اقامتگاه پسرانه توحید

بشرا یعقوبیان 1397/06/24 تعداد بازدید:‌ 271 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه پسرانه توحید

اقامتگاه پسرانه در تهران:

اقامتگاه های کارمندی دانشجویی پسرانه در تهران به عنوان مسکن های دانشجویی، مکان مناسبی برای دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه های خودگردان پسرانه است. این اقامتگاه ها از نظر تعرفه قیمت ها، با یکدیگر متفاوت هستند. دلیل اختلاف قیمت می تواند امکانات رفاهی، موقعیت مکانی اقامتگاه، ظرفیت اتاق ها و... باشد. با توجه به افزایش نیاز، تعداد اقامتگاه های پسرانه نیز روبه بیشتر شدن گذاشته است. عدم وجود تفاوت در بین خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی کارمندی پسرانه موجب جذب شدن متقاضیان به اقامت در اقامتگاه ها شده است.

معرفی اقامتگاه پسرانه توحید:

اقامتگاه پسرانه توحید یکی از اقامتگاه های کم جمعیت و با ظرفیت پایین واقع در مرکز شهر تهران است. ظرفیت این اقامتگاه 30 نفر می باشد که پایین بودن تعداد ساکنین موجب حفظ آرامش و سکوت در اقامتگاه شده است. اقامتگاه دانشجویی کارمندی توحید از جمله اقامتگاه های تازه تأسیس است که به دلیل دسترسی آسان ساکنین به ایستگاه مترو و اتوبوس های BRT، در موقعیت بسیار عالی واقع شده است. اقامتگاه پسرانه توحید با فول امکانات دارای اتاق هایی با ظرفیت یک، دو، چهار و هشت نفر است که هزینه اقامت در هرکدام از اتاق ها با توجه به ظرفیت آن متغییر است. به طوری که اتاق های با ظرفیت پایین دارای هزینه اجاره بهای ماهیانه بیشتری است. جهت اقامت در اقامتگاه خودگردان توحید، نیازی به پرداخت پول پیش نیست.

امکانات اتاق، سالن مطالعه و اتاق مهمان:

یکی از مزیت های اقامتگاه خودگردان توحید تازه ساخت بودن آن است. زیرا به دلیل تازه تأسیس بودن، کلیه وسایل و امکانات موجود در اقامتگاه پسرانه توحید نو و تازه می باشد. هرکدام از اتاق ها متناسب با ظرفیت آن دارای تخت و سایر وسایل ضروری و رفاهی است. تمام بخش های اقامتگاه مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب و بدون نقص است. اقامتگاه کارمندی دانشجویی توحید به دلیل پذیرش دانشجو و کارمند و در نظر گرفتن نیاز دانشجویان به مکان اختصاصی برای مطالعه، سالن مطالعه مجزا را در اختیار ساکنین قرار داده است. پذیرش متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی پسرانه در اقامتگاه توحید به صورت شبانه و برای مدت یک یا چند روز نیز امکان پذیر است. به طوری که اتاقی به عنوان اتاق مهمان برای اسکان مهمانان موقت در نظر گرفته شده است. هزینه اقامت برای مهمانان به صورت شبانه محاسبه خواهد شد.

امنیت و نحوه پذیرش ساکنین:

اقامتگاه پسرانه توحید به عنوان یکی از اقامتگاه های کم جمعیت پسرانه در شهر تهران، از طریق دوربین های مدار بسته در بخش های ورودی کنترل خواهد شد. همچنین به منظور افزایش سطح امنیت اقامتگاه و حفظ رفاه و آرامش ساکنین، پذیرش به صورت گزینش شده انجام خواهد شد. به همین منظور از پذیرفتن افراد سیگاری در اقامتگاه پسرانه توحید خودداری می شود. حضور مدیریت مجرب در تمام ساعات شبانه روز نیز یکی دیگر از عوامل مهم در حفظ امنیت و آرامش اقامتگاه پسرانه توحید است.

اینترنت پر سرعت و حیاط بزرگ:

اقامتگاه کارمندی دانشجویی توحید، به عنوان یکی از اقامتگاه های لوکس و تازه تأسیس در شهر تهران، پذیرای متقاضیان پسران کارمند و دانشجو می باشد. در دسترس قرار دادن اینترنت پر سرعت و خشکشویی نیز از امکانات رایج در اقامتگاه خودگردان توحید است. وجود حیاط بزرگ در اقامتگاه پسرانه توحید موجب بهتر شدن فضای اقامتگاه شده است.

آدرس و شماره تماس اقامتگاه پسرانه توحید:

دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی خودگردان پسرانه، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس، شماره تماس، اجاره بهای ماهیانه و... روی لینک اقامتگاه پسرانه توحید کلیک کنند.

پانسیون/ خوابگاه/ اقامتگاه های خودگردان دانشجویی کارمندی را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها