داشتنی خوابگاه
وقتی خوابگاهی هستید...

در طول زندگی هر فردی اتفاقات تلخ و شیرینی رخ خواهد که ممکن است وقوع برخی از مسائل مربوط به یک سن و در دوره ی خاصی باشد. به هرحال در کنار ناملایماتی که روزمره با آن سروکار داریم، دوران دانشجویی به عنوان دوران شیرین و طلایی شناخته شده است که فرد بدون مسئولیت و بار سنگین زندگی بر اهداف و آینده خود تمرکز می کند و به طبع چون درگیری های ذهنی کمتری دارد، قادر است روزهای خوبی را در خوابگاه تهران و دیگر شهرها در جوار دوستان شفیق خود سپری کند. زندگی در خوابگاه شیرینی های منحصر به فردی دارد که تا سال ها طعم و خاطره اش از ذهن دانشجویان پاک نمی شود و فقط وقتی خوابگاهی هستید می توانید این اوقات خوش را تجربه کنید. به عنوان مثال وقتِ باریدن باران با دوستانتان در بالکن و زیر قطره های باران بایستید، برقصید و از دانه های باران و بوی خاک نم خورده لذت ببرید، بیرون بروید و پیاده روی در زیر باران را با دوستانتان تجربه کنید تا اندکی از انرژی جوانی خود را تخلیه کنید و لحظات شاد و مفرحی را در محیط یکسان خوابگاه دخترانه و پسرانه خلق کنید.

خوابگاه تهران

فقط وقتی خوابگاهی هستید، هر چند شب در میان به بهانه خوردنِ یک غذا یا شیرینی خانگی که یکی از بچه ها از خانه آورده یا با امکانات محدود خوابگاه آن را به عشق دوستان و هم اتاقی هایش آماده کرده است تا با همین سطح از داشته ها مهمانی بدهد و دوستانش را دور هم جمع کند، لذت ببرید. فقط وقتی یک دانشجوی ساکن در خوابگاه یا پانسیون در تهران و دیگر شهرها هستید، حالِ شب تا صبح بیدار ماندن، خاطره تعریف کردن، حرف زدن و بگو بخند را دارید.

پانسیون تهران

تنها در دوره ی اقامت در خوابگاه و اقامتگاه پسرانه و دخترانه است که حاضر می شوید ته مانده های غذای روز قبل را گاهی سرد میل کنید و یا طعم غذاهای ته گرفته را تجربه کنید. تنها در زمان زندگی دانشجویی است که مجبور نیستید بخاطر تمام کارهای خود به دیگران جواب پس بدهید و برنامه روزانه خود را همانطور که از آن لذت می برید، برنامه ریزی کنید. گاهی تا خود صبح بیدار بمانید و گاهی از ساعت 7 عصر تا ساعت 7 صبح روز بعد بخوابید. تجربه تمامی این اتفاقات خاص و شیرین جزئی از حاشیه های زندگی خوابگاهی است که لذت تجربه آن می تواند تلخی دوری از خانه را به شکل عجیبی جبران کند.

خوابگاه دانشجویی

در طی زندگی در خوابگاه و اقامتگاه در تهران و دیگر شهرها است که نحوه ی تعامل صحیح با اطرافیان را می توان آموخت. زیرا در خانه به دلیل تعامل با اعضای خانواده در اکثر مواقع ممکن است فرد حق به جانب عمل کند و دیگران به دلیل رابطه ی خانوادگی از رفتارهای او دلگیر نشوند. اما شرایط در خوابگاه دانشجویی متفاوت است. به همین دلیل است که خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون دانشجویی را مکانی برای شکل گرفتن شخصیت اجتماعی دانشجویان قلمداد می کنند. از دیگر جهت، زندگی در خوابگاه سبب می شود تحمل سختی ها برای فرد آسان تر شود و برای آسانتر سپری کردن روزهای دور از خانه به برنامه های متنوع و جذاب روی بیاورد و سعی دارد دلتنگی های خود را از والدین و اعضای خانواده پنهان کند و تنها خاطرات و اوقات خوش را برای آنان تعریف کند تا باعث نگرانی آنان نشود.

اقامتگاه تهران

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها