از مشاغل پاره وقت دانشجویی چه می دانید؟

بشرا یعقوبیان 1398/09/18 تعداد بازدید:‌ 260 دسته‌بندی: پانسیون دخترانه در تهران

از مشاغل پاره وقت دانشجویی چه می دانید؟
نیاز به شغل یک نیاز اساسی در انسان:

انسان به عنوان موجودی متفکر همواره به این اندیشیده است که بتواند با کمترین انرژی و سرمایه بهترین درآمد را داشته باشد. در این میان قشر دانشجو به ویژه دانشجویان ساکن در خوابگاه و پانسیون تهران و دیگر شهرها به دلیل نداشتن سرمایه و استقلال مالی همواره به دنبال کار هایی با درآمد متوسط و سرمایه اولیه کم بوده اند. این موضوع تقریبا رویای همه‌ی دانشجویان است. زیرا یکی از نگرانی های مشترک قشر دانشجو هزینه زندگی در شهرهای بزرگ است و دانشجو به عنوان فردی بالغ که در جامعه زندگی می کند و از دشواری کارها و درآمد پایین والدین خود مطلع است، تلاش می کند که بتواند برای خود شغلی پیدا کند که نه تنها در طی اقامت در خوابگاه در تهران و دیگر شهرها بلکه در طول زندگی در آینده نیز بتواند به آن اشتغال داشته باشد. بدیهی است این موضوع برای آن دسته از ساکنین خوابگاه دانشجویی که از خانواده های متوسط و متوسط به پایین آمده اند، یک دغدغه همیشگی خواهد بود. در این مطلب راهکارهای ساده ای پیشنهاد می شود که با به کارگیری آن می توان یک منبع درآمد برای خود تأمین کرد و حداقل به عنوان کمک هزینه ای روی آن حساب باز کرد.

خوابگاه دخترانه
از مشاغل کوچک در خوابگاه دانشجویی بهره ببرید!

اگر محیط و شرایط شکوفا شدن مهارت ها فراهم باشد، کمتر کسی پیدا می شود که مهارت منحصربه فردی نداشته باشد. پس تلاش کنید مهارت های خود را به درستی شناسایی کنید تا بتوانید از طریق آن به درآمد خوبی برسید. مزیت این مهارت ها این است که فرد را به شغل های زود بازده می رساند و برایشان درآمد خوبی به همراه دارد. از طرف دیگر این مهارت ها به طور عموم دارای مزیت هایی برای اطرافیان در خوابگاه پسرانه و دخترانه است. به طوری که مهارت شما باعث می شود اطرافیانتان با هزینه کمتر از مهارت شما بهره بگیرند. در مواردی مانند تدریس خصوصی برای دانشجویان ترم های پایین تر این گزینه بسیار مناسب و مفید است. اگرچه ممکن است برای دانشجویانی که به تازگی در خوابگاه و پانسیون دخترانه و پسرانه ساکن شده اند، راه انداختن کسب و کار کوچک غیر ملموس و نامفهوم باشد، اما با راهنمایی گرفتن از اساتید یا ترم بالایی ها به راحتی می توانند برای سوالات و موضوعات گنگ خود پاسخ مناسب را پیدا کنند.

پانسیون تهران
مهارت های خود را دست کم نگیرید:

تدریس خصوصی یکی از مناسب‌ترین و بهترین مشاغل در دوره ی اقامت در خوابگاه و اقامتگاه دانشجویی است. زیرا از این طریق همچنان که دانسته های خود را تثبیت می کنید، قادر خواهید بود منبع درآمد مناسبی نیز برای خود فراهم کنید. امروزه تدریس خصوصی در مقایسه با گذشته تغییرات بسیاری داشته است. به عنوان نمونه تدریس از راه دور و از طریق ویدیوکال به آسانی قابل برگزاری است که مزایای بسیاری برای مدرس و دانشجو به همراه دارد. این نوع آموزش در خوابگاه و اقامتگاه تهران و شهرهای بزرگ و شلوغ طرفداران بسیاری دارد. زیرا به میزان زیادی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. بسیاری از دانشجویان ساکن در خوابگاه دانشجویی در دوران قبل از قبولی دانشگاه در رشته های ورزشی خاصی فعالیت داشته اند. پس اگر در رشته‌ ورزشی خاصی مهارت دارید و به خود اعتماد دارید که از عهده‌ی آموزش آن بر می آیید، می‌توانید به عنوان مربی ورزشی در باشگاه فعال در خوابگاه و یا دیگر مراکز مشغول به کار شوید. به طوری که قادر هستید در طی دوره‌ی تحصیلی ضمن انجام ورزش، منبع درآمد خوبی هم برای خود فراهم کنید.

اقامتگاه دانشجویی

 دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون دخترانه، پانسیون پسرانه از تمامی کشور می توانید به سامانه خواب اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها