اقامتگاه پسرانه آرام

بشرا یعقوبیان 1397/06/03 تعداد بازدید:‌ 380 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه پسرانه آرام

اقامتگاه دانشجویی کارمندی:

فعالیت اقامتگاه های دانشجویی کارمندی در شهرهای بزرگی مانند تهران، به منظور جبران کمبود مسکن برای دانشجویان و سایر متقاضیان خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان دخترانه و پسرانه انجام می شود. اقامتگاه ها نیز مانند پانسیون ها مجوز فعالیت خود را از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اخذ می کنند. برخی از اقامتگاه های لوکس از نظر امکانات رفاهی بسیار مناسب و شیک می باشند. پذیرش دانشجویان و کارمندان دختر و پسر در اقامتگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی با ارائه مدارک معتبر انجام می شود. شرایط زندگی در اقامتگاه ها متفاوت از پانسیون ها و خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه و پسرانه نیست.

اقامتگاه آرام

هر هفته سامانه خواب اینجا به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات و بیشترین تعداد تماس، خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه برتر را انتخاب می کند. این هفته، اقامتگاه پسرانه آرام به عنوان خوابگاه برتر برگزیده شده است.

معرفی اقامتگاه پسرانه آرام:

اقامتگاه پسرانه آرام از جمله اقامتگاه های دانشجویی کارمندی در شهر تهران است که دارای مجوز رسمی برای فعالیت قانونی می باشد. این اقامتگاه خودگردان پسرانه در مرکز شهر واقع شده است و از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه های مترو و همچنین اتوبوس های BRT، در موقعیت بسیار مناسبی قرار دارد. دسترسی به مراکز خرید، مراکز تجاری، شرکت ها و ادارات برای ساکنین اقامتگاه آرام بسیار آسان است. با توجه به ظرفیت نسبتأ بالای اقامتگاه خودگردان آرام و جلوگیری از ورود افراد غیر قابل اعتماد، پذیرش به صورت گزینش شده انجام می شود. اقامتگاه کارمندی دانشجویی آرام با ظرفیت 90 نفر، دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت یک، دو، چهار، شش و هشت نفره می باشد. هزینه اقامت در هرکدام از این اتاق ها با توجه به ظرفیت آن متفاوت است. البته اقامتگاه پسرانه آرام مبلغ معینی را نیز به عنوان ودیعه در نظر گرفته است. اکثر خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان کارمندی دانشجویی پسرانه از نظر ساعات ورود و خروج ممنوعیت هایی را برای ساکنین ایجاد می کنند.

اقامتگاه پسرانه

اقامتگاه پسرانه آرام از جمله اقامتگاه هایی است که از این نظر دارای مشکل نبوده و ساعات ورود و خروج از ساعت 5:30 صبح الی 24:00 شب مجاز می باشد.

امکانات موجود در اتاق ها و اتاق مهمان:

اقامتگاه دانشجویی کارمندی آرام دارای اتاق هایی بزرگ با نور و روشنایی طبیعی مناسب است. اتاق ها دارای پنجره های بزرگ و پرده های نو و تمیز است. هر اتاق متناسب با ظرفیت آن دارای تخت و خوشخواب های نو و همچنین کمدهای شخصی جادار می باشد. در تمام اتاق ها یخچال های سالم و مناسب قرار داده شده است. فضای خالی بین تخت ها نیز به وسیله قالیچه های نو و تمیز فرش شده است. کلیه اتاق ها از نظر وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون مشکل هستند. اقامتگاه آرام اتاق های ویژه ای را برای اسکان مهمانان در نظر گرفته است. امکانات موجود در اتاق مهمان مانند سایر اتاق ها است.

اقامتگاه دانشجویی

امنیت در اقامتگاه آرام:

اقامتگاه پسرانه آرام جهت حفظ امنیت ساکنین، مجهز به دوربین های مدار بسته در بخش های ورودی و ضروری اقامتگاه است. همچنین حضور مدیریت مجرب و پذیرش گزینش شده موجب افزایش سطح امنیت اقامتگاه شده است.

پارکینگ، خشکشویی و فضای سبز:

در اقامتگاه پسرانه آرام نظافت بخش های عمومی از جمله آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، راهروها، پارکینگ و حیاط به صورت روزانه و مرتب انجام می شود. اقامتگاه پسرانه آرام جهت افزایش رفاه حال ساکنین، دارای حیاط بزرگ و دلباز، خشکشویی و پارکینگ می باشد.

اقامتگاه خودگردان

متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از هزینه های مربوط به اجاره بها و ودیعه و همچنین دیگر اطلاعات مورد نیاز تماس، به صفحه اقامتگاه پسرانه آرام در سامانه خواب اینجا سر بزنند.

دیدگاه‌ها