اقامتگاه دخترانه نیایش

بشرا یعقوبیان 1397/08/18 تعداد بازدید:‌ 858 دسته‌بندی: اقامتگاه ، پانسیون ، خوابگاه ، خوابگاه پسرانه ، خوابگاه دخترانه ، خوابگاه کارمندی ، خوابگاه، پانسیون، اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه نیایش

هر هفته سامانه خواب اینجا براساس معیارهای از قبل تعیین شده خوابگاهی را به عنوان خوابگاه برتر هفته انتخاب میکند و مطلبی را در مورد این خوابگاه در وبلاگ سایت منتشر میکند.

اقامتگاه ها مکانی هستند که در سراسر ایران و مخصوصا کلان شهرهای ایران به وجود آمده اند که شما دانشجویان و کارمندان غیر بومی عزیز بتوانید در یک شهر دیگر و دور از خانواده با اسکان در این محل به کار و تحصیل بپردازید.لازم به ذکر است که هیچ فرقی بین خوابگاه و اقامتگاه و پانسیون وجود ندارد و همه یک نوع خدمات را با توجه به امکانات خود ارائه میدهند و تنها وجه تمایز بین خوابگاه،اقامتگاه و پانسیون،مجوز فعالیت این مکان ها می باشد

در این مقاله یکی از بهترین اقامتگاه دخترانه  تهران خدمت شما کاربران معرفی می شود 

معرفی اقامتگاه دخترانه نیایش

اقامتگاه دخترنه نیایش یکی از بهترین اقامتگاه های دخترانه در تهران می باشد که پذیرای شما دانشجویان و کارمندان خانم می باشد این اقامتگاه از محدود اقامتگاهای دانشجویی کارمندی در تهران می باشد که با رعایت حداقل استانداردها محیطی امن و آرام را برای ساکنین فراهم نموده است.

اقامتگاه دانشجویی کارمندی نیایش که در مرکز تهران واقع شده است بهترین مکان برای اسکان شما عزیزان می باشد به این دلیل که شما ساکین محترم به تمام وسایط نقلیه عمومی اعم از مترو،بی آرتی و اتوبوس دسترسی دارید و از این لحاظ بهترین گزینه برای شما اسکان در این اقامتگاه می باشد.در ادامه مطلب تمامی امکانات و مزایا و معایب این اقامتگاه توضیح خواهد داده شد

موقعیت جغرافیایی

شرح مختصر:اقامتگاه دخترانه نیایش دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد که سابقه 13 سال فعالیت در این زمینه را دارد و طی چندین سال فعالیت درخشان هر سال سعی شده است که این اقامتگاه بستر مناسبتری را برای شما عزیزان فراهم کند.اقامتگاه دخترانه نیایش،تنها اقامتگاه سوییتی در تهران می باشد که به صورت مجزا واحد هایی را برای راحتی شما ساکنین در اختیار میگذارد که هر سویئت دارای دو اتاق خواب،یک لابي بزرگ ، آشپزخانه با كابينت هاي mdf وسرويس بهداشتي مجزا می باشد که امكاناتی نظیر ميز و صندلي، كمد ،فايل هاي قفل دار، تلويزيون LED، ماكروفر، تشك هاي خوشخواب و طبی به صورت جداگانه در اختیار شما ساکنین قرار میدهد.

عکس خوابگاه

یکی دیگر از حسن های این اقامتگاه.مدیران و سرپرستان تحصیلکرده می باشد که باعث  شده درک متاقبل و منطقی بین ساکنین و مدیران به وجود بیاد و در کل فضای صمیمی بین ساکنین خوابگاه حاکم شده است.اقامتگاه دخترانه نیایش دارای دو سالن بزرگ مطالعه می باشد که این امکان را برای دانشجویان عزیز فراهم میکند که با خیال راحت و بدون دغدغه شلوغی به انجام امور تحصیلی خود بپردازند.

سالن مطالعه

همچنین یکی از بزرگترین دغدغه خانم ها که نظافت و تمیز بودن محل اقامت است رو مسولین این اقامتگاه برطرف نموده و با نظافت روزانه ایی که توسط پرسنل انجام میشود این اقامتگاه را به یکی از بهترین و تمیزترین اقامتگاه های تهران تبدیل کرده است.متقاضیانی که به دنبال خوابگاه، پانسیون یا اقامتگاه کارمندی دانشجویی دخترانه هستند در اقامتگاه دخترانه نیایش به صورت شبانه پذیرش می شوند. هزینه اقامت این مهمانان نیز به ازای هر شب محاسبه می شود. متقاضیان گرامی برای اطلاع دقیق از قیمت اتاق ها می توانند با مدیریت خوابگاه تماس بگیرند.

دیگر امکانات خوابگاه: نزدیکی به مترو،نزدیکی به بی آرتی،دارای سیستم سرمایش و گرامایشی مجهز،اینترنت پرسرعت،آسانسور،داراي بخش لاندري ك شامل لباسشويي هاي اتوماتيك و اتاق اتو نيز هست. آشپزخانه خوابگاه تماس با خوابگاه جهت رزرو: متقاضیان گرامی می توانند جهت دسترسی به اطلاعات تماس و آدرس دقیق، روی لینک اقامتگاه دخترانه نیایش کلیک کنند. خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه های خودگردان  دانشجویی و کارمندی را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها