بازتاب روزهای خوابگاه در زندگی

بشرا یعقوبیان 1397/02/08 تعداد بازدید:‌ 222 دسته‌بندی: زندگی در خوابگاه

بازتاب روزهای خوابگاه در زندگی

بهترین باشید:

آغاز روزهای زندگی در خوابگاه های دخترانه و پسرانه، فصل جدیدی از زندگی است که می تواند به بهترین شیوه ممکن گذرانده شود. این دوره به دلیل طولانی بودن و وجود هیجانات جوانی، تا حدود زیادی بر شخصیت و نحوه زندگی آینده تأثیرگذار خواهد بود. خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان دانشجویی به دلیل پذیرفتن دانشجویانی از سراسر کشور، بهترین مکان برای تبادل عقاید و نگرش ها است. گرچه این اختلافات ممکن است کم باشد، اما بدون شک بی تأثیر نخواهند بود. پس باید سعی بر آن باشد که در جمع هم اتاقی ها علاوه بر اینکه نماینده خوبی از شهر و دیار خود بود، بلکه بتوان تأثیرات مثبت را از محیط دریافت کرد و بعدها در زندگی شخصی از آن بهره برد.

اقامتگاه خودگردان دانشجویی

پویا باشید:

با کسانی که زندگی در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های پسرانه و دخترانه را صرفأ به دید یک مرحله گذرا نگاه می کنند، باید کمتر معاشرت کرد، زیرا هم نشینی با این افراد سبب رکود و بی تحرکی می شود. این در حالی است که دوران زندگی در خوابگاه های دانشجویی بهترین فرصت برای پویایی و شکوفایی است. این دوران باید با انجام کارهای مثبت که موجب پرورش روح و فکر می شود، سپری شود. می توان در جمع هم اتاقی ها و دیگر هم خوابگاهی های موفق برای رسیدن به اهداف و برنامه ها، آستین بالا زد. زیرا این دسته از افراد همواره مشوق کسانی خواهند بود که در جریان رسیدن به موفقیت باشند.

اقامتگاه لوکس با فول امکانات

طبق باورهای عمومی رفتار نکنید:

خوابگاه های دانشجویی پسرانه و دخترانه گرچه مکان موقتی برای زندگی دوران دانشجویی به شمار می رود، اما در عین حال مهمترین دوره از زندگی خواهد بود. پس نیاز نیست برای جلب رضایت عموم این دوران مفید به کارهایی اختصاص داده شود که دیگران از انجام آن راضی باشند. افرادی که خواستار شکست دیگران هستند، سعی دارند تفکرات و نگرش های خود را به دیگران تحمیل کنند. چیزهایی که به عنوان عرف جامعه و باورهای عمومی شکل گرفته است و تصمیم دارد به هر روش ممکن، قشر جوان ساکن در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی دخترانه و پسرانه را نیز با خود همراه سازد. تلاش کنید دنیای تازه خود را در کنار افراد موفق بسازید و باورهای خود را به روز رسانی کنید.

اقامتگاه ارزان در تهران

به دنبال علایق خود بروید:

از آنچه که به آن علاقه دارید دور نشوید. گاهی افراد تا زمانی که دوران زندگی مستقل در خوابگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه را تجربه نکرده باشند، نمی دانند که از چه کارها و تفریحاتی لذت می برند. شاید دلیل این امر آزادی عملی باشد که در دوران سکونت در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کسب می کنند. دلیل دیگر می تواند تنوع در فعالیت هایی باشد که در شهرهای بزرگی مانند تهران فراهم می شود. استفاده از حضور هم اتاقی ها و دیگر اطرافیان در دوران دانشجویی محدود به رفتن به موزه های بزرگ و سفرهای طولانی به شهرهای دیگر نیست، گاهی گشت و گذار های دوستانه در اطراف خوابگاه، رفتن به سینما و حتی ماندن در خوابگاه می تواند لذت بخش باشد. گرچه گروهی ممکن است از این کارها لذت نبرند، اما شما مجبور نیستید برای آنکه دیگران را راضی نگه دارید از زمان، پول و علایق خود بگذرید.

اقامتگاه دانشجویی دخترانه

بازتاب روزهای خوابگاه در زندگی:

در دوران اقامت در خوابگاه و پانسیون های دانشجویی پسرانه و دخترانه، درس ها و تجربه هایی کسب می شود که در آینده بازتاب آن در زندگی شخصی و اجتماعی نمایان است. طرز برخورد با دیگران از همان روزهای خوابگاه و طرز برخورد با هم اتاقی ها سرچشمه می گیرد، که در دوران زندگی خوابگاهی از نزدیک ترین افراد به شمار می روند.

اقامتگاه کارمندی پسرانه

تحمل شکست ها و مغرور نشدن از موفقیت ها، مسئولیت پذیر بودن، وقت شناس بودن، احترام گذاشتن به حقوق دیگران و... از جمله رفتارهای مهمی است که در خوابگاه های دانشجویی آموخته می شود و بعدها در زندگی شخصی بازتاب داده خواهد شد و همین امر نشان دهنده میزان اهمیت انتخاب شیوه زندگی در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی دخترانه و پسرانه است.

پانسیون/ اقامتگاه/ خوابگاه های خودگردان دخترانه و پسرانه را در خواب اینجا مشاهده کنید.

دیدگاه‌ها