بررسی عملکرد شخصی سال گذشته در خوابگاه پسرانه

بشرا یعقوبیان 1400/12/22 تعداد بازدید:‌ 257 دسته‌بندی: خوابگاه پسرانه

بررسی عملکرد شخصی سال گذشته در خوابگاه پسرانه

با فرا رسیدن روزهای آخر اسفند نوید آمدن سالی جدید امید و آرزوی وصف ناپذیری را در دل افراد جای می دهد. اگرچه سال جدید می تواند شروع اتفاقات خوبی در زندگی همه افراد باشد؛ اما حقیقت این است که اگر انسان ها به تحلیل و بررسی عملکرد سال گذشته خود در خوابگاه پسرانه یا هر مکان دیگری نپردازند نمی توانند برای سال آینده خود امید به رخ دادن اتفاقات خوشایندی داشته باشند. زیرا بر کسی پوشیده نیست که ماهیت اصلی زمان در گذر بودن آن است و سالها بدون هیچ دخالت ما یا هر فرد دیگری در حال گذشتن هستند. بنابراین شروع یک سال جدید به خودی خود نمی تواند تغییرات اساسی در زندگی ساکنین خوابگاه پسرانه در تهران و تمامی انسان های دیگر به وجود بیاورد. بلکه این بینش و برنامه ریزی افراد است که می تواند نوید بخش رخ دادن اتفاقات خوب در زندگی باشد. 

خوابگاه پسرانه تهران

4 گام اصلی در بررسی عملکرد شخصی سال گذشته در خوابگاه پسرانه 

بررسی عملکرد شخصی تحت هر شرایط کاری مفید است. زیرا انسان در زمان انجام دادن امور و کارهای مختلف به اندازه کافی نسبت به آن امور دید وسیع ندارد. زمان انجام کارهای مختلف ممکن است هر کس در خوابگاه و هر مکان دیگری معتقد باشد که این بهترین و عاقلانه ترین کار ممکن است. در حالی که اگر در زمان مناسب و پس از گذشت مدت زمان خاصی به عقب برگردد و عملکرد خود را بررسی کند می تواند نظر متفاوتی داشته باشد. پس از اتمام سال 1400 اکنون زمان آن است که افراد در خوابگاه دانشجویی پسرانه و هر مکان دیگری با دیدی وسیع به عقب بنگرند و کاملا منطقی به بررسی و تحلیل عملکرد خود بپردازند. در این راه 4 گام اساسی وجود دارد که به آنها اشاره می شود.

1. صادقانه و بدون هیچ سوگیری احساسی عملکرد خود در خوابگاه پسرانه را بررسی کنید

ممکن است برای همه افراد آسان نباشد که به عقب بنگرند و صادقانه نسبت به کارها و تصمیمات اشتباهی که در خوابگاه و پانسیون گرفته اند بیاندیشند. اما واقعیت ماجرا این است تا زمانی که ما با دیدی منطقی به تصمیمات و کارهای خود در خوابگاه دانشجویی و کارمندی و هر مکان دیگری پس از سپری شدن یکسال یا هر زمان دیگری ننگریم، هرگز نباید انتظار تحولی بزرگ در زندگی را داشته باشیم. از طرفی دیگر باید سوگیری های احساسی را کنار گذاشته و تنها با دیدی منطقی به این مساله بنگریم. 

2. خود سرزنشی را کنار گذاشته و تنها به تحلیل عملکرد در خوابگاه بپردازید

یکی از دام هایی که افراد در زمان بررسی و تحلیل عملکرد خود پس از گذشت یکسال در خوابگاه پسرانه و هر مکان دیگری به آن دچار می شوند، خودسرزنشی عمیق و فلج کننده است. سرزنش کردن خود برای کارهایی که در گذشته انجام داده ایم تنها موجب بروز بیماری ها و مشکلات مختلف روحی و روانی شده و هیچ دردی را از ما دوا نمی کند. بلکه در چنین شرایطی نگاه کردن منطقی به اشتباهات و درس گرفتن از آنها تنها راهی است که می تواند به موفقیت ما در آینده کمک کند. 

خوابگاه پسرانه در تهران

3. افراد سمی را در خوابگاه پسرانه و سایر بخش های زندگی خود شناسایی و حذف کنید

شاید یکی از بزرگترین کمک هایی که انسان ها می توانند به سلامت روح و روان خود بکنند، حذف کردن انسان های سمی از زندگیشان باشد. برای افراد سمی در خوابگاه پسرانه تهران و سایر بخش های زندگی تعاریف متفاوتی وجود دارد. اما بطور کلی می توان گفت که فرد سمی فردی است که با گفتار و رفتار خود بصورت عمدی و یا سهوی مرتبا موجب آزار و اذیت سایر افراد می گردند. حذف کردن اینگونه افراد در زندگی برای شروع سال جدید تنها با نگاه کردن به عقب و بررسی رفتارهای سرزده از آنها طی سال گذشته امکان پذیر است. 

4. عملکرد مالی خود در خوابگاه پسرانه را در سالی که گذشت بررسی و تحلیل کنید

یکی از بخش های زندگی ساکنین خوابگاه در تهران و هر خوابگاه و پانسیون دانشجویی و کارمندی دیگری که ممکن است نیاز به بررسی و تحلیل داشته باشد، بخش مربوط به امور مالی می باشد. پس از گذشت یک سال بهتر آن است که افراد نگاهی به عقب بیاندازند و تصمیمات مالی خود را در خوابگاه یا هر مکان دیگری بررسی و موشکافی کنند. گاهی برخی از تصمیمات مالی احساسی بوده و به از دست رفتن سرمایه و یا حتی درآمدهای بعضا ناچیز افراد می انجامد. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها