اقامتگاه دخترانه پارس

بشرا یعقوبیان 1397/03/19 تعداد بازدید:‌ 241 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه پارس

اقامتگاه دخترانه در تهران:

امروزه به دلیل افزایش توجه به سطح رفاه و همچنین امکانات ارائه شده توسط خوابگاه ها، متقاضیان خواستار اقامت در خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های لوکس با قیمت های مناسب هستند. اقامتگاه های خودگردان دخترانه و پسرانه در شهر تهران و دیگر کلان شهرهای ایران با هدف اسکان دادن به متقاضیان خوابگاه های کارمندی دانشجویی تأسیس و مشغول به فعالیت هستند. به دلیل حضور گسترده متقاضیان خوابگاه در شهر تهران، اقامتگاه ها و پانسیون های خصوصی پسرانه و دخترانه با دریافت مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، مکان های اقامتی مناسبی برای دانشجویان و کارمندان متقاضی خوابگاه شده اند. اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی پسرانه و دخترانه که به طور قانونی مشغول فعالیت هستند، از نظر برقراری امنیت برای ساکنین، تفاوتی با خوابگاه های خودگردان ندارند.

اقامتگاه دخترانه پارس

معرفی اقامتگاه دخترانه پارس:

اقامتگاه دخترانه پارس با دارا بودن مجوز رسمی جهت فعالیت قانونی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، میزبان بانوان متقاضی پانسیون ها، اقامتگاه ها و خوابگاه های خودگردان دخترانه در شهر تهران است. این اقامتگاه خودگردان دخترانه با ظرفیت 70 نفر، دارای ساختمانی سه طبقه می باشد که جهت افزایش رفاه حال ساکنین، هر طبقه مجهز به آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام مجزا است. اقامتگاه دخترانه پارس از نظر نزدیکی و دسترسی آسان به ایستگاه های وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه مترو و BRT، در موقعیت مناسبی قرار گرفته است.

اجاره بها و ودیعه:

اقامتگاه دانشجویی کارمندی پارس دارای اتاق هایی با ظرفت های متفاوت است. هزینه اقامت در هرکدام یک از این اتاق ها با توجه به تعداد تخت های موجود در آن متغیر می باشد. به طوری که هزینه اجاره بهای ماهیانه در اتاق های دو نفره بیشتر از دیگر اتاق ها و معادل 510 هزارتومان است. همچنین هزینه اقامت ماهیانه در اتاق های چهار، شش و هشت تخته به ترتیب 410، 350 و 310 هزار تومان می باشد. میزان مبلغ ودیعه نیز با توجه به ظرفیت اتاق ها متفاوت است که در صورت تماس یا مراجعه حضوری به اقامتگاه کارمندی دانشجویی پارس، مبلغ آن توسط مسئولین ذکر خواهد شد.

اقامتگاه پسرانه در تهران

امکانات اتاق ها و اتاق مطالعه:

در اقامتگاه دخترانه پارس، با توجه به ظرفیت هر اتاق، تخت های نو و خوشخواب های طبی تمیز قرار داده شده است. همچنین جهت افزایش رفاه حال ساکنین، هر اتاق مجهز به یخچال جداگانه می باشد. گنجه ها و کمدهای شخصی نیز متناسب با تعداد ساکنین  هر اتاق است. فضای خالی بین تخت ها با قالیچه های تمیز فرش شده است و اتاق ها از نظر نورگیری، روشنایی طبیعی و مجهز بودن به وسایل گرمایشی و سرمایشی بدون نقص، در سطح مناسبی قرار دارند. با توجه به پذیرش دانشجویان در اقامتگاه دانشجویی کارمندی دخترانه پارس، اتاق های ویژه ای به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است تا در مواقع مطالعه و امتحانات، دانشجویان از نظر برقراری سکوت و نظم دچار مشکل نشوند.

اقامتگاه کارمندی دانشجویی

امنیت و بهداشت عمومی:

اقامتگاه دخترانه پارس علاوه بر حضور تمام وقت مسئولین و مدیریت مجرب، مجهز به دوربین های مدار بسته در بخش های ورودی و ضروری اقامتگاه می باشد. به همین دلیل از نظر برقراری آرامش و امنیت، محیط زندگی قابل اطمینانی برای ساکنین فراهم شده است. تمامی بخش های عمومی اقامتگاه نیز به طور روزانه و مرتب نظافت خواهند شد.

اینترنت پرسرعت، خشکشویی رایگان و بوفه:

از دیگر مزیت های اقامت در اقامتگاه کارمندی دانشجویی پارس، مجهز بودن اقامتگاه به اینترنت پر سرعت و خشکشویی رایگان است که بدون هیچ محدودیتی در دسترس ساکنین گرامی قرار داده می شوند. همچنین جهت افزایش رفاه حال ساکنین، اقامتگاه دارای بوفه است که موجب می شود برای خریدهای ضروری و مایحتاج روزانه، نیاز به خروج از اقامتگاه نباشد.

اقامتگاه ارزان قیمت دانشجویی

آدرس و شماره تماس:

متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از آدرس دقیق، شماره تماس و دیگر اطلاعات مورد نیاز، روی لینک اقامتگاه دخترانه پارس کلیک فرمایند.

دیدگاه‌ها