اقامتگاه پسرانه سهند

بشرا یعقوبیان 1397/05/06 تعداد بازدید:‌ 387 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه پسرانه سهند

فرق اقامتگاه و خوابگاه در چیست؟

اقامتگاه های خودگردان دخترانه و پسرانه دارای فضا و امکانات کاملأ مشابهی با خوابگاه های دانشجویی خودگردان هستند. امکانات رفاهی ارائه شده در اقامتگاه ها بسته به مدرن و لوکس بودن هر اقامتگاه ممکن است متفاوت باشد. در برخی موارد، هزینه اقامت در اقامتگاه ها به مراتب کمتر از خوابگاه های خودگردان است. تنها تفاوت اساسی در بین خوابگاه ها و اقامتگاه ها، نهادهایی است که مجوز فعالیت قانونی را برای هرکدام صادر می کنند.

اقامتگاه پسرانه سهند

به عبارت دیگر، خوابگاه ها و اقامتگاه ها زیر نظر نهادهای متفاوتی فعالیت می کنند، اما حوزه فعالیت آن ها مشابه است. خوابگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی، مجوز فعالیت خود را از اتحادیه خوابگاهداران و اقامتگاه های خودگردان، مجوز فعالیت خود را از سازمان میراث فرهنگی وگردشگری و اتحادیه مهمان پذیران اخذ می کنند.

معرفی اقامتگاه پسرانه سهند:

اقامتگاه پسرانه سهند، دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی وگردشگری و اتحادیه مهمان پذیران است. ساختمان اقامتگاه، بسیار شیک و در پنج طبقه با ظرفیت 40 نفر ساخته شده است. این اقامتگاه مدرن و لوکس مجهز به آسانسور است و ساختمان آن کاملأ نوساز و دارای محیطی آرام و مناسب برای اقامت می باشد. هر طبقه از ساختمان دارای اتاق های دو و چهار و ده نفره است که هزینه اقامت در اتاق های دو نفره مبلغی معادل 320 هزار تومان، برای اتاق های چهار نفره معادل 270 هزار تومان و برای اتاق های ده نفره معادل 220 هزارتومان است.

اقامتگاه دانشجویی کارمندی

اقامتگاه پسرانه سهند از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی در مسیر بسیار مناسبی قرار گرفته است. به طوری که  اقامتگاه دقیقا جنب ایستگاه اتوبوس BRT امامزاده معصوم در خیابان قزوین واقع شده است. اتوبوس های BRT خاوران - میدان آزادی و بلعکس از جلو اقامتگاه عبور می کنند.

امکانات موجود در اتاق ها و اتاق مهمان:

محیط اقامتگاه خودگردان پسرانه سهند با فول امکانات، ویژه افراد غیرسیگاری می باشد. امکانات موجود در هر اتاق، متناسب با ظرفیت آن است. اتاق ها دارای پنجره های بزرگ و مناسب از نظر نور و روشنایی طبیعی هستند. در هر اتاق امکانات کامل و نو شامل تخت خواب سفارشی و محکم، تشک خوشخواب، ملحفه، بالش، لحاف، کمد، رگال، تلویزیون LED، یخچال، پرده و فلاکس قرار داده شده است. هر اتاق مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی نو و سالم است. فضای خالی بین تخت ها نیز با قالیچه های شیک و تمیز فرش شده است. اتاق مهمان به عنوان اتاق اختصاصی برای متقاضیان اقامتگاه ها و خوابگاه های خودگردان پسرانه برای یک یا چند شب، در نظر گرفته شده است. اتاق مهمان نیز مانند سایر اتاق ها مجهز و دارای وسایل رفاهی می باشد. ساکنین این اتاق ها نیز مانند سایر ساکنین اقامتگاه، می توانند از کلیه امکانات موجود در اقامتگاه استفاده کنند.

اقامتگاه خودگردان

آشپزخانه و سایر امکانات موجود در طبقات:

تمام طبقات اقامتگاه کارمندی دانشجویی پسرانه سهند دارای آشپزخانه، حمام و سرویس های بهداشتی مجزا است. امکانات آشپزخانه شامل کابینت ام دی اف، گاز رومیزی، هود و سینک های ظرفشویی جادار و نو می باشد. اقامتگاه پسرانه سهند دارای سرایدار و نظافت آشپزخانه و سایر بخش های عمومی اقامتگاه مرتب و به صورت روزانه انجام خواهد شد. هر کدام از طبقات اقامتگاه خودگردان دانشجویی کارمندی سهند، شامل تجهیزات جاروبرقی، ماشین لباسشویی، آیینه قدی، اطو، میز اطو، پکیچ و رادیاتور، جاکفشی مخصوص و بوفه است.

اقامتگاه کارمندی دانشجویی

امنیت اقامتگاه و کانال تلگرامی:

جهت افزایش سطح امنیت و حفظ آرامش، پذیرش ساکنین در اقامتگاه کارمندی دانشجویی سهند گزینش شده انجام می شود. همچنین بخش های ورودی اقامتگاه مجهز به دوربین مدار بسته است. علاوه بر کلیه امکانات رفاهی و لوکس، اقامتگاه مجهز به اینترنت پر سرعت نیز می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت دسترسی به آدرس و شماره تماس اقامتگاه، روی لینک اقامتگاه پسرانه سهند کلیک کنند. همچنین اقامتگاه دارای کانال تلگرامی است که متقاضیان جهت مشاهده کلیه اطلاعات اقامتگاه، می توانند با لمس لینک کانال https://t.me/sahanddormitory در آن عضو شوند.

دیدگاه‌ها