اقامتگاه دخترانه مهسا

بشرا یعقوبیان 1397/07/14 تعداد بازدید:‌ 209 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه مهسا

معرفی اقامتگاه دخترانه مهسا:

اقامتگاه کارمندی دانشجویی مهسا با ظرفیت 100 نفر، یکی از اقامتگاه های خودگردان دخترانه در شهر تهران است که از نظر امکانات و سابقه موفق در زمینه خوابگاهداری در سطح بالایی قرار دارد. اقامتگاه مهسا دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت دو، چهار، شش و هشت نفر است که هزینه اجاره بهای ماهیانه برای هر اتاق متناسب با ظرفیت آن متفاوت است. به این ترتیب که هزینه اقامت در اتاق های با ظرفیت پایین تر اجاره بهای ماهیانه بیشتری دارد. مبلغ ودیعه برابر با مبلغ اجاره تخت می باشد. متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت اتاق ها با مدیریت اقامتگاه دخترانه مهسا تماس بگیرند و یا به صورت حضوری به اقامتگاه مراجعه کنند. اطلاعات مربوط به تماس در صفحه اقامتگاه دخترانه مهسا روی سایت خواب اینجا قرار داده شده است. هر هفته سامانه خواب اینجا به صورت اتوماتیک و بر اساس تعداد بازدید کاربران، میزان جستجو، امکانات خوابگاه و بیشترین تماس، خوابگاه برتر را انتخاب می کند. اقامتگاه دخترانه مهسا به عنوان خوابگاه برتر این هفته برگزیده شده است.

اقامتگاه دخترانه مهسا

اقامتگاه کارمندی دانشجویی دخترانه مهسا دارای ساختمانی چند طبقه است که جهت افزایش رفاه حال ساکنین سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه در هر طبقه به صورت مجزا قرار داده شده است. از نظر موقعیت نیز اقامتگاه مهسا در یکی از بخش های تمیز و لوکس شهر تهران واقع شده است که دسترسی به وسایل نقلیه عمومی از جمله ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس های BRT، برای ساکنین بسیار آسان است.

اتاق ها و امکانات موجود در آن:

اقامتگاه دخترانه مهسا دارای اتاق های بزرگ و دلباز است. تمام اتاق ها دارای امکانات مشابه، لوکس و تمیز هستند. فضای داخلی اتاق ها از جمله در و دیوار تازه، تمیز و شیک است. هر اتاق با توجه به ظرفیت آن دارای تعداد مشخصی تخت است. تعداد کمدهای شخصی نیز متناسب با ظرفیت اتاق است. اتاق ها مجهز به یخچال، فایل ام دی اف هستند. فضای خالی اتاق نیز با فرش های زیبا و تمیز فرش شده است. با توجه به مجهز بودن اقامتگاه مهسا به سالن غذاخوری و سالن تلویزیون، اتاق ها دارای جو صمیمی و آرامی هستند. سالن های غذاخوری و تلویزیون مانند سایر بخش های عمومی اقامتگاه به صورت روزانه نظافت خواهد شد. تمام بخش های اقامتگاه مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب است.

اقامتگاه دخترانه در تهران

اتاق مطالعه و اسکان مهمان:

اقامتگاه دخترانه مهسا با دریافت مدارک معتبر به پذیرش دانشجویان و کارمندان دختر می پردازد. حضور دانشجویان در اقامتگاه موجب احساس نیاز به سالن مطالعه اختصاصی شده است. از این رو اقامتگاه دخترانه مهسا مانند خوابگاه های دانشجویی دخترانه دارای اتاق مطالعه مجزا است. پذیرش متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی دخترانه نیز به صورت شبانه برای مدت معینی انجام می شود.

اینترنت پر سرعت و دیگر امکانات:

اقامتگاه دخترانه مهسا مجهز به اینترنت پر سرعت می باشد. همچنین اقامتگاه جهت افزایش رفاه حال ساکنین دارای خشکشویی، اتاق تلویزیون و سالن غذاخوری است.

اقامتگاه ارزان دانشجویی

امنیت اقامتگاه مهسا:

اقامتگاه خودگردان مهسا دارای مدیریت مجرب و کارآمد است که در تمام طول شبانه روز در اقامتگاه حضور دارند. همچنین اقامتگاه مجهز به دوربین های مداربسته در بخش های عمومی ساختمان است. علاوه بر این موارد، موقعیت مکانی اقامتگاه جزء یکی از بخش های آرام شهر تهران است.

دسترسی به اقامتگاه دخترانه مهسا:

متقاضیان گرامی جهت دسترسی به اطلاعات کامل در مورد آدرس دقیق، شماره تماس و دیگر اطلاعات مورد نیاز، روی لینک اقامتگاه دخترانه مهسا کلیک کنید.

خوابگاه خودگردان در تهران

خوابگاه/ اقامتگاه/ پانسیون های کارمندی دانشجویی بیشتر را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها