اصول اسباب کشی در اقامتگاه دخترانه تهران

بشرا یعقوبیان 1400/09/10 تعداد بازدید:‌ 214 دسته‌بندی: اقامتگاه دخترانه

اصول اسباب کشی در اقامتگاه دخترانه تهران


جابجایی در زمان سکونت در اقامتگاه دخترانه تهران

بسیاری از ساکنین اقامتگاه دخترانه تهران و سایر اقامتگاه دانشجویی و کارمندی معمولا مدت زمان تحصیل خود را در یک خوابگاه می گذرانند. اما همه افراد به این اندازه خوش شانس نیستند. گاهی تعدادی از افراد مجبور می شوند به دلایل مختلفی خوابگاه و پانسیون خود را عوض کنند. همین مساله بحث اسباب کشی و دردسرهای آن را پیش می کشد. اسباب کشی کردن در خوابگاه دخترانه و پسرانه به سختی اسباب کشی کردن در منزل شخصی نیست. زیرا بسیاری از وسایل سنگین که جابجا کردن آنها زحمت زیادی را به دنبال دارد، متعلق به پانسیون هستند و بصورت شخصی تهیه نمی شوند. وسایلی نظیر یخچال، اجاق گاز، لباسشویی، تخت خواب، کتابخانه، کمد و بسیاری دیگر از وسایل سنگین در خوابگاه دانشجویی و کارمندی وجود دارند.

اقامتگاه دخترانه در تهران

با وجود اینکه زندگی در اقامتگاه دخترانه در تهران افراد را از تهیه بسیاری از وسایل گذران زندگی بی نیاز می کند. اما هنوز هم افراد مقدار زیادی وسیله شخصی در خوابگاه پسرانه تهران و سایر خوابگاه خودگردان و دولتی به همراه دارند. هر یک از این وسایل به تنهایی می توانند اسباب کشی کردن در اقامتگاه دخترانه را به یک مصیبت بزرگ تبدیل کنند. لباس، کتاب، کفش، کیف، ظرف و ظروف، خوراکی ها و غیره همه و همه وسایلی هستند که در زمان اسباب کشی در پانسیون دخترانه تهران باید جابجا شوند. مشکل زمانی بزرگتر می شود که ساکنین خوابگاه پسرانه و دخترانه هیچ ذهنیتی نسبت به اسباب کشی نداشته و باید با بی تجربگی کامل وارد این کار شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا چندین راهکار اساسی برای کم کردن زحمت اسباب کشی در اقامتگاه دخترانه را برای شما توضیح دهیم.

پانسیون پسرانه تهران

چندین راهکار برای کاهش زحمت اسباب کشی در اقامتگاه دخترانه تهران

اسباب کشی کردن در هر حال و شرایطی کاری طاقت فرسا و از نظر روانی فرسوده کننده است. تغییر محل زندگی خود به تنهایی بار سنگینی را بر روی دوش افراد از نظر روحی قرار می دهد. این مشکل زمانی که با زحمت جمع و جور کردن وسایل و بردن آنها به یک خوابگاه دیگر همراه باشد، صد چندان می شود. برای کم کردن این فشارها چندین راهکار اساسی در زمان اسباب کشی در اقامتگاه پسرانه در تهران وجود دارد. تعدادی از این راهکارها عبارتند از:

سعی کنید همواره در اقامتگاه دخترانه سبک زندگی کنید!

سبک زندگی کردن در اقامتگاه دخترانه خود به نوعی تشبیه این سبک زندگی به سبک سفر کردن است. حتما بارها در زمانی که وسایلتان را برای سفر جمع می کردید از دیگران این جمله "سبک سفر کن" را شنیده اید. این جمله به این معنی است که تا حد امکان از بردن وسایل غیرضروری به سفر پرهیز کنید. در مورد زندگی در پانسیون دانشجویی نز همین مساله صدق می کند. هرچه وسایل کمتر و ضروری تری به همراه داشته باشید، در زمان اسباب کشی از پانسیون با زحمت کمتری مواجه می شوید.

خوابگاه دانشجویی

جعبه های مخصوص جابجایی وسایل را مرتب بچینید

برای جابجایی وسایل در زمان اسباب کشی معمولا از جعبه های مقوایی استفاده می شود. این جعبه ها در صورتی که وسایل بصورت منظم در آنها قرار داده شود، فضای مفیدی زیادی دارند. بنابراین در زمان اسباب کشی در اقامتگاه دخترانه در تهران سعی کنید وسایل را بصورت منظم در داخل جعبه های مقوایی قرار دهید.

بر روی هر یک از جعبه ها نوع محتویات را مشخص کنید

پس از جمع کردن وسایل و قرار دادن آنها داخل جعبه های مقوایی، با یک ماژیک مشخص کنید هر جعبه حاوی چه نوع وسایلی است. این کار از دو جهت اهمیت دارد. اولا اگر برای جابجایی وسایل از کارگر کمک بگیرید این کار مکم می کند که آنها نسبت به جابجابب وسایل حساس تر نظیر شکستنی ها یا کتاب ها با احتیاط تر عمل کند. ثانیا اسباب کشی از یک پانسیون و اقامتگاه به یک اقامتگاه کارمندی دیگر به خودی خود وقت زیادی از ما می گیرد. این کار کمک می کند که در زمان باز کردن وسایل در پانسیون جدید سرعت عمل بیشتری در چینش وسایل داشته باشیم.

خوابگاه دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید) کانال تلگرام خواب اینجا پیج اینستاگرام خواب اینجا برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانس یون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها