اهمیت رنگ ها در پانسیون دخترانه

بشرا یعقوبیان 1399/09/17 تعداد بازدید:‌ 349 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه

اهمیت رنگ ها در پانسیون دخترانه

رنگ ها چگونه به پانسیون دخترانه روح می بخشند

پانسیون دخترانه محل زندگی تعداد مشخصی از خانم ها و دختران جوانی است که با هدف مشخص به شهری دیگر مهاجرت کرده اند. البته همیشه افراد ساکن در پانسیون دخترانه متعلق به شهرهای دیگر نیستند. گاهی در خود شهر تهران به دلیل دور بودن مسیرها و سایر مشکلات، افرادی که ساکن تهران هستند پانسیون دخترانه در تهران را برای اقامت انتخاب می کنند. در هر صورت زندگی در خوابگاه دخترانه خودگردان و دولتی تجربه بخصوصی است که نیازمند توجه خاص افراد است. گاهی زندگی در خوابگاه و پانسیون بیش از اندازه کسل کننده می شود. در چنین حالتی به کار بردن یک سری ترفند می تواند به زیبا کردن و تزریق روح زندگی به محیط پانسیون پسرانه و دخترانه کمک فراوانی بکند.

پانسیون دخترانه

پانسیون دخترانه گاهی پذیرای افرادی با ذوق هنری سرشار است. گاهی نیز افرادی در اقامتگاه دخترانه ساکن می شوند که ذوق هنری آنچنانی ندارند. به هر صورت با استفاده از کارهای هنری بزرگ و کوچک به راحتی می توان محیط پانسیون دخترانه را متفاوت و جذاب کرد. یکی از این کارها استفاده از رنگ های مختلف در اتاق ها و سایر محل های پانسیون و خوابگاه است. رنگ ها می توانند یک محیط سرد و بی احساس را به محیطی فرحبخش و سرشار از زندگی تبدیل کنند. با ما همراه باشید تا شما را با راه های استفاده از رنگ ها در خوابگاه دخترانه تهران آشنا کنیم.

خوابگاه دخترانه

رنگ آمیزی محیط پانسیون دخترانه با تغییر رنگ پارامترهای مختلف

پانسیون دخترانه دارای بخش های مختلفی است. از اتاق ها گرفته تا راهروها و سالن های مختلف از جمله سالن مطالعه و غیره هر روزه پذیرای دختران جوان ساکن در پانسیون دخترانه در تهران هستند. در این بخش ها بیش از هر بخش دیگری دیوارها و نوع کف پوش ها جلب توجه می کنند. رنگ آمیزی دیوارهای اتاق ها و راهروها با رنگ های مناسب مانند رنگ های آرامش بخش می تواند تا حد زیادی بر روحیه ساکنین اقامتگاه دخترانه در تهران تاثیرگذار باشد. علاوه بر این استفاده از رنگ های خاص در محیط اتاق ها مانند رنگ یاسی می تواند به بزرگ بنظر رسیدن محیط اتاق کمک کند.

پانسیون دخترانه در محیط های مختلف خود کفپوش های گوناگونی دارد. داخل اتاق ها معمولا با موکت و فرش پوشیده شده است. راهروها را با موکت های مخصوص و یا کفپوش های ثابت نظیر سرامیک و سنگ های مختلف می پوشانند. بهر صورت استفاده از کفپوش های با رنگ های مناسب تا حد زیادی می تواند بر روحیه افراد تاثیر گذار باشد. استفاده از رنگ های مناسب در کف پوش ها در تمیز بنظر رسیدن محیط خوابگاه پسرانه و دخترانه نیز بسیار مفید است.

اقامتگاه دخترانه در تهران

رنگ های زیبا را مهمان اتاق های پانسیون دخترانه کنیم!

پانسیون دخترانه توسط مسئولین و سرپرست های پانسیون اداره می شود. گاهی ممکن است این افراد در تغییر وسایل پانسیون به رنگ های جذاب با ما همکاری لازم را نداشته باشند. در چنین شرایطی اگر بخواهیم ناامید شویم قطعا خود را از تجربه زندگی در یک محیط خوش رنگ و لعاب محروم کرده ایم. بهترین کار در این حالت این است که خودمان با سایر هم اتاقی و هم خوابگاهی هایمان دست به دست هم داده و خوابگاه و پانسیون خود را با رنگ های جذاب زنده کنیم. استفاده از روتختی و ملحفه های رنگی رنگی، تهیه پرده های خوش رنگ و لعاب برای اتاق و راهرو، چسباندن برچسب های با رنگ های شاد و متنوع به دیوارها و کمدها و غیره، همه و همه می توانند در تغییر رنگ و تغییر روحیه ما موثر باشند.

خواب اینجا  دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها