تنوع رفتاری در بین ساکنین خوابگاه

بشرا یعقوبیان 1397/02/11 تعداد بازدید:‌ 230 دسته‌بندی: خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه

تنوع رفتاری در بین ساکنین خوابگاه

تیپ های شخصیتی در خوابگاه:

در مطلب قبلی دو تیپ شخصیتی معرفی شد که در اکثر خوابگاه های دانشجویی، به ویژه خوابگاه های دانشجویی کارمندی پسرانه با آن ها روبه رو خواهید شد. در ادامه نیز به چند دسته دیگر از افراد اشاره می شود که در خوابگاه های دانشجویی- کارمندی دخترانه و پسرانه ملاقات خواهید کرد. این تیپ های شخصیتی گاهی می توانند بهترین دوستان شما باشند، اما گاهی دیوارهای سخت و محکمی در اطراف خود می سازند که وارد شدن به حریم آنان بسیار دشوار خواهد بود.

خوابگاه کارمندی پسرانهبهترین گروه های دوستانه:

ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های پسرانه و دخترانه پس از مدتی اقامت در خوابگاه، گروه های دوستانه تشکیل می دهند که اکثرأ شامل هم اتاقی ها و دوستان مشترکی است که به اتاق رفت و آمد می کنند. این گروه ها تقریبأ در 99 درصد مواقع با همدیگر توافق نظر دارند و به دیگر افراد اجازه ورود به گروه خود را نمی هند. اعضای این گروه ها به سختی با دیگر ساکنین خوابگاه و دیگر اطرافیان تعامل برقرار می کنند و به ندرت آن ها را جدا از یکدیگر خواهید دید. این گروه ها را بیشتر در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دخترانه خواهید یافت. تقریبأ مسأله خصوصی در بین اعضاء وجود ندارد و تمام مشکلات فردی نیز به صورت گروهی حل و فصل خواهد شد.

خوابگاه خودگردان ارزان قیمتغرق شده های گوشی همراه:

کسانی که زندگی در خوابگاه های دانشجویی- کارمندی پسرانه و دخترانه را تجربه کرده باشند، حتمأ با این گروه از افراد برخورد کرده اند. شاید اکثر ساکنین خوابگاه در یک مدت معین به گوشی های خود معتاد باشند، اما قضیه این گروه از افراد کاملأ متفاوت است. زیرا آن ها غرق شدن در گوشی های خود را به جمع های دوستانه، گشت و گذارها و دیگر تفریحات ترجیح می دهند. در اکثر مواقع دیگر ساکنین خوابگاه مدام گذشت زمان را به این افراد گوشزد خواهند کرد. زیرا اگر بی خیال آن ها شوند، بدون شک آنان شب های متوالی پشت سرهم خواب نخواهند داشت و وعده های بسیاری بدون غذا خواهند ماند. این دسته از افراد در خوابگاه های دخترانه و پسرانه یافت می شوند.

خوابگاه خودگردان پسرانهاهالی مطالعه:

بی دردسرترین ساکنین خوابگاه این گروه از افراد هستند. آنها حتی در حین آشپزی، غذاخوردن، پیاده روی و... نیز کتابی در دست خواهند داشت. موضوع این کتاب ها ممکن است تاریخی، روانشناسی، نجوم، اقتصاد، رمان و ... باشد. در پایان ترم نیز همین دسته از ساکنین خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی بهترین نمرات را کسب خواهند کرد، زیرا آنان بیشتر از 18 ساعت در روز مطالعه می کنند. این دسته از تیپ های شخصیتی، اغلب افرادی آرام و بی سر و صدا هستند که در تمام شرایط پاسخگوی سوالات علمی شما خواهند بود.

خوابگاه پسرانه در تهرانمعلم های خصوصی:

ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی، افرادی با مهارت های متفاوت هستند که هرکدام می توانند در حرفه و مهارت خاص خود یک معلم عالی باشند. اغلب این دسته از افراد بسیار خوش برخورد و صمیمی هستند. همین خصوصیت اخلاقی سبب جذب دیگران به آنان شده و بیشتر اوقات از طرف ساکنین خوابگاه، پیشنهاد تشکیل کلاس به آنان داده می شود. این کلاس ها می تواند در زمینه ی موسیقی، ورزش، آموزش نرم افزارهای متفاوت و... باشد. ساعت تشکیل و هزینه این کلاس ها نیز کاملأ دانشجویی و دوستانه تعیین می شود که افراد علاقمند بتوانند بدون محدودیت در آن شرکت کنند. در موارد درسی نیز این معلم های خصوصی به اتاق دانشجویان خود رفته و به آموزش فرمول های ریاضی و مسائل علمی می پردازند. این دسته از افراد برای داشتن دانشجویان بیشتر، در خوابگاه تبلیغ خواهند کرد و برگه های تبلیغی آنان را می توان در روی در و دیوار خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های پسرانه و دخترانه، مشاهده کرد.

مطالب بیشتر و خوابگاه های خودگردان دانشجویی کارمندی را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها