بهترین راه کارهای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خوابگاه پسرانه در تهران

بشرا یعقوبیان 1400/02/13 تعداد بازدید:‌ 183 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

بهترین راه کارهای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خوابگاه پسرانه در تهران

لزوم کنترل کرونا در خوابگاه پسرانه در تهران

در چندین ماه اخیر سرتاسر جهان با همه گیری ویروس کرونا و مشکلات ناشی از آن همراه بوده است. کرونا به عنوان یکی از بیماری های مهلک واگیردار، جان میلیون ها انسان را در کشورهای مختلف گرفته است. بیماری ویروسی که دنیای امروز ما را با عواقب دردناک خود درگیر کرده است، یک بیماری با قدرت انتقال نسبتا بالا است. خوابگاه پسرانه در تهران و سایر اقامتگاه های جمعی و گروهی در سرتاسر کشور و حتی جهان، با دغدغه کنترل این بیماری در محیط خود روبرو هستند. اهمیت بالای کنترل این بیماری در محیط هایی نظیر خوابگاه پسرانه تهران و دیگر شهرها، به ذات و نوع اینگونه اقامتگاه ها بر می گردد. زندگی جمعی که افراد در خوابگاه دانشجویی و خوابگاه کارمندی دارند، موجب نگرانی مسئولین این حوزه می گردد.

خوابگاه پسرانه در تهران

نباید این نکته را نادیده گرفت که حتی خانواده هایی با تعداد کم افراد نیز، در معرض ابتلا به این بیماری هستند. بنابراین زندگی در خوابگاه پسرانه در تهران و دیگر اقامتگاه های جمعی به خودی خود نمی تواند خطر ابتلا به این بیماری را افزایش دهد. مساله مهم در مورد مقابله با کرونا و کنترل آن، لروم رعایت کردن پروتکل های بهداشتی و پایبند بودن به یکسری اصول فاصله گذاری اجتماعی است. این مساله در مورد ساکنین خوابگاه دولتی و خوابگاه خودگردان نیز صدق می کند. زندگی در خوابگاه خودگردان در تهران و دیگر شهرها افراد را در رعایت هرچه بیشتر اصول موظف می کند. زیرا در چنین شرایطی افراد نه تنها مسئول سلامت خود بلکه در برابر سلامتی سایر هم اتاقی هایشان نیز مسئول هستند.

در ادامه ما را با نگاه های گرم خود همراهی کنید تا شما را با بهترین راه کارهای پیشگیری از کرونا در خوابگاه پسرانه در تهران آشنا کنیم.

خوابگاه پسرانه تهران

ماسک زدن اولین خط دفاعی در برابر کرونا

از زمانی که بیماری کرونا در جهان همه گیر شده است دانشمندان در حوزه های مختلف شروع به تحقیق و پژوهش در مورد جنبه های مختلف این بیماری و همچننی راه های پیشگیری از آن کرده اند. در این میان روش های مختلفی پیشنهاد شده است که یا ماندگار بوده اند و یا بعد از مدتی اعتبار خود را از دست داده اند. تنها روشی که در این میان همواره از اعتباری بیش از پیش برخوردار است، ماسک زدن است. اهمیت استفاده از ماسک در خوابگاه پسرانه در تهران و دیگر مکان ها جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا بسیار بالاست. زمانی که در خوابگاه پسرانه و هر خوابگاه دانشجویی دیگری ساکن هستید به محض خروج از اتاق از ماسک استفاده کنید. افرادی که با شما در یک اتاق زندگی می کنند مانند اعضای خانواده شما هستند که باید به آنها در رعایت کردن پروتکل ها اعتماد کنید.

خوابگاه پسرانه در تهران

از حضور در جمع های چند نفره اجتناب کنید

خوابگاه پسرانه در تهران محل سکونت افرادی است که در اتاق های مشترک زندگی می کنند. ظرفیت این اتاق ها از اتاق تک نفره تا اتاق های هشت نفره ممکن است متغییر باشد. زمانی که با هم اتاقی های خود در اتاق خوابگاه حضور دارید سعی کنید با فواصل مناسب از یکدیگر بنشینید. از طرفی دیگر افرادی که با شما در یک اتاق زندگی می کنند مانند اعضای خانواده شما هستند. به همین جهت باید تمام سعی خود را برای رعایت اصول و موراد بهداشتی به جهت حفظ سلامتی خود و آنها داشته باشید. نکته خیلی مهم در این مورد اجتناب از حضور در جمع های چند نفره در بخش های مختلف خوابگاه است. افراد دیگر اتاق ها را به اتاق خود دعوت نکنید و در راهرو و آشپزخانه تجمع نداشته باشید.

خوابگاه پسرانه در تهران

در و پنجره های اتاق و راهرو ها را باز کنید

اکنون که به فصول گرم سال نزدیک می شویم بهترین راه برای در امان ماندن از کرونا برقراری جریان هوای مناسب در اتاق های خوابگاه پسرانه در تهران است. پنجره و هرگونه هواکشی که در خوابگاه قرار دارد باید در این ایام باز باشد تا از راکد ماندن هوا در فضاهای بسته جلوگیری شود. اگر مجبور به روشن کردن کولر پازس و یا آبی هستید حتما یک پنجره را در نقطه مقابل آن باز بگذارید تا هوای تنفس شده در اتاق سریعا از آنجا خارج شود.

خوابگاه پسرانه تهران

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها