جذابیت های خوابگاه دخترانه

بشرا یعقوبیان 1396/12/13 تعداد بازدید:‌ 402 دسته‌بندی: خوابگاه دخترانه

جذابیت های خوابگاه دخترانه

زندگی در خوابگاه دخترانه:

شاید اکثر دخترانی که برای ادامه تحصیل یا کسب شغل به شهرهای دیگر سفر می کنند، در انتخاب محل زندگی جدید خود دچار دغدغه فکری و استرس شوند. به وجود آمدن این شرایط برای دختران دانشجو و کارمند، سبب می شود در انتخاب خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه یا خانه های اجاره ای مردد بمانند. برای دخترانی که زندگی دور از خانه را تجربه نکرده اند، تصور اقامت در یک اتاق کوچک با چندین هم اتاقی دیگر، اوایل سخت خواهد بود. بعضی از دختران در ابتدای ورود به خوابگاه های دخترانه به دنبال اتاق های تک نفره و دونفره هستند. در واقع هنوز لذت زندگی در خوابگاه های دخترانه با چند هم اتاقی پر شور و شوق را تجربه نکرده اند.

خوابگاه ارزان قیمت

روال زندگی در خوابگاه های دخترانه:

زندگی در خوابگاه های دخترانه، تقریبأ از هیچ روال خاصی پیروی نمی کند. زیرا وجود جمعی از دختران جوان با سلایق و مهارت های متفاوت که اکثر کارها را با ذوق فراوان انجام می دهند، زندگی را از یکنواختی خارج می کند. برنامه ریزی برای آخر هفته و یا اوقات آزاد که هم اتاقی ها برنامه خاصی نداشته باشند، از کارهای همیشگی دختران ساکن در خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون های دخترانه است. به عبارت دیگر، تکرار مکررات در خوابگاه های دخترانه کم اتفاق می افتد، زیرا هم اتاقی ها با دادن پیشنهادهای مختلف و انتخاب بهترین ایده برای پر کردن اوقات فراغت، در عوض کردن حال و هوای خود و دیگر هم اتاقی ها نقش مؤثری دارند. خارج از ساعات مطالعه، ساعات فیلم نگاه کردن به صورت دسته جمعی،رقص های شبانه، حضور در جمع هایی که از هر نظر حرفی برای  گفتن دارند همگی از مواردی است که شما به راحتی با زندگی در یک خوابگاه دخترانه، به آن دسترسی دارید.

خوابگاه دخترانه در تهران

جذابیت های زندگی در خوابگاه دخترانه:

زندگی در جمع چند نفر هم سن و سال که با وجود تفاوت در افکار و سلیقه ها باز هم با یکدیگر ارتباط صمیمی برقرار می کنند و اوقات خوبی برای یکدیگر خلق می کنند، از بهترین جذابیت های زندگی در خوابگاه های دخترانه است. با زندگی در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه هایی که فضای زندگی دسته جمعی برای دختران دانشجو یا کارمند را فراهم می کنند، تقریبأ هیچ دختری بی دوست نمی ماند، زیرا بعد از گذشت یک یا دو هفته چنان پایه های دوستی مستحکم می شود که برای اوقات خوشی و دلتنگی، حتمأ کسانی پیدا خواهند شد که با شما همسو شوند. تقریبأ تنها جایی که شما همواره گوشی برای شنیدن، شانه ای برای گریه کردن، دلی برای همدردی کردن را بدون هیچ چشم داشتی خواهید یافت، خوابگاه و هم اتاقی ها خواهند  بود.

خوابگاه پسرانه در تهران

از دیگر جذابیت های زندگی در اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های دخترانه این است که مجبور به خوردن غذاهایی نیستید که باب میلتان نیستند، چون همواره در دیگر اتاق ها که روابط دوستانه ای با آنها دارید، به روی شما باز است. در مواقع ضروری، دختران ساکن در خوابگاه های دخترانه، به داد یکدیگر می رسند. برای مثال روزهایی که اول وقت کلاس دارید و به دلیل دیر بیدار شدن، زمانی برای آماده کردن صبحانه ندارید، با یک تعارف ساده در سالن می توانید مهمان دوستان خود در دیگر اتاق ها شوید که گاهی حتی برایتان لقمه می گیرند. به جرأت می توان گفت شما تنها در یک خوابگاه دانشجویی پسرانه یا دخترانه می توانید این میزان از صمیمت را تجربه کنید.

خوابگاه کارمندی

مزیت دیگر زندگی در اقامتگاه، پانسیون و خوابگاه های دانشجویی دخترانه این است که برای پوشیدن لباس های متنوع مجبور به خرید کردن مداوم نیستید. برای هرگونه مجلس و مراسم رسمی یا غیررسمی، تنها با یک پرس و جوی ساده می توانید بدون پرداخت هیچ مبلغی، مناسبترین لباس را در خوابگاه از دوستانتان قرض بگیرید.

مطالب بیشتر و پانسیون های کارمندی دانشجویی را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها