اقامتگاه دخترانه مدائن

بشرا یعقوبیان 1397/05/20 تعداد بازدید:‌ 325 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه مدائن

معرفی اقامتگاه دخترانه مدائن:

اقامتگاه دخترانه مدائن با ظرفیت 60 نفر، یکی از اقامتگاه های خودگردان کارمندی دانشجویی در شهر تهران است. این اقامتگاه تازه تأسیس دخترانه از تمام جهات مکان بسیار مناسبی برای اقامت متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های لوکس دخترانه را در شهر تهران فراهم کرده است. اقامتگاه مدائن به عنوان اقامتگاه خودگردان دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی می باشد. علاوه بر موقعیت بسیار عالی اقامتگاه دخترانه مدائن از نظر نزدیکی به ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس های BRT، از نظر دسترسی به مراکز آموزش عالی و دیگر مراکز تجاری و اداری نیز دارای موقعیت مناسبی می باشد.

مبلغ ودیعه و اجاره بها:

اقامتگاه دخترانه مدائن جهت افزایش دامنه انتخاب متقاضیان و همچنین کاهش هزینه ها برای بانوان دانشجو و کارمند، اتاق هایی با ظرفیت یک، دو، چهار، شش، هشت و ده نفر را ارائه می دهد. مبلغ ودیعه برای تمام اتاق ها برابر است. اما مبلغ اجاره بها برای هرکدام از اتاق ها، با توجه به ظرفیت آن متفاوت است. به طوری که هزینه اقامت در اتاق های یک نفره به مراتب بیشتر از سایر اتاق ها می باشد.

اقامتگاه دخترانه مدائن

اتاق ها و اتاق مطالعه:

اقامتگاه کارمندی دانشجویی دخترانه مدائن، دارای اتاق های بزرگ با مساحتی متناسب با ظرفیت هر اتاق می باشد. فضای داخلی اتاق ها علاوه بر تخت ها، کمدهای شخصی و دیگر امکانات رفاهی، دارای محیط آزاد وسیعی است که در مقایسه با فضای محدود اتاق های موجود در اکثر اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های دانشجویی کارمندی پسرانه و دخترانه یک مزیت محسوب می شود. فضای خالی بین تخت ها نیز به وسیله قالیچه های تمیز و شیک فرش شده است. اتاق ها همچنین مجهز به وسایل گرمایشی و سرمایشی مناسب و سالم هستند. علاوه بر فضای وسیع اتاق ها و به دلیل پذیرش دانشجویان دختر در اقامتگاه مدائن، اتاق ویژه ای به ساعات مطالعه ساکنین اختصاص داده شده است که دارای محیطی آرام با میز و صندلی های مناسب جهت مطالعه می باشد.

اقامتگاه کارمندی دانشجویی

سطح امنیت و بهداشت خوابگاه:

اقامتگاه دخترانه مدائن با اینکه در یکی از بخش های امن و آرام شهر تهران واقع شده است، اما جهت افزایش سطح امنیت آن، به دوربین های مداربسته و گیت ورودی نیز مجهز می باشد. از این طریق، ورود و خروج ساکنین کنترل شده و از ورود افراد غریبه جلوگیری خواهد شد. همچنین جهت حفظ امنیت ساکنین، مدیریت مجرب به صورت 24 ساعته در اقامتگاه حضور دارند و در صورت بروز هر نوع مشکل، جهت پاسخگویی به ساکنین در دسترس می باشند. تلاش مستمر مسئولین و مدیریت اقامتگاه، ارائه محیطی امن و آرام به ساکنین است. علاوه بر این، تمام بخش های عمومی اقامتگاه دخترانه مدائن روزانه و به طور مرتب نظافت خواهد شد. اقامتگاه خودگردان

کد تخفیف، اتاق مهمان و دیگر امکانات رفاهی:

در اقامتگاه دخترانه مدائن اتاق هایی به عنوان اتاق مهمان در نظر گرفته شده است که به طور موقت پذیرای متقاضیان اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های خودگردان دخترانه می باشد. اتاق های در نظر گرفته شده برای مهمان نیز دارای کلیه امکانات رفاهی مشابه به دیگر اتاق ها است. اقامتگاه دخترانه مدائن مجهز به اینترنت پر سرعت بوده و جهت افزایش رفاه حال ساکنین، دارای امکاناتی مانند خشکشویی است. سامانه خواب اینجا با ارائه کد تخفیف برای خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های کارمندی دانشجویی پسرانه و دخترانه به متقاضیان، شرایط را برای گرفتن تخفیف در اجاره بها فراهم کرده است. به این صورت که متقاضیان خوابگاه ها و اقامتگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه، با ارائه این کد به مسئولین خوابگاه می توانند از تخفیفات ویژه بهره مند شوند. جهت دسترسی به آدرس دقیق، شماره تماس و کد تخفیف روی اقامتگاه دخترانه مدائن کلیک کنید.

اقامتگاه پسرانه

جهت مشاهده خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان پسرانه و دخترانه، سایت خواب اینجا را دنبال کنید.

دیدگاه‌ها