اقامتگاه دخترانه پارس

بشرا یعقوبیان 1396/12/19 تعداد بازدید:‌ 274 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه پارس

اقامتگاه دخترانه:

امروزه اقامت در خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های ارزان دخترانه در سطح شهر تهران به دلیل گران بودن اجاره منازل مجردی و مشکلات مربوط به خود، به امری عادی تبدیل شده است. امروزه بسیاری از دختران دانشجو و کارمند، زندگی در اقامتگاه های دخترانه را به دلیل امنیت بیشتر، در مقایسه با سکونت در خانه های اجاره ای ترجیح می دهند. البته فعالیت خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دخترانه در شهر بزرگی مانند تهران کم نیست، اما به هر حال با توجه به موقعیت مورد نظر و اجاره بها، نیاز است برای انتخاب بهترین اقامتگاه جست و جو شود. همانطور که مستحضر هستید، سامانه خواب اینجا، هر هفته به صورت اتوماتیک و بر اساس چندین متغییر، مانند تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، خوابگاه برتر را انتخاب می کند. اقامتگاه دخترانه پارس، با توجه به پارامترهای ذکر شده، به عنوان خوابگاه برتر هفته در وبسایت خواب اینجا معرفی شده است.

اقامتگاه دخترانه پارس

معرفی اقامتگاه دخترانه پارس:

اقامتگاه دخترانه پارس، با غعالیت قانونی و اخذ مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی، مشغول ارائه خدمات به متقاضیان اقامتگاه، پانسیون و خوابگاه های دخترانه است. این اقامتگاه با توجه به مورد تایید بودن اداره اماکن نیروی انتظامی و مجهز بودن به دوربین های مدار بسته، اقامتی امن و آرام را برای ساکنین خود فراهم کرده است. همچنین با توجه به گزینش ساکنین، اقامتگاه در امنیت کامل می باشد.

دسترسی به اقامتگاه پارس:

اقامتگاه خودگردان پارس در مرکز شهر تهران واقع شده است. به همین دلیل این اقامتگاه از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه های مترو و BRT، دارای موقعیت عالی می باشد. دسترسی آسان به دیگر مراکز مهم از جمله مراکز آموزشی، تجاری و دیگر شرکت ها از مزیت های اقامت در اقامتگاه دخترانه پارس است. اقامتگاه خودگردان پارس، ساختمانی سه طبقه می باشد که هر طبقه به صورت مجزا دارای آشپزخانه و سرویس بهداشتی است. این اقامتگاه دانشجویی- کارمندی دخترانه، تنها خانم های دانشجو و کارمند را که مدارک معتبر ارائه دهند، پذیرش می کند. ظرفیت اقامتگاه شامل 70 نفر می باشد که بسته به میزان هزینه و علاقه فرد، در اتاق های دو، چهار، شش و هشت نفره اقامت داده می شوند. میزان ودیعه و اجاره بهای پرداختی بسته به ظرفیت اتاق ها متفاوت است.

اقامتگاه ارزان در تهران

اجاره بها و امکانات اتاق ها:

همانطور که گفته شد ظرفیت اتاق ها مشخص کننده اجاره بهای ماهیانه می باشد. به طوری که بابت اقامت در اتاق های دو نفره هزینه ای معادل 510 هزار تومان و اتاق های هشت نفره، هزینه ای معادل 310 هزار تومان باید پرداخت شود. اجاره بهای ماهیانه برای اتاق های چهار و شش نفره نیز، مبلغی مابین این دو رقم می باشد. اتاق های اقامتگاه دخترانه پارس با توجه به ظرفیت تعیین شده، دارای تخت های نو، کمدهای شخصی و یخچال می باشد. این اقامتگاه نیز به دلیل پذیرش دانشجویان دختر، دارای سالن مطالعه مجزا برای افزایش رفاه حال ساکنین خود می باشد.

اقامتگاه کارمندی پسرانه

نظافت اقامتگاه:

وجود آشپزخانه و سرویس های بهداشتی مجزا در هر طبقه و نظافت روزانه تمام بخش های اقامتگاه در طول هفته، موجب حفظ بهداشت در اقامتگاه دخترانه پارس شده است. آشپزخانه ها دارای کابینت، سینک ظرفشویی و گاز متناسب با جمعیت هر طبقه هستند. علاوه بر آشپزخانه و سرویس های بهداشتی، دیگر بخش های اقامتگاه نیز به طور مرتب نظافت خواهد شد.

امکانات رفاهی:

اقامتگاه دخترانه پارس جهت افزایش رفاه حال ساکنین، مجهز به اینترنت پر سرعت، خشکشویی و وسایل سرمایش و گرمایشی مناسب  می باشد.

اقامتگاه ارزان قیمت

آدرس و شماره تماس اقامتگاه دخترانه پارس:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به شماره تلفن و آدرس، روی لینک اقامتگاه دخترانه پارس کلیک کنید.

دیدگاه‌ها