اقامتگاه دخترانه پویا

هر هفته سامانه خواب اینجا براساس انالیز و آمارهای گوگل بهترین خوابگاه را به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب میکند.این آمار براساس بیشترین بازدید،بیشتر ماندگاری کاربر در صفحه،بیشترین کلیک،بیشترین جستجو و… محاسبه می شود.در ادامه مطلب خوابگاه برتر این هفته خواب اینجا به اختصار توضیح خواهد داده شد.

معرفی اقامتگاه دختران پویا

اقامتگاه دخترانه پویا با ۸ سال سابقه کاری درخشان یکی از با سابقه ترین اقامتگاه های دخترانه تهران میباشد که طی این سال ها بدون حتی کوچکترین شکایت ، رضایت ساکنین اقامتگاه را جلب نموده است . اقامتگاه دخترانه پویا با مدیریت ۲۴ ساعته محیطی امن وآرام آسایش و امنیت مناسبی را برای ساکنین فراهم نموده است که این خود یک مزیت برتر نسبت به دیگر خوابگاه ها میباشد و هم چنین با به کار گیری از پرسنل با تجربه جوی بسیار مناسب و دوستانه ایی را بین ساکنین و مدیریت به وجود آورده است . اقامتگاه پویا واقع در مرکز شهر در منطقه مطهری میباشد که از لحاظ موقعیت جغرافیایی یکی از بهترین مکان های تهران میباشد که با توجه به دسترسی آسان به ایستگاه اتوبوس و بی آر تی و هم چنین دو ایستگاه مترو ( مفتح و میرزای شیرازی ) توانسته مشکل حمل ونقل برای ساکنین خوابگاه را حل نموده است . با توجه به اینکه مراکز تجاری نسبتا زیادی در تهران مشغول به کار هستند این اقامتگاه با عنوان قامتگاه دخترانه دانشجویی کارمندی مشغول به فعالیت هست و گزینه مناسبی برای اسکان کارمندان نیز میباشد

اقامتگاه دخترانه پویا  

امکانات رفاهی اقامتگاه دخترانه پویا

با توجه به سابقه درخشان و طولانی این خوابگاه در زمینه  خوابگاه داری سعی شده است در این اقامتگاه بهترین امکانات در اختیار ساکنین محترم قرار بگیرد که در ادامه به طور مختصر توضیح داده خواهد شد .

دوربین مدار بسته یکی از مواردی است که ببشتر خوابگاه ها باید از آن استفاده کنند زیرا این امکان به امنیت ساکنین کمک بسزایی خواهد کرد و اقامتگاه پویا از این امر مستثنی نمی باشد .

اینترنت پر سرعت برای کاربران بصورت رایگان و بدون محدودیت میباشد .

با داشتن سالن مطالعه خارج از فضای داخلی ساختمان این امکان را برای دانشجویان عزیز فراهم آورده تا برای انجام امور دانشجویی دچار مشکل نشوند . ساعات ورود و خروج و هم چنین خاموشی کاملا رعایت میشود که بسیار مهم میباشد برای آسایش ساکنین محترم .

گالری تصاویر

اقامتگاه دخترانه پویا

 

اقامتگاه دخترانه پویا

 

اقامتگاه دخترانه پویا

تماس با اقامتگاه جهت رزرو:

اقامتگاه پویا آمادگی پذیرش در اتاقهای ۲ ، ۴ ، ۶ و ۸ خود را اعلام مینماید آدرس:تهران-خیابان مطهری-خیابان کوه نور-کوچه سوم-پلاک ۳ شماره تماس جهت رزرو خوابگاه: خانم طهرانی: 02188731590 02188731605 09123843024 برای مشاهده خوابگاه دانشجویی،خوابگاه کارمندی،خوابگاه دخترانه،خوابگاه پسرانه،پانسیون کارمندی،پانسیون دانشجویی،پانسیون دخترانه،پانسیون پسرانه از تمامی کشور میتوانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید خواب اینجا    

دیدگاه‌ها