بهترین شیوه مدیریت مالی در اقامتگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1400/04/09 تعداد بازدید:‌ 204 دسته‌بندی: اقامتگاه

بهترین شیوه مدیریت مالی در اقامتگاه پسرانه

اهمیت مدیریت کردن امور مالی شخصی در اقامتگاه پسرانه

صرف نظر از اینکه در چه مکان و یا لوکیشن جغرافیایی زندگی می کنیم، مهارت مدیریت کردن امور مالی یکی اصول پیشرفت در زندگی افراد می باشد. در اقامتگاه پسرانه ممکن است جوانانی با شرایط مالی کاملا متفاوت زندگی کنند. یکی از عوامل تاثیرگذار در شرایط مالی این افراد در اقامتگاه پسرانه تهران، موقعیت اجتماعی آنهاست. برخی از ساکنین اقامتگاه و پانسیون خودگردان دانشجو و برخی دیگر کارمند هستند. در واقع این عامل میزان درآمد ماهیانه افراد را نشان می دهد. اگر از آن درصد افرادی که ماهیانه مبلغ قابل توجهی از خانواده دریافت می کنند بگذریم؛ عموما ساکنین خوابگاه پسرانه دانشجویی و کارمندی اگر دانشجو باشند وضعیت مالی متوسطی دارند. این افراد یا از خانواده های خود مبلغی را به عنوان کمک خرج دریافت می کنند و یا اینکه به یک کار پاره وقت مشغول هستند.

اقامتگاه پسرانه در تهران

یک گروه دیگر از ساکنین اقامتگاه پسرانه در تهران، کارمندانی هستند و ماهیانه درآمد قابل توجهی دارند. این افراد برای خرج خود مشکلی ندارند اما دخل آنها ممکن است با خرجی که می کنند همخوانی نداشته باشد. با گذر از اینکه افراد ساکن در اقامتگاه در کدامیک از این دسته ها قرار دارند؛ مدیریت امور مالی کمک آنها می آید. برای دستیابی به یک اصل مدیریت مالی هزاران کتاب نوشته شده اند. نکات داخل این کتاب ها ممکن است از بسیار پیچیده تا طیف ساده ای از نکات را در بر بگیرد. می توان حدس زد که شما نیز به عنوان یکی از ساکنین خوابگاه پسرانه و دخترانه بارها کتاب هایی با چنین مضمونی مطالعه کرده اید. اما ما در اینجا قصد نداریم با بازگو کردن این مطالب شما را خسته کنیم. در ادامه شیوه مدیریت ساده اما کارآمدی را به شما یادآوری می کنیم.

خوابگاه دخترانه

بهترین شیوه مدیریت امور مالی شخصی در اقامتگاه پسرانه

مدیریت امور مالی در اقامتگاه پسرانه و دخترانه برای داشتن یک منظقه امن مالی لازم و ضروری است. بدون شک همه ما بر سر این مساله اتفاق نظر داریم که زندگی غیر قابل پیش بینی است. ممکن است در یک روز خاص ما با مشکلی مواجه شویم که برای حل آن نیازمند پول زیادی باشیم. در چنین مواقعی اگر از قبل بدون هیچ برنامه ای پول خود را خرج کرده باشیم و پس انداز نداشته باشیم قطعه به مشکل بر می خوریم. زمانی که بحث به پس انداز کردن می رسد بسیاری از افراد اذعان می کنند که درآمد آنها تنها به خرج زندگی آنها می رسد. بدون شک هیچ کسی شرایط بد اقتصادی را که امروزه بر جامعه ما حاکم است انکار نمی کند. اما حتی در چنین شرایطی ما در پانسیون پسرانه در تهران نیز می توانیم روزانه مقداری پس انداز داشته باشیم.

پانسیون پسرانه د رتهران

یکی از بهترین روش ها برای مدیریت امور مالی، یادداشت کردن همه خرج هایی است که ما در طول روز در خوابگاه انجام می دهیم. ممکن است شما قبلا هم این را انجام داده باشید و ادعا کنید که روش پاسخ نمی دهد. اما ایراد کار بسیاری از افراد در این زمینه این است که فاصله زمانی بین خریدن یک چیز با یادداشت کردن آن را طولانی می کنند. اما تهیه یک دفترچه یادداشت کوچک و یادداشت کردن هر خریدی که انجام می دهیم، چاره این کار است. این همان تکنیکی است که دارن هاردی در کتاب اثر مرکب بسیار بر آن تاکید دارد. دارن هاردی در این کتاب چنین بیان می کند:

ثبت جزئیات یک حرکت موثر برای قرار گرفتن در مسیر پیشرفت است : یک هدف انتخاب کنید و هر حرکتی که در جهت آن انجام دادید را ثبت کنید ، برای مثال اگر بدهکارید یا می‌خواهید به مقدار مشخصی از پول برسید برای هر ریال که خرج می‌کنید جزئیات آن را بنویسید این نوشتن ها به شما این امکان را می‌دهد تا تمام تغییرات و اشتباهات را دنبال کنید. 

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها