انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی در خوابگاه تهران

بشرا یعقوبیان 1401/03/21 تعداد بازدید:‌ 204 دسته‌بندی: خوابگاه تهران

انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی در خوابگاه تهران

اکنون که به روزهای پایانی خرداد ماه نزدیک می شویم بسیاری از دانشجویان ساکن در خوابگاه تهران در حال اتمام امتحانات و جمع و جورکردن وسایل خود برای برگشتن به شهرهای محل زندگی خود می باشند. در چنین شرایطی یکی از کارهای ضروری که هر فرد ساکن در خوابگاه تهران باید انجام دهد انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی خود در خوابگاه می باشد. اگرچه تعداد زیادی از ساکنین خوابگاه دانشجویی معمولا برای ترم بعدی اتاق و هم اتاقی های خود را تغییر نمی دهند، اما تعدادی از ساکنین هستند که به دلایل مختلفی تمایل دارند که اتاق خود در خوابگاه تهران و متعاقب آن هم اتاقی های خود را تغییر دهند. این مساله در بسیاری از مواقع در پی کنار نیامدن دو یا تعداد بیشتر از افراد اتاق با یکدیگر رخ می دهد. 

خوابگاه تهران

اصول انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی در خوابگاه تهران

اگر فردی در خوابگاه تهران و هر خوابگاه دیگری تصمیم گرفته است که اتاق خود را تغییر دهد، حتما مشکلی با اتاق یا هم اتاقی های خود داشته است. بنابراین چنین فردی برای انتخاب هم اتاقی های خود در ترم بعدی می بایست نهایت وسواس و حساسیت را به خرج دهد. خوابگاه در تهران می تواند پذیرای دانشجویان و گاها غیر دانشجویانی در سرتاسر کشور باشد. بدون شک پیدای کردن فردی که از همه لحاظ با استانداردهای ما به عنوان یک هم اتاقی مطابقت داشته باشد، کار آسانی نیست. با این حال می توان با مقداری دقت و توجه و رعایت اصولی مشخص، هم اتاقی هایی مناسب را برای خود برگزید. در ادامه به تعدادی از اصول مهم در انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی در خوابگاه تهران اشاره می شود:

خوابگاه تهران

- افرادی را برای هم اتاقی شدن با آنها در ترم بعدی خوابگاه در تهران برگزینید که سلایق مشترکی داشته باشید. با این کار اختلاف سلیقه و درگیری های ناشی از آن به حداقل می رسد.

- سعی کنید با افراد هم شهری و هم فرهنگ خود در خوابگاه تهران هم اتاقی شوید. افرادی که تشابهات فرهنگی دارند به احتمال کمتری با یکدیگر به مشکل می خورند.

- خیلی اصرار به هم اتاقی شدن با افراد ترم بالایی در خوابگاه دانشجویی تهران نداشته باشید. هرچی سال ورود شما مشابه تر باشد بهتر می توانید یکدیگر را درک کنید. 

- اگر با کسی مشکل جدی دارید در ترم بعد حتما اتاقتان را جدا کنید. داشتن مشکل و تداخل با یکی از هم اتاقی ها بدون شک چیزی جز اعصاب خردی و عدم آسایش برایتان به ارمغان نخواهد آورد.

- اگر کسی را برای هم اتاق شدن در ترم بعد در خوابگاه تهران در نظر داید حتما نظر او را نیز در مورد سایر هم اتاقی هایی که خواهید داشت جویا شوید. 

- بهترین هم اتاقی برای شما کسی است که شما هم برای او بهترین هم اتاقی در خوابگاه تهران باشید. اگر می خواهید هم اتاقی های خوبی نصیبتان شود سعی کنید شما هم برای آنها به همین شکل عمل کنید. 

- افراد هم رشته ای می توانند هم اتاقی های خوبی برای یکدیگر در خوابگاه تهران شوند. زیرا این افراد کلاس های هماهنگی با یکدیگر داشته و راحتتر می توانند برای تمام جنبه های اتاق برنامه ریزی کنند. 

- در زمان انتخاب هم اتاقی برای ترم بعدی خود در خوابگاه تهران حتما در مورد حساسیت های خاص وی سوال کنید. برخی افراد حساسیت ها و وسواس های خاصی دارند که ممکن است برای همه افراد قابل قبول نباشد. 

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها