تبدیل شدن هم اتاقی به نزدیکترین دوست در خوابگاه دانشجویی

بشرا یعقوبیان 1400/03/03 تعداد بازدید:‌ 310 دسته‌بندی: خوابگاه دانشجویی

تبدیل شدن هم اتاقی به نزدیکترین دوست در خوابگاه دانشجویی

خوابگاه دانشجویی و یافتن دوستان جدید

بسیاری از افراد بر این باور هستند که پس از گذشت دوران مدرسه مخصوصا دوران دبیرستان، دیگر پیدا کردن دوست خوب کار راحتی نیست. اما بدون شک بسیاری از این افراد یا هرگز در خوابگاه دانشجویی ساکن نبوده اند و یا هم اتاقی های خوبی نصیب آنها نشده است. سکونت در خوابگاه دخترانه و پسرانه دانشجویی به مانند یک فرصت عالی برای یافتن دوستانی صمیمی تا آخر عمر، عمل می کند. اگر شما هم از آن دسته از افراد هستید که با این نظریه مخالفید، بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. اگر این مقاله نتواند ذهنیت شما نسبت به نوع و میزان صمیمت در خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه را تغییر دهد، بدون شک آن را قلقلکی هرچند کوچک می دهد.

خوابگاه دانشجویی

خوابگاه دانشجویی سبک و سیاق خاص خود را برای زندگی دارد. در این اقامتگاه موقت افراد در بیشتر اوقات بصورت اتفاقی با یکدیگر هم اتاقی می شوند. هم اتاقی شدن همانا و صمیمیت وصف نشدنی در بین افراد همانا. البته این نوع واکنش به زندگی با افراد جدید مختص همه افراد نیست. گروهی از ساکنین خوابگاه تهران و دیگر شهر ها گاهی ناخواسته و گاهی کاملا از روی آگاهی مانع از ایجاد صمیمیت بین خود و دیگران می شوند. این افراد ممکن است به دلایل مختلفی چنین واکنشی نشان دهند. از بی اعتمادی نسبت به دیگران گرفته تا احساس خود بزرگ بینی در چنین شرایطی ممکن است مانع از ایجاد رابطه ای نزدیک و صمیمی با دیگران شود. عدم ارتباط مناسب با هم سن و سالان در خوابگاه و پانسیون دخترانه در تهران گاهی افراد را تا حد تنفر از خوابگاه دانشجویی پیش می برد.

خوابگاه تهران

غنیمت هم کلام شدن با دیگران در خوابگاه دانشجویی

در عصر جدید و زندگی های امروزی ابتلا به اختلالات مختلف روانی از جمله افسردگی با سرعت غیر قابل کنترلی در حال افزایش است. متاسفانه این مشکل بیش از هر دوره دیگری از تاریخ جوانان را نیز در دام می اندازد. یکی از مهمترین دلایل ابتلا افراد به مشکلات عدیده روانی از جمله افسردگی و بی انگیزگی، عدم ارتباط مناسب با دیگران است. سبک جدید زندگی جوانان در خوابگاه و پانسیون پسرانه، آنها را به سمت این مشکل سوق می دهد. بسیاری از جوانان که در خوابگاه کارمندی و دانشجویی ساکن می شوند از برقراری ارتباط با دیگران و هم کلام شدن با آنها اجتناب می ورزند. همین امر سبب می شود از طرفی برای مشکلات خود نتوانند با کسی مشورت کرده و بهترین راه حل را بیابند. و از طرفی دیگر در یافتن دوستانی که وجودشان در زندگی آنان غنیمت بزرگی است، دچار مشکل شوند.

خوابگاه دخترانه تهران

خوابگاه دانشجویی به خودی خود زمینه و موقعیت کافی را برای صمیمی شدن افراد با یکدیگر فراهم کرده است. زندگی کردن و سپری کردن شبانه روزی اوقات با افرادی که اختلاف سنی چندانی با یکدیگر ندارند، خود یکی از دلایل اصلی برای زمینه سازی صمیمیت و هم کلام شدن با یکدیگر در خوابگاه پسرانه در تهران است. از طرفی دیگر افراد شب های زیادی را پس از گذراندن یک روز طولانی با یکدیگر سپری می کنند. حرف زدن در مورد مشکلات فردی و یا حتی در شکل ساده تر آن صحبت در مورد اتفاقات روزانه صمیمیت باور نکردنی را در پی خواهد داشت. اگر از افرادی که اوقات لذتبخشی را در خوابگاه دانشجویی سپری کرده اند در مورد دوستانشان سوال کنید بدون شک چندین نفر از دوستان صمیمی آنها را هم اتاقی های سابقشان تشکیل می دهند.

خوابگاه پسرانه تهران دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها