با افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه چگونه برخورد کنیم؟

بشرا یعقوبیان 1401/10/12 تعداد بازدید:‌ 33 دسته‌بندی: اقامتگاه دخترانه

با افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه چگونه برخورد کنیم؟

زندگی در اقامتگاه دخترانه مستلزم داشتن تعامل با افراد مختلف و متفاوت است. در یک اقامتگاه دخترانه در تهران و سایر شهرها، ساکنین از نقاط مختلف کشور بوده که هر یک از آنها خلقیات و ویژگی های منحصربه فرد خود را دارند. داشتن ویژگی های متفاوت در بین ساکنین اقامتگاه دخترانه در تهران مادامی که به آرامش روحی و جسمی افراد خدشه وارد نکند، بلامانع است. اما همه خصوصیات فردی ساکنین اقامتگاه دخترانه به این شکل نیستند. برخی از ساکنین اقامتگاه دخترانه در تهران دارای خصوصیات و مشخصات فردی خاصی بوده که تحمل آنها را برای دیگران دشوار می سازد. یکی از این خصوصیات، خودشیفته بودن افراد است. قرار داشتن یک فرد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه و هر مکان دیگری می تواند ججو آن مکان را به جوی سنگین و غیرقابل تحمل تبدیل کند. آنچه که در تحمل افراد خودشیفته را در اقامتگاه دخترانه با چالش روبرو می سازد، ارتباط نزدیک و تعامل بالای ساکنین با یکدیگر است. به این معنی که ساکنین اقامتگاه چنانچه حتی بخواهند با یک فرد خودشیفته تعامل نداشته باشند، حضور وی در اتاق برای دقایقی کوتاه نیز آزاردهنده است. پیش از پرداختن به نحوه برخورد صحیح با افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه، لازم است با خصوصیات اخلاقی و رفتاری افراد خودشیفته آَشنا شویم. 

اقامتگاه دخترانه

افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه چگونه رفتار می کنند؟

اختلال شخصیت خودشیفته (NPD) یک اختلال شخصیتی است که در آن افراد خود را سزاوارتر و قابل ستایش تر از هر فرد دیگری دیده و با نگاهی افراطی و خارج از معمول به دستاوردهای هر چند ناچیز خود نگاه می کنند. به طور کلی افراد خودشیفته خود را بیش از هر فرد دیگری ستایش کرده و در مورد خود بهترین خصوصیات و ویژگی ها را برمی شمارند. در افراد خودشیفته نیاز به توجه و تحسین از طرف دیگران به میزان بسیار زیادی وجود دارد. افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه تهران هموراه و بصورت خستگی ناپذیری از خود تعریف کرده و انتظار دارند دیگران نیز همانگونه آنها را ستایش کنند. در ادامه به هفت نشانه افراد خودشیفته می پردازیم:

1. احساس خودبزرگ بینی افراط گونه؛

2. زندگی در دنیایی کاملا متفاوت از دنیا واقعی و همراه با توهمات خودبزرگ بینانه؛

3. احساس نیاز مداوم و اعتیادگونه به مورد تمجید و تحسین دیگران قرار گرفتن؛

4. احساس حق به جانب بودن و حقانیت مداوم؛

6. نگاه ابزاری داشتن به دیگران و سواستفاده از آنها بدون احساس پشیمانی؛

7. تحقیر و ارعاب دائمی دیگران؛

اقامتگاه دخترانه

نحوه برخورد صحیح با افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه

یک فرد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه تهران می تواند با رفتارهای آزاردهنده ای که از خود بروز می دهد خشمی وصف ناپذیر را در افراد دیگر ایجاد کرده و موجبات تحریک عصبی آنها را فراهم نماید. اما با شناسایی افراد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه می توان رفتاری صحیح و درخور و سزاوار خود آنها انجام داد. در برخورد با یک فرد خوشیفته در اقامتگاه دخترانه در قدم اول می بایست در مورد رفتارهای بیمارگونه وی اطلاع کامل داشته و با آگاهی هرچه تمامتر از دنیای خیالی وی فاصله گرفت. در قدم بعدی تعیین مرزهای صحیح و اصولی در تعامل با فرد خودشیفته در خوابگاه در تهران از ضروریات است. یک فرد خودشیفته در اقامتگاه دخترانه و هر مکان دیگری نباید اطمینان خاطر حاصل کند که همواره گوش شنوایی برای صحبت ها و تعریف و تمجیدهای بیمارگونه از ویژگی های خود را دارد. تعیین مرزها و حد و حدودهای صحیح در تعامل با یک فرد خودشیفته وی را مجبور به عقب نشینی می کند. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها