با راهکارهای ساده اوقات خود را بسازید!

بشرا یعقوبیان 1399/02/23 تعداد بازدید:‌ 216 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه تهران

با راهکارهای ساده اوقات خود را بسازید!
راهکار ساده و تأثیرات شگفت انگیز:

آغاز یک زندگی مستقل و تجربه دور شدن از محفل گرم خانواده دارای مزایا و معایبی است. این مسیر دشواری هایی به همراه دارد و این موضوع بر کسی پوشیده نیست. به هرحال بسیاری از جوانان تجربه زندگی در خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه را بر ماندن در یک مکان و موقعیت تکراری ترجیح می دهند.

با زمان و موقعیت کنونی زندگی خود سازگار شوید:

خوابگاه مانند یک جهان کوچک است. زندگی در این جهان دارای خوشی ها و ناخوشی های مختص به خود است. هریک از ساکنین نیز در ساختن و چگونه گذراندن آن دامنه اختیارات وسیعی دارند. گاهی برخی از ساکنین در طول چند سال زندگی در خوابگاه پسرانه تهران و خوابگاه های دخترانه توانایی اخت شدن با شرایط خوابگاه را ندارند. برخی دیگر نیز به شیوه ی بهتری با این شرایط سازگار می شوند. به طوری که بهترین روزها را از هر نظر خلق می کنند. خو گرفتن با محدوده دنج خوابگاه مزیت های بسیاری دارد. یکی از مهمترین آن ها فراهم کردن محیط و فضای مناسب برای پیشرفت است. بدیهی است که داشتن نظم و برنامه مناسب می تواند دردسرهای موجود در خوابگاه را کاهش دهد. در این مطلب 5 راه حل پیشنهاد می شود که بکارگرفتن آن ها برای داشتن زندگی بهتر در خوابگاه دخترانه و پسرانه لازم است.

خوابگاه تهران

یکی از دردسرهای رایج در خوابگاه پسرانه و پانسیون دخترانه در تهران و دیگر شهرها محدودیت در فضا است. این فضا تمام بخش های خوابگاه را دربر می گیرد. برای داشتن اوقات خوش باید از کمترین فضا بهترین بهره وری را گرفت. بسیار هوشمندانه است که از بخش های فرعی اتاق به عنوان انباری و مکانی برای نگه داشتن وسایل اضافی استفاده کرد. به عنوان مثال فضای بالای کمد ها و همچنین فضای خالی زیر تخت ها می تواند بهترین مکان برای نگه داشتن وسایلی مانند چمدان ها باشد. البته این فضای اضافی متعلق به تمام ساکنین اتاق است و لازم است به طور منصفانه بین تمام اعضاء تقسیم شود. از گیره های چسبان برای نگه داشتن وسایل سبکی مانند شارژر، هندسفری و لامپ های سیار خود استفاده کنید. همچنین وسایلی مانند جا جورابی می تواند وسیله ی مناسبی برای نگه داشتن وسایل کوچک باشد.

خوابگاه در تهران

با بالا رفتن ظرفیت خوابگاه ها و افزایش تعداد دانشجویان در خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه در تهران و دیگر شهرها ممکن است فضا و امکانات نسبت به گذشته کمتر باشد، اما خوابگاه ها به گونه ای طراحی شده که می توان با تقسیم کردن فضای داخلی کمدها برای تمام وسایل شخصی خود جا باز کرد. یکی از مشکلات موجود در خوابگاه و اقامتگاه دانشجویی پسرانه و دخترانه به ویژه در فصل زمستان سرد بودن دیوارهایی است که تخت ها در مجاورت آن ساخته شده است. برای حل این مشکل می توان از فوم استفاده کرد. امروزه فوم ها در قطرها و اندازه های مختلف وجود دارند. می توان در فضای بین تخت و دیوار این فوم ها را قرار داد و از این طریق به گرم شدن اتاق کمک کرد. رعایت کردن بهداشت و نظافت در مکان عمومی مانند خوابگاه پسرانه و خوابگاه دخترانه تهران و دیگر شهرها و  وظیفه تک تک اعضاء اتاق است. این کارها می تواند نوبتی انجام شود و از این نظر هیچ اختلافی در بین ساکنین وجود ندارد. یکی از مهمترین مسائل بهداشتی خالی کردن مرتب سطل زباله در اتاق است. برای آسان تر شدن کار می توان از کیسه های زباله استفاده کرد.

خوابگاه پسرانه

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها