تمرین مدارا کردن در خوابگاه تهران

بشرا یعقوبیان 1401/11/05 تعداد بازدید:‌ 15 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

تمرین مدارا کردن در خوابگاه تهران

زندگی در خوابگاه تهران نیازمند دنبال کردن رفتارها و عادات خاصی می باشد. کسانی که در خوابگاه در تهران و سایر شهرها زندگی می کنند برای داشتن یک زندگی آرام و بدون دغدغه در خوابگاه، نیازمند دنبال کردن رفتارهای خاصی هستند. یکی از مهارت های کاربردی و مهم در زمان زندگی در خوابگاه تهران، مدارا کردن است. گاهی ما با فردی ملاقات می کنیم که رفتار وی را نمی پسندیم. این فرد اگر در دایره افراد نزدیک ما باشد به خاطر عشق و علاقه ای که با وی داریم ممکن است به راحتی رفتارهای ناخوشایند اور ار نادیده بگیریم. از طرفی دیگر گاهی ممکن است چنین فردی یک فرد غزیبه بوده و با او هیچ نسبتی نداشته باشیم. در این صورت ترجیح می دهیم آن مکان را ترک کرده و نهایت تلاش خود را به کار می گیریم که با آن فرد دارای رفتار آزاردهنده ملاقات نکنیم. اما همیشه شرایط به همین ایده آلی نیست. در خوابگاه تهران افراد مختلفی با رفتارها و منش های کاملا متفاوتی زندگی می کنند. این افراد ممکن است گاهی با یکدیگر کنار نیایند. رفتار آزاردهنده یکی از افراد خوابگاه در تهران می تواند موجبات آزار و اذیت تعداد زیادی از هم خوابگاهی ها بلاخص هم اتاقی های وی را فراهم کند. 

خوابگاه تهران

در چنین شرایطی است که نحوه برخورد افراد با یک فرد آزاردهنده، میزان بلوغ فکری و روانی آنها را نشان می دهد. چرا که بسیاری از کسانی که به بلوغ کامل فکری نرسیده اند ممکن است در برخورد با یک فرد دارای رفتار آزاردهده، به راحتی کنترل خود را از دست داده و ایجاد یک دعوا و جروبحث موجبات ناراحتی و اعصاب خردی خود و دیگران را فراهم کنند. مدارا کردن در خوابگاه تهران در چنین شرایطی است که اهمیت می یابد. بسیاری از افرادی که در خوابگاه دانشجویی یا کارمندی زندگی می کنند می تواند به راحتی به دیگران آزار رسانده بدون آنکه نگران حال روانی آنها باشند. بنابراین در مقابله با چنین افرادی مدارا کردن بهترین شرایطی است که هم به کنترل اعصاب فرد کمک می کند و هم می تواند از بروز اختلافات جدی و دشمنی های عمیق در خوابگاه تهران جلوگیری کند. 

خوابگاه تهران

مدارا کردن در خوابگاه تهران چگونه است؟

زمانی که صحبت از مدارا کردن در خوابگاه تهران و هر مکان دیگری به میان می آید، ممکن است این سوال ایجاد شود که مدارا کردن به چه شکل است. هر کسی ممکن است بنابر موقعیت و شرایط زندگی خود در حال مدارا کردن با یک نفر و یا یک شرایط خاص باشد. مدارا کردن در واقع به معنی پذیرش و قبول شرایطی است که تغییر آن توسط ما تقریبا غیر ممکن است. زمانی که در یک خوابگاه دانشجویی با فردی بددهن هم اتاقی می شویم، تقریبا غیر ممکن است که بتوانیم در وسط ترم اتاق خود را عوض کنیم. بنابراین چاره ای جز مدارا کردن در این شراط باقی نمی ماند. مدارا کردن در این شرایط به این شکل است که نهایت سعی خود را به کار بگیریم که با این فرد بددهن، هم کلام نشده و در صورت بروز یک رفتار یا عمل ناخوشایند از طرف وی، خود را از روبرو شدن و دخالت در این کار بر حذر بداریم. در واقع تمرین مدارا کردن در خوابگاه در تهران شباهت بسیاری به مراقبه فردی دارد. چرا که با مدارا کردن با کسانی که رفتار آنها ما را آزار می دهد، به شکلی غیر مستقیم تمرکز خود را از آنها دور کرده و سعی می کنیم بر خودکنترلی و مهارت های مرتبط با آن تمرکز داشته باشیم.

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها