تعامل در خوابگاه دانشجویی

بشرا یعقوبیان 1397/02/17 تعداد بازدید:‌ 237 دسته‌بندی: خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه

تعامل در خوابگاه دانشجویی

در مطلب قبلی دو گروه از افراد معرفی شدند که ساکنین اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های دانشجویی- کارمندی پسرانه و دخترانه ممکن است در طول تعامل روزمره در خوابگاه با آنان روبه رو خواهند شد. در این مطلب نیز به چند دسته از افراد اشاره می شود که در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های کارمندی- دانشجویی به عنوان هم اتاقی هم خوابگاهی با آنان برخورد خواهید داشت. حضور افراد مختلف یا مدل های رفتاری و شخصیتی متفاوت زندگی در خوابگاه را غیرقابل پیش بینی می کند. ممکن است بعد از چند ماه هم اتاق شدن با برخی از افراد خاص، متوجه تغییراتی در رفتار خود شوید. دلیل این امر تأثیرپذیری و الگوبرداری از اطرافیان و هم اتاقی ها در خوابگاه و پانسیون های دانشجویی دخترانه و پسرانه است.

اقامتگاه کارمندی با فول امکانات

موسیقیدانان کم تجربه:

به تعداد این گروه از دانشجویان و ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی سال به سال افزوده می شود. اعتماد به نفس بالای این گروه از ساکنین اولین عامل آزار دهنده می باشد که ممکن است به دلیل هم اتاق بودن با این دسته از افراد برای مدت طولانی گوش دادن به موسیقی را کنار بگذارید. بیشتر این افراد به دلیل تازه کار بودن فقط ریتم های نامتوازنی از آلات موسیقی خود تولید می کنند. این دسته از هم اتاقی ها در خوابگاه های دانشجویی- کارمندی دخترانه و پسرانه یافت می شوند که گاهی با برگزاری کلاس های آموزش موسیقی و آوازخوانی اوقات شگفت انگیزی را برای دیگر ساکنین خوابگاه به ارمغان می آورند. در اکثر مواقع شما این دسته از هم اتاقی ها و هم خوابگاهی های خود را با گیتار یا دیگر آلات موسیقی خواهید دید و این باعث می شود در برخی مواقع لاف موسیقیدانی این دسته از دانشجویان در خوابگاه به امری ناخوشایند تبدیل شود.

اقامتگاه پسرانه

شایعه پراکنان در خوابگاه:

هم اتاق شدن با این گروه از ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی پسرانه و دخترانه می تواند عواقب بدی را برای خود و اطرافیانش داشته باشد. گرچه خود این افراد همیشه و به راحتی منکر شایعاتی می شوند که پراکنده کرده اند و یا آن را به دیگران منسوب می کنند و تنها ناراحتی ناشی از پراکنده شدن یک شایعه برای شما باقی می ماند. تا می توانید از این دسته از افراد دوری کنید، زیرا تنها فعالیت او در سطح اتاق و خوابگاه این است که برای شما و دیگران شایعاتی را بسازد و به سرعت نور، آن را در فضای خوابگاه و زندگی شما پراکنده کند. این دسته از ساکنین خوابگاه با دلیل و بدون دلیل خود را به همه نزدیک کرده و به گفتگوهای همه گوش می دهند و از این طریق شایعاتی در مورد شما و دوستانتان خلق می کنند که شما حتی نمی دانید در مورد آن موضوع با چه کسانی و کجا صحبت کرده اید.

اقامتگاه دخترانه

دائم الخفتگان خوابگاه:

بدون شک 8 ساعت خواب هرگز پاسخگوی نیاز این دسته از هم اتاقی های شما به خواب نیست. با این حال تمام ساعات روز می توانید بدون استرس در اتاق به کارهای روزمره بپردازید، چون همواره این مدل هم اتاقی ها در خواب عمیق هستند و تنها برای کارهای ضروری یا تماس های تلفنی کوتاه مدت بیدار می شوند. این دسته از هم اتاقی ها تقریبآ در تمام خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی- کارمندی پسرانه و دخترانه یافت می شود. مطلب جالب در مورد این گروه از ساکنین خوابگاه مربوط به زمان امتحانات است. زیرا زمانی که شما به 12 ساعت مطالعه در روز مشغول هستید، آنان تنها به 2 تا 3 ساعت مطالعه بسنده می کنند و طبق معمول بقیه ساعات را در خواب عمیق به سر می برند. با این حال حتی به نتیجه امتحانات نیز فکر می کنند.

اقامتگاه/ خوابگاه/ پانسیون های کارمندی دانشجویی را در خواب اینجا دنبال کنید.  

دیدگاه‌ها