جذابیت های خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1396/12/16 تعداد بازدید:‌ 285 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

جذابیت های خوابگاه پسرانه

روزهای اول زندگی پسران در خوابگاه:

برقراری تعامل اجتماعی با افراد جدید برای پسران، آسان است. اما در روزهای اول ورود به خوابگاه، اقامتگاه ها و پانسیون های پسرانه، رابطه ها کمی سرد و احوالپرسی ها سرسری می باشد. با گذشت چند روز، کم کم تعامل بین هم اتاقی ها و سایر افراد ساکن در خوابگاه که در سالن ها یا دیگر قسمت های خوابگاه مرتب ملاقت می شوند، بیشتر و رابطه ها بهتر می شود. در این مرحله ساکنین خوابگاه هنوز آنقدر صمیمی نیستند که به شوخی های فیزیکی و اذیت کردن یکدیگر بپردازند. اما همانطور که در مطلب قبل گفته شد، زندگی در خوابگاه پسرانه از هیچ روال خاصی پیروی نمی کند. این مسأله در این مورد نیز صدق می کند.

اقامتگاه کارمندی دخترانه

سرگرمی های خوابگاه:

پس از یک مدت رابطه ها رنگ و بوی تازه به خود می گیرد. صمیمت بین ساکنین خوابگاه بیشتر می شود و تا حدودی مرزها کنار گذاشته می شوند. باتوجه به برنامه های مانند رفتن به سالن های ورزشی، پیاده روی های شبانه، بازی های کامپیوتری دسته جمعی، گشت و گذارهای گاه و بی گاه و... پسران ساکن در خوابگاه های دانشجویی، در مقایسه با دختران ساکن در خوابگاه ها، زودتر با یکدیگر صمیمی می شوند. البته این موارد با توجه به روحیات و خلقیات افراد، متفاوت است. اولین سرگرمی و جذابترین آن که در بین هم اتاقی ها و ساکنین خوابگاه بسیار رایج است، اذیت کردن یکدیگر است. این اذیت کردن ممکن است روانی یا فیزیکی باشد.

اقامتگاه کارمندی

امروزه سرگرم شدن به دنیای مجازی یک امر عادی است. پسران ساکن در خوابگاه های دانشجویی کارمندی حتی از این ابزار هم برای اذیت کردن یکدیگر استفاده می کنند. گرچه گاهی این شوخی ها جنبه جدی به خود گرفته و موجب به وجود آمدن کدورت می شود، اما این باعث پایان دادن این سرگرمی ها در بین پسران ساکن در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های پسرانه نمی شود. از جمله سرگرمی های پرطرفدار که گاهی از اوایل شب تا صبح، پسران را در کنار هم نگه می دارد، بازی های کامپیوتری مانند فوتبال است.

پانسیون دانشجویی

آشپزی، نظافت، سرگرمی:

یکی از مواردی که چندان طرفداری در خوابگاه های پسرانه ندارد، آشپزی است. پسران ساکن در خوابگاه، اگر هم گاهی مجبور به آشپزی شوند، به عنوان یک کار سرسری و یا یک کار بسیار مهم از آن یاد می کنند. گرچه پسرانی با دستپخت عالی هم در خوابگاه ها شناخته شده اند. نظافت کردن اتاق های خوابگاه توسط پسران ساکن در خوابگاه نیز با همکاری عموم انجام می شود. به این شکل که چند روز نه ظرفی شسته می شود و نه اتاقی جارو می شود. بعد از چند روز که اتاق غیر قابل تحمل شد، همه هم اتاقی ها بسیج می شوند و از داخل کمدها و یخچال گرفته تا جا کفشی را تمیز و مرتب می کنند. به این شکل فقط حدود چند ساعت، اتاق رنگ تمیزی به خود می گیرد.

پانسیون خودگردان پسرانه

ویژگی های خوابگاه های پسرانه:

خوابگاه های دانشجویی پسرانه دارای ویژگی های مختص به خود می باشد. برای مثال بیدار ماندن تا صبح و پس از آن خوابیدن در کلاس تا اتمام وقت کلاس از ویژگی های مشترک بسیاری از پسران ساکن در خوابگاه می باشد. به هر حال یکی از جذابیت های زندگی در خوابگاه های پسرانه، یافتن دوستانی خوب از شهرهای دیگر کشور است که بسیاری از مواقع موجب تدارک سفرهای دسته جمعی به این شهرها می شود. مسافرت های چند روزه با دوستان هم اتاقی که همیشه هم دل و همراه هستند، خاطرات به یاد ماندنی و دوستی های پایداری را خلق می کند.

پانسیون ارزان قیمت

به طور کلی در بسیاری از شرایط، پسران در حد عالی، هوای یکدیگر را دارند. یافتن دوستانی قابل اعتماد که در مواقع سختی به کمک می آیند از جنبه های مثبت زندگی در خوابگاه های پسرانه است.

خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه های بیشتر را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها