آرامشی از جنس مدارا در پانسیون دخترانه

بشرا یعقوبیان 1399/06/15 تعداد بازدید:‌ 223 دسته‌بندی: پانسیون دانشجویی

آرامشی از جنس مدارا در پانسیون دخترانه

آرامش در زندگی 

تمام انسان ها کمابیش به دنبال بزرگترین آرزوی خود یعنی رسیدن به آرامش هستند. آرامش امری نسبی است. به این معنی که ممکن است در زندگی هر فردی با تعابیر مختلفی تعریف شود. برخی آرامش را در سلامتی می بینند. برخی دیگر آرامش در زندگی را در گرو رسیدن به اهداف اقتصادی خود می دانند. برخی از افراد نظیر ساکنین پانسیون دخترانه و پسرانه ممکن است آرامش را در رسیدن به اهداف تحصیلی خود بدانند. جدای از اینکه آرامش در زندگی هر فردی چیست و چگونه به دست می آید. می توان آن را بزرگترین دستاورد بشر در طول زندگیش دانست. فردی که در خوابگاه دخترانه در تهران زندگی می کند بدون شک به اهمیت آرامش در زندگی خود پی برده است. بنابراین تمام تلاشش را به کار می گیرد که همواره در زندگی خوابگاهی خود حس آرامش داشته باشد.

خوابگاه پسرانه تهران

سلب آرامش در پانسیون دخترانه

به اهمیت آرامش در خوابگاه پسرانه تهران به طور مفصل پرداختیم. آرامش می تواند چهره دیگر خوشبختی در زندگی افراد باشد. هر عاملی که آرامش انسان را در زندگی سلب کند مانند عاملی بازدارنده در مسیر موفقیت افراد در پانسیون پسرانه تهران عمل می کند. بنابراین شناسایی عواملی که موجب سلب آرامش در پانسیون می شود امری ضروری به نظر می رسد. بررسی های گوناگون در بین افراد ساکن در اقامتگاه پسرانه و دخترانه نشان داده است که عدم مدارا در بین افراد می تواند آرامش را در این مکان از بین ببرد. مدارا کردن در لغت به معنی شفقت و نرمی نشان دادن است. و در اصطلاح به حالتی گفته می شود که فردی در برابر رفتار فرد دیگر صبوری کند. این امر در خوابگاه دخترانه و پسرانه زمانی اهمیت می یابد که چندین نظر مخالف در کنار یکدیگر زندگی کنند.

خوابگاه پسرانه

مدارا کردن در پانسیون دخترانه

همیشه برای ما پیش نمی آید که کل افراد اطرافمان با همه نظرات ما موافق باشند. در اقامتگاه دخترانه در تهران چندین نفرد در یک اتاق با یکدیگر زندگی می کنند. این افراد ممکن است هیچ پیش زمینه ذهنی نسبت به عقاید یکدیگر نداشته باشند. یک بحث کوچک می تواند در چنین فضایی به تنشی بزرگ تبدیل شود. اما این اتفاق زمانی می افتد که مدارا در بین افراد وجود نداشته باشد. چنانچه ساکنین خوابگاه پسرانه تهران با امر مدارا کردن آشنا باشند دیگر تنش خاصی نمی تواند در بین افراد پیش بیاید. عدم تنش در چنین فضایی به آسانی می تواند آرامش افراد را تامین کند. لازم به یادآوری است که مدارا کردن به معنی گذشتن از حق خود در برابر دیگران نیست.

پانسیون پسرانه تهران

در مورد مدارا کردن در خوابگاه مساله ضایع نکردن حقوق دیگران از اهمیت بالایی برخوردار است. در زندگی های دسته جمعی نظیر آنچه ما در خوابگاه و پانسیون مشاهده می کنیم، آرامش افراد بسیار تحت تاثیر رفتار یکدیگر قرار می گیرد. گاهی در خوابگاه پیش می آید که فردی از طریق آلودگی صوتی آرامش دیگران را مختل می کند. در چنین شرایطی تمامی افراد باید با یکدیگر هماهنگ بوده و مانع این عمل شوند. چنانچه فردی برای خودشیرینی و یا هر عامل دیگری در برابر این فرد مزاحم مدارا کند به آسانی حقوق دیگران را ضایع کرده است. بنابراین مدارا کردن زمانی معنی می یابد که این کار تنها به نفع خود ما نباشد بلکه آسایش دیگران را نیز تامین کند.

خواب اینجا

دانلود اپلیکیشن موبایل خواب اینجا(اندرودید)

کانال تلگرام خواب اینجا

پیج اینستاگرام خواب اینجا

برای مشاهده خوابگاه دانشجویی، خوابگاه کارمندی، خوابگاه دخترانه، خوابگاه دخترانه تهران، خوابگاه پسرانه تهران، خوابگاه پسرانه، پانسیون کارمندی، پانسیون دانشجویی، پانسیون

دیدگاه‌ها