انتخاب خوابگاه پسرانه مناسب

بشرا یعقوبیان 1398/12/20 تعداد بازدید:‌ 278 دسته‌بندی: خوابگاه

انتخاب خوابگاه پسرانه مناسب
چگونه مسکن مناسب را انتخاب کنیم؟

از دغدغه های اصلی دانشجویان انتخاب محل زندگی در شهر جدید است. گاهی با حق انتخاب هایی که دانشگاه در اختیار دانشجو قرار می دهد، این دغدغه تا حدودی کاهش می یابد. خوابگاه دخترانه و خوابگاه پسرانه در تهران و سایر شهرها داخل یا خارج دانشگاه، خوابگاه های دولتی و خودگردان، هر کدام دارای معایب و مزایای مربوط به خود هستند. در کل می توان گفت انتخاب مسکن برای دانشجویان پسر در مقایسه با دانشجویان دختر، امر ساده تری است. زیرا آقایان شخصیت ریسک پذیرتری دارند و اغلب با گرفتن خانه های اجاره ای و اقامت در مکان های دیگر که وابسته به دانشگاه نمی باشد، مشکلی ندارند. این امر زندگی را برای دانشجویان پسر متنوع تر می کند و سبب می شود دانشجویان پسر، از جنبه های مختلف زندگی خوابگاهی، برای ایجاد یک تجربه علمی و شخصی منحصر به فرد استفاده کنند. بسیاری از دانشجویان متوجه نیستند که تجربیات به ظاهر ساده و ابتدایی مانند انتخاب نوع مسکن در دوره دانشجویی می تواند تأثیر خوبی بر لذت بردن از دوران دانشجویی بگذارد. در ابتدا برای دانشجویان پسر،  تصور زندگی با چند پسر دیگر در یک اتاق کوچک ممکن است کمی ناراحت کننده باشد اما با برقراری روابط دوستانه و صمیمی با هم اتاقی ها، این مسأله به مرور حل می شود.

خوابگاه پسرانه

زندگی در خوابگاه پسرانه:

از جمله مزیت زندگی در خوابگاه برای پسران، درک محدودیت زمانی و انجام کارهای شخصی است. دوش گرفتن در عرض چند دقیقه، اتو کشیدن، لباس شستن، آشپزی و… کارهایی هستند که اغلب پسرها برای اولین بار در خوابگاه تجربه می کنند. در خوابگاه و پانسیون پسرانه تهران و دیگر شهرها به دلیل ایجاد تعامل گسترده، افراد با رشته های تحصیلی متفاوت با هم دوست می شوند و در عین داشتن یک رابطه ی دوستانه، گاهی بحث های فلسفی، فرهنگی، اقتصادی و … در خوابگاه های پسرانه اوج می گیرد که این امر بر جذابیت زندگی در خوابگاه می افزاید.

پانسیون تهران

در خوابگاه و اقامتگاه دانشجویی پسرانه، دیدن مسابقات ورزشی، هیجانی به دنبال دارد که کمتر از هیجان دیدن بازی در ورزشگاه نیست. تجمع ده ها تن از پسران برای دیدن یک بازی حساس که هرکدام برای تشویق تیم منتخب خود به تماشا نشسته اند، از لحظات تکرار نشدنی زندگی دانشجویان پسر است. در یک خوابگاه پسرانه همه خواننده هستند. آوازها از اول صبح در حمام ها آغاز می شوند و تا پایان روز از اتاق ها و راهروها به گوش می رسند. گاهی آوازهایی به گوش می رسند که شاید شما برای آخرین بار، زمانی که ابتدایی بوده اید آن را شنیده اید. در خوابگاه های پسرانه هیجان از یک اتاق به اتاق دیگر و نهایتا به کل ساختمان مسری است. گاهی ممکن است این هیجان ناشی از یک جشن تولد کوچک باشد که از یک اتاق نشأت گرفته و به کل خوابگاه سرایت می کند. گاهی اوقات، زندگی در خوابگاه باعث ایجاد دلتنگی می شود. پسران در این شرایط  سنگ صبور هم می شوند و دوستی هایی شکل می گیرد که برای تمام عمر قابل اعتماد و احترام باقی خواهد ماند.

خوابگاه دخترانه تهران

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه دخترانه تهران،خوابگاه پسرانه تهران،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها