دنبال کردن اهداف بزرگ در خوابگاه پسرانه تهران

بشرا یعقوبیان 1399/05/11 تعداد بازدید:‌ 274 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه

دنبال کردن اهداف بزرگ در خوابگاه پسرانه تهران

انسان بدون هدف مانند علف هرزی است که روزانه از آب و مواد غذایی داخل خاک و همچنین نور خورشید استفاده می کند ولی در نهایت وجودش بی خیر و ثمر است. زمانی که انسان ها اهداف بزرگی در سر نداشته باشند برای ادامه زندگی خود انگیزه کافی ندارند. نداشتن انگیزه در کل انسان ها و همچنین ساکنین خوابگاه پسرانه و دخترانه موجب خمودگی و تنبلی در آنها می گردد. ابن امر سبب شده که فیلسوفان و اندیشمندان بزرگ در طول تاریخ سرنوشت بشر را وابسته به اهدافش بدانند.

خوابگاه پسرانه تهران

حفظ اهداف در خوابگاه پسرانه در تهران

بسیاری از جوانان قبولی در دانشگاه را هدف غایی خود می دانند. این افراد گمان می کنند با قبول شدن در دانشگاه و ورود به خوابگاه پسرانه در تهران به نهایت هدف خود در زندگی رسیده اند و اکنون فقط باید زمان خود را سپری کنند. این طرز تفکر تا حد زیادی به نظام آموزش و پرورش مشکل دار کشور ما بر میگردد. جوانان ساکن در خوابگاه پسرانه و دخترانه در طول تحصیل خود مرتبا برای موفقیت در کنکور سراسری آماده شده اند. برای آنها موفقیت در سایر زمینه های زندگی یا اصلا تعریف نشده و یا در یک پس زمینه کمرنگ قرار دارد.

با ورود افراد به پانسیون پسرانه تهران آنها باید اهداف زندگی خود را در نظر داشته و برای آنها تلاش کنند. حتی اگر فردی پیش از این هدفی غیر از دانشگاه رفتن نداشته است اکنون زمانش رسیده که برای خود اهدافی را تعیین کند و جهت رسیدن به آنها تمام تلاش خود را به کار ببندد.

خوابگاه دخترانه تهران

تعریف اهداف در پانسیون دخترانه و پسرانه

هدف در زندگی ممکن است برای هر فرد ساکن در پانسیون دخترانه تهران و دیگر پانسیون ها معنی متفاوتی داشته باشد. برخی از افراد ساکن در خوابگاه دخترانه تهران هدف زندگی خود را در ادامه تحصیل و کسب مدارک عالیه می بینند. برخی دیگر از افراد با هدف یافتن شغلی مناسب به ادامه تحصیل پرداخته و زندگی در خوابگاه را برگزیده اند. گاهی در میان ساکنین اقامتگاه پسرانه در تهران دیده می شود که افراد جهت مهاجرت به خارج از کشور تلاش می کنند. تمامی این اهداف چانچه موجب ایجاد مزاحمت برای زندگی دیگران نباشند و همچنین آینده زندگی خود فرد را تهدید نکنند قابل قبول و احترام هستند.

خوابگاه پسرانه در تهران

آرزو بر جوانان عیب نیست!

گاهی افراد با حالت تمسخر آمیز در شرایطی که یک امر ناممکن بنظر می رسد از اصطلاح "آرزو بر جوانان عیب نیست" استفاده می کنند. این در حالی است که تاریخ بشری واقیت این امر را ثابت کرده است. در طول تاریخ انسان شاهد دست یافتن جوانانی در سن و سال افراد ساکن در پانسیون دخترانه تهران به اهداف بزرگ و در ظاهر ناممکن بوده است.

گاهی در بین جوانان ساکن در اقامتگاه دخترانه تهران می بینیم که فردی در مورد دریافت جایزه نوبل صحبت می کند. در جایی دیگر و خوابگاهی دیگر نظیر خوابگاه پسرانه در تهران جوانی را میبینیم که از کسب مقام ورزشی در المپیک بحث به میان می آورد. این افراد ممکن است در ابتدا از طرف سایر دوستان و هم اتاقی های خود در اقامتگاه دخترانه تهران و دیگر شهرها با سخنان دلسرد کننده روبرو شوند ولی چنانچه به اهداف خود ایمان داشته باشند می توانند با سعی و تلاش به این اهداف دست یابند.

پانسیون پسرانه در تهران

سکوی پرتابی به نام خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه

شاید در نگاه اول کسانی که وارد خوابگاه می شوند آنجا را محلی صرفا جهت استراحت ببینند. اما با گذشت زمان پی به اهمیت تعامل با افراد مختلف در پانسیون پسرانه خواهند برد. در خوابگاه های دانشویی و کارمندی ممکن است در یک اتاق چهار نفره هر چهار نفر از نقاط مختلف کشور باشند. این امر سبب می شود که ساکنین خوابگاه با افکار و دیدگاه های مختلف از فرهنگ های مختلف کشور آشنا شوند. همین امر تا حد زیادی موجب شکل گیری اهداف بزرگ در ذهن ساکنین خوابگاه می گردد.

خواب اینجا

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون

دیدگاه‌ها