اقامتگاه پسرانه سالار

بشرا یعقوبیان 1397/02/01 تعداد بازدید:‌ 367 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه پسرانه سالار

اقامتگاه پسرانه در تهران:

تأسیساقامتگاه های دخترانه و پسرانه در سطح شهر تهران روز به روز در حال افزایش است. این اقامتگاه ها به منظور تأمین نیاز دانشجویان و کارمندان متقاضی به خوابگاه، اقامتگاه و پانسیون های دخترانه و پسرانه تأسیس می شوند. این اقامتگاه های دانشجویی کارمندی از نظر سطح امکانات رفاهی و بهداشتی تفاوتی با خوابگاه های دانشجویی ندارند. اقامتگاه ها با کسب مجوز رسمی و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می کنند. در این اماکن، معمولا اتاق ها به گونه ای طراحی می شوند که پاسخگوی نیازهای رفاهی دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه های دانشجویی کارمندی باشند.

اقامتگاه خودگردان پسرانه

معرفی اقامتگاه پسرانه سالار:

اقامتگاه پسرانه سالار به عنوان خوابگاه برتر این هفته در سامانه خواب اینجا معرف حضور متقاضیان خواهد بود. این انتخاب اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس می باشد. اقامتگاه خودگردان سالار اقامتگاهی دانشجویی- کارمندی با فول امکانات است که با ظرفیت 90 نفر مشغول به ارائه خدمات به ساکنین گرامی می باشد. اجاره بهای ماهیانه و مبلغ ودیعه در اقامتگاه سالار به نسبت پایین تر و مناسب تر از بسیاری از خوابگاه ها و پانسیون های پسرانه می باشد. اجاره بها وابسته به ظرفیت اتاق ها متفاوت است. اما مبلغ ودیعه برای تمامی اتاق ها یکسان می باشد. از نظر موقعیت جغرافیایی، اقامتگاه پسرانه سالار در مرکز شهر واقع شده است و از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله مترو و BRT بسیار مناسب می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از مبلغ اجاره بها و ودیعه به صفحه اقامتگاه پسرانه سالار در سامانه خواب اینجا مراجعه کنند.

اقامتگاه پسرانه سالار

امکانات اتاق ها و اتاق مطالعه:

اقامتگاه خودگردان سالار دارای اتاق های نورگیر و روشن می باشد. ابعاد هر اتاق متناسب با ظرفیت آن است. اتاق ها موکت فرش شده و کاملا تمیز می باشند. همچنین با توجه به میزان ظرفیت، اتاق ها مجهز به تخت، خوشخواب و پتوهای نو و شیک هستند. هرکدام از اتاق ها دارای یخچال مجزا است. اقامتگاه سالار همچنین دارای اتاق مطالعه مجزا و مناسب برای ساعات مطالعه است که سبب افزایش رفاه حال ساکنین شده است. از نظر وسایل گرمایشی، اقامتگاه مجهز به شوفاژهای سالم و بدون نقص می باشد.

نظافت عمومی:

اقامتگاه خودگردان پسرانه سالار از نظر بهداشت عمومی در سطح بالایی قرار دارد. به طوری که تمام بخش های عمومی اقامتگاه از جمله آشپزخانه، سرویس هاس بهداشتی، راهروها و... هر روز نظافت خواهند شد.

خشکشویی و اینترنت پر سرعت:

از دیگر امکانات موجود در اقامتگاه خودگردان پسرانه سالار که سبب افزایش رفاه حال ساکنین شده است، خشکشویی رایگان می باشد که بدون محدودیت در اختیار دانشجویان و کارمندان گرامی ساکن در اقامتگاه قرار می گیرد. همچنین با توجه به نیاز ضروری دانشجویان و کارمندان به اینترنت پرسرعت، کادر مجرب و تحصیلکرده اقامتگاه کارمندی دانشجویی سالار، اینترنت پر سرعت را بدون محدودیت در اختیار ساکنین گرامی قرار داده است.

اقامتگاه دخترانه در تهران

امنیت عمومی و شرایط رزرو اتاق در اقامتگاه سالار:

جهت برقراری نظم و حفظ آرامش ساکنین گرامی، اقامتگاه دانشجویی کارمندی سالار مجهز به دوربین های مدار بسته می باشد. این دوربین ها نقاط عمومی اقامتگاه را پوشش می دهند و از این طریق به افزایش حس امنیت در اقامتگاه کمک می کنند. همچنین جهت افزایش حس طمینان و آرامش، متقاضیان گرامی جهت رزرو اتاق در اقامتگاه کارمندی دانشجویی سالار، مؤظف به ارائه مدارک معتبر مبنی بر دانشجو یا کارمند بودن خود در مراکز معتبر می باشند. از این طریق ورود افراد به اقامتگاه خودگردان پسرانه کاملأ کنترل شده و از روی قوانین است.

آدرس و شماره تماس اقامتگاه پسرانه سالار:

جهت دسترسی به اطلاعات کامل روی لینک اقامتگاه پسرانه سالار کلیک کنید.

دیدگاه‌ها