اقامتگاه دخترانه صداقت

بشرا یعقوبیان 1397/06/17 تعداد بازدید:‌ 754 دسته‌بندی: اقامتگاه

اقامتگاه دخترانه صداقت

اقامتگاه دخترانه در تهران:

متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های خودگردان دخترانه در شهر تهران به دنبال مسکن های دانشجویی هستند تا علاوه بر داشتن امنیت، بتوانند در محیطی همانند خانه به آرامش برسند. به عبارت دیگر دانشجویان و کارمندان دختر که در شهرهای بزرگی مانند تهران اقامت دارند، انتظار دارند با رزرو یک تخت و پرداخت هزینه، نسبت به یک مکان مشخص احساس مالکیت داشته و در آن دقیقا مانند خانه خود آزاد و راحت زندگی کنند. تهران به دلیل جمعیت زیادی از دانشجویان و کارمندان که هر ساله بر تعداد آن ها نیز اضافه می شود، شهر مناسبی برای ساخت اقامتگاه ها، پانسیون ها و خوابگاه های کارمندی دانشجویی دخترانه و پسرانه است.

معرفی اقامتگاه دخترانه صداقت:

اقامتگاه دخترانه صداقت با داشتن چهارده سال سابقه کار درخشان در زمینه خوابگاهداری، میزبان متقاضیان خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی دخترانه می باشد. اقامتگاه صداقت دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی بوده و از نظر سطح امنیت، مکان بسیار مناسبی برای اقامت دانشجویان و کارمندان دختر است. اقامتگاه دخترانه صداقت با ظرفیت محدود 42 نفر، واقع در موقعیت بسیار مناسبی است و دسترسی به ایستگاه مترو و ایستگاه اتوبوس های BRT، برای ساکنین بسیار آسان است. اقامتگاه دانشجویی کارمندی صداقت دارای اتاق هایی با ظرفیت های متفاوت چهار، شش و ده نفر است که هزینه اجاره بهای ماهیانه برای هر اتاق متناسب با ظرفیت آن متفاوت است. مبلغ ودیعه نیز با توجه به هزینه اقامت در هر اتاق متغیر می باشد.

امکانات موجود در اقامتگاه دخترانه صداقت:

اقامتگاه خودگردان صداقت از جمله اقامتگاه های موفق در شهر تهران است که از نظر امکانات و بهداشت در سطح مناسبی قرار دارد. اقامتگاه دانشجویی کارمندی صداقت دارای امکانات رفاهی قابل توجهی است. در ادامه مطلب به تعدادی از این امکانات اشاره خواهد شد.

اتاق مطالعه:

اتاق مطالعه برای خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های دانشجویی کارمندی ضروری است. به همین دلیل اقامتگاه دخترانه صداقت جهت افزایش رفاه حال ساکنین و فراهم کردن فضای مناسب جهت برقراری آرامش، اتاقی را به صورت مجزا در اختیار ساکنین قرار داده است. اتاق مطالعه و دیگر اتاق های اقامتگاه دخترانه صداقت دارای امکانات گرمایشی و سرمایشی مناسب و سالم هستند.

اینترنت پر سرعت:

دسترسی به اینترنت با سرعت بالا یکی از نیازهای مهم در بین ساکنین خوابگاه ها، اقامتگاه ها و پانسیون های دانشجویی کارمندی پسرانه و دخترانه است. اقامتگاه صداقت با در دسترس قرار دادن اینترنت پر سرعت، نیاز دانشجویان و دیگر ساکنین را رفع کرده است.

پارکینگ و خشکشویی:

دسترسی به پارکینگ و خشکشویی یکی از نیازهای مهم ساکنین خوابگاه های دانشجویی کارمندی است. در بسیاری از خوابگاه ها، دسترسی به پارکینگ وجود ندارد. اقامتگاه صداقت دارای پارکینگ و خشکشویی مناسب با ظرفیت اقامتگاه است.

اسکان مهمان:

اقامتگاه خودگردان صداقت دارای اتاق مهمان است. این اتاق که دارای امکانات رفاهی مناسب است برای متقاضیان خوابگاه ها، پانسیون ها و اقامتگاه های خودگردان دخترانه در نظر گرفته شده است که برای اقامت موقت به مدت یک یا چند شب به خوابگاه نیاز دارند. هزینه اقامت برای این دسته از متقاضیان به صورت روزانه احتساب می شود.

امنیت خوابگاه:

اقامتگاه دخترانه صداقت به دلیل موقعیت مناسب دارای سطح امنیت مناسب است. همچنین بخش های ورودی اقامتگاه نیز با استفاده از دوربین های مدار بسته کنترل می شود. حضور مدیریت مجرب یکی دیگر از مواردی است که موجب افزایش سطح امنیت ساکنین شده است.

تماس با اقامتگاه صداقت:

متقاضیان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دسترسی به آدرس و شماره تماس روی لینک اقامتگاه دخترانه صداقت کلیک کنند.

خوابگاه/ پانسیون/ اقامتگاه های بیشتر را در خواب اینجا دنبال کنید.

دیدگاه‌ها